Michał Anioł urodził się w... Białymstoku. I dopiero się rozpędza! [WIDEO]

2020-01-23 8:34
Michał Anioł - Siła Rozpędu. Nowy klip na Youtube
Autor: Facebook / Kadr z klipu Kadr z klipu "Siła Rozpędu". Premiera odbyła się 22 stycznia

- Chodzi o skille nie fejm - rapuje białostocki raper. Tych pierwszych mu nie brakuje. Ten drugi? Po tak mocnych numerach może wystrzelić w górę. Sprawdźcie teledysk "Siła rozpędu".

- Chyba widziałem za wiele, żeby odczuwać empatię - nawija Michał Anioł (pod takim pseudonimem najnowszy album nagrywa białostocki raper Michał Kisiel) w najnowszym numerze "Siła Rozpędu", który 22 stycznia wjechał na kanał NOIR Records. Nie oznacza to jednak, że w jego przekazie brakuje emocji. Jest brudno, technicznie, konkretnie. Jest rap!

Zobacz też: Białystok po katastrofie. Mocne uderzenie od Ciry. Klip powala! [WIDEO]

Michał Anioł - Siła Rozpędu. Premiera na Youtube

Celną i mocną warstwę liryczną Michała osadzono na mocnym bicie duetu soSpecial. Jest mrocznie i refleksyjnie, ale nie nudno. Również w przypadku obrazu. Ekipa Brevko Art wykonała świetne w trzech sceneriach, a całości dopełnia przemykająca między nimi femme fatale.

- To dopiero początek – zapowiadał jeszcze przed premierą na swoim oficjalnym profilu na Facebooku Michał Anioł. „Siła rozpędu” udowadnia, że ruszył konkretnie i nie zamierza zwalniać tempa. Jakie jeszcze asy trzyma w swoim rękawie?

Sprawdźcie i sami oceńcie najnowszy klip białostockiego rapera!

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE