Polonez jak z bajki w Białymstoku! Rolnik pobił II LO? Trudno oderwać wzrok [WIDEO]

2020-01-22 12:26

Kolejny polonez na studniówce w Białymstoku hipnotyzuje podczas oglądania. Piękna praca kamery sprawia, że taniec uczniów ZSR CKP w Białymstoku ogląda się jak hollywoodzki film. To trzeba zobaczyć!

Piękne kobiety w bajkowych kreacjach i przystojni mężczyźni w eleganckich strojach. A potem taniec jak z bajki, od którego trudno oderwać wzrok. Ogląda się go dobrze nie tylko za sprawą świetnego przygotowania uczniów, ale również dzięki świetnej pracy kamerzysty. Obiektyw podąża za wykonującymi studniówkowego poloneza niczym w hollywoodzkim filmie.

Zaserwował mamie naleśniki z marihuaną. A to był dopiero początek... [ZDJĘCIA]

Polonez jak z bajki w Białymstoku. Uczniowie rolnika pobili II LO?

Jak czytamy na oficjalnym fanpage'u Zespołu Szkół Rolniczych w Białymstoku, uroczystego poloneza na studniówce w Dworku Tryumf poprowadził pan dyrektor szkoły Andrzej Kamiński. Grupę przygotowała Marta Aponiewicz, a materiał wideo jest dziełem Grzegorza Szmyga. 

Kilkadziesiąt par zatańczyło poloneza na Rynku Kościuszki [ZDJĘCIA, WIDEO]

Sezon studniówkowy trwa. Lawinę zachwytu uruchomiło ostatnio nagranie z poloneza, który w tym roku wykonali uczniowie II LO w Białymstoku. Internauci nie mogli nachwalić się choreografii i pięknych strojów. 24 stycznia wystąpili nawet w telewizji: Polonez na studniówce w białostockim liceum podbija Polskę! II LO w telewizji

Czy polonez  białostockiego "rolnika" pobił ten przygotowany przez maturzystów z drugiego ogólniaka? Oceńcie sami!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE