Rolnicy. Podlasie - sezon 3. Prawdziwa BURZA wokół Emilki i jej ciąży! [ZDJĘCIA]

2021-03-03 5:26 natu
Emilia Korolczuk
Autor: Tomasz Matuszkiewicz/Super Express Emilia Korolczuk

Emilia Korolczuk jest w ciąży i już w czerwcu urodzi córeczkę Laurę. Popularna bohaterka serialu „Rolnicy. Podlasie” podzieliła się tą informacją z fanami serii, zdradzając płeć i imię dziecka, a także imię jego ojca. Jej partner nie chce na razie ujawniać personaliów. Niestety, niektórzy widzowie nie przestają snuć teorii co do tego, z kim Emilka jest w ciąży. Wokół bohaterki rozpętała się prawdziwa burza. [AKTUALIZACJA 03.03.2021]

Rolnicy. Podlasie - sezon 3. Prawdziwa BURZA wokół Emilki i jej ciąży! [03.03.2021]

Emilia Korolczuk jest w ciąży. Informacja o tym, że popularna bohaterka serialu dokumentalnego „Rolnicy. Podlasie” spodziewa się dziecka zelektryzowała media – tradycyjne i społecznościowe. Już niebawem będziemy mogli oglądać, co działo się w jej gospodarstwie w ostatnich miesiącach, ponieważ 14 marca odbędzie się premiera nowego sezonu serialu. Pierwszy odcinek nowej serii wyemitowany zostanie na antenie FOKUS TV w niedzielę o godzinie 20. Szczęśliwa przyszła mama potwierdziła, że nie zabraknie jej w premierowych odcinkach serii. Powiedziała również, że na razie nie planują z partnerem ślubu, choć prowadzą wspólne gospodarstwo domowe.

AKTUALIZACJA: Emilia Korolczuk z serialu "Rolnicy. Podlasie" wciąż nękana. Nawet w ciąży [ZDJĘCIA]

Radosna wieść z Rancza Laszek sprawiła, że w kierunku Emilki posypały się gratulacje. Fani serii nie kryli zachwytu, życząc wszystkiego dobrego jej pociesze oraz całej rodzinie. Wcześniej, gdy ciąża Emilii nie była potwierdzona, wielu widzów spekulowało, czy rolniczka jest w ciąży, a jeśli tak, to kto może być ojcem dziecka. Niestety, nawet mimo faktu, że 34-latka zdradziła imię ojca, a także imię oraz płeć dziecka – Laury, nie milkną komentarze dotyczące jej stanu. Na ich niestosowność zwracają uwagę sami fani rolniczki, którzy mają dość burzy, jaka rozpętała się wokół Emilki Korolczuk.

Emilia Korolczuk z programu „Rolnicy. Podlasie” jest w ciąży! Znamy płeć i imię dziecka

Emilka Korolczuk jest w ciąży. Burza wokół bohaterki serialu „Rolnicy. Podlasie” [28.02.2021]

Na grupach zrzeszających społeczność fanów serialu „Rolnicy. Podlasie” rozgorzała dyskusja dotycząca ciąży Emilki. Wielu komentujących spekulowało, że tajemniczy Karol wcale nie jest ojcem dziecka, a bohaterka serii coś ukrywa. Jedna z administratorek postanowiła uciąć dyskusje, które momentami przekraczały granice dobrego smaku:

- Może lepiej czas zakończyć dyskusje na temat, kto jest Tatą dziecka Pani Emilki? Uważam, że to wychodzi poza granice dobrego wychowania, czyli tego, by nie być nadmiernie wścibskim.

Jej wpis spotkał się z dużym poparciem, które da się zaobserwować również na oficjalnym fanpage’u FOKUS TV związanym z „Rolnikami z Podlasia”. Oto niektóre z wypowiedzi (pisownia oryginalna):

- Obowiązkowo powinna pokazać jego zdj i wszystkie dane osobowe... Ludzie są tak głupi i wścibscy, że szok - skoro sama go nie pokazała to może po prostu nie chce?

- Dajcie spokój w końcu tej dziewczynie i zajmijcie się sobą i swoim życiem, a nie Emilki i jej Partnera to są ich sprawy. Czy Emilka się waz też pyta z kim śpicie i z kim dzieci macie.

- Ale co kogo obchodzi kto jest tatą to jest sprawa Emilki i jej partnera, a nie Fanów dajcie dziewczynie święty spokój.

- Jeżeli ojciec ma być animowy to jest tylko jego decyzja więc jeżeli chcecie bawić w detektywów to się zastanówcie 15 razy.

„Rolnicy. Podlasie”. Emilia Korolczuk i jej problemy z fanami

Emilka z Laszek nie pierwszy raz spotyka się z niestosownymi reakcjami ze strony swoich fanów. Przypomnijmy, że już wcześniej alarmowała, że popularność przysparza jej problemów. Pod koniec 2020 roku pisała, że „fani” - często pod wpływem alkoholu – wydzwaniają do niej w środku nocy lub nękają SMS-ami. Niektórzy bywali na tyle bezczelni, że potrafili bez zapowiedzi i pytania wejść na posesję rolniczki. Nawet w czasie świąt Bożego Narodzenia.

Emilia Korolczuk – kim jest bohaterka serialu „Rolnicy. Podlasie”?

Emilia Korolczuk na co dzień prowadzi gospodarstwo pod Zabłudowem. Jest sołtyską wsi, tak jak wcześniej byli nimi jej dziadek i babcia. Rolniczka pełni także funkcję delegata związku hodowców bydła. Pod opieką ma ponad setkę zwierzaków, m.in. kóz, dzięki którym zajmuje się także produkcją koziego mleka i serów. Obecnie, w trakcie ciąży, dużą część jej codziennych obowiązków na wsi przejął partner, Karol.

Emilia oprócz występów w serialu dokumentalnym „Rolnicy. Podlasie” prowadzi własny kanał na Youtube. Pokazuje w nim realia polskiej wsi – bez retuszu ani scenariusza.