Michał Anioł - Siła Rozpędu. Nowy klip na Youtube

i

Autor: Facebook / Kadr z klipu Kadr z klipu "Siła Rozpędu". Premiera odbyła się 22 stycznia

Michał Anioł urodził się w... Białymstoku. I dopiero się rozpędza! [WIDEO]

2020-01-23 8:34

- Chodzi o skille nie fejm - rapuje białostocki raper. Tych pierwszych mu nie brakuje. Ten drugi? Po tak mocnych numerach może wystrzelić w górę. Sprawdźcie teledysk "Siła rozpędu".

- Chyba widziałem za wiele, żeby odczuwać empatię - nawija Michał Anioł (pod takim pseudonimem najnowszy album nagrywa białostocki raper Michał Kisiel) w najnowszym numerze "Siła Rozpędu", który 22 stycznia wjechał na kanał NOIR Records. Nie oznacza to jednak, że w jego przekazie brakuje emocji. Jest brudno, technicznie, konkretnie. Jest rap!

Zobacz też: Białystok po katastrofie. Mocne uderzenie od Ciry. Klip powala! [WIDEO]

Michał Anioł - Siła Rozpędu. Premiera na Youtube

Celną i mocną warstwę liryczną Michała osadzono na mocnym bicie duetu soSpecial. Jest mrocznie i refleksyjnie, ale nie nudno. Również w przypadku obrazu. Ekipa Brevko Art wykonała świetne w trzech sceneriach, a całości dopełnia przemykająca między nimi femme fatale.

- To dopiero początek – zapowiadał jeszcze przed premierą na swoim oficjalnym profilu na Facebooku Michał Anioł. „Siła rozpędu” udowadnia, że ruszył konkretnie i nie zamierza zwalniać tempa. Jakie jeszcze asy trzyma w swoim rękawie?

Sprawdźcie i sami oceńcie najnowszy klip białostockiego rapera!