WYBORY MISS PODLASIA

Kto założy koronę? Konkurs Miss Polski Podlasia. Zobacz kandydatki [ZDJĘCIA]

2024-04-30 14:00

Już w czerwcu dowiemy się kto zdobędzie koronę i tytuł Miss Polski Podlasia! W tegorocznym konkursie bierze udział 16 kobiet. Dziewczyny intensywnie trenują przed wielkim finałem. Zobacz jak prezentują się kandydatki.

Finał konkursu Miss Polski Podlasia odbędzie się w czerwcu w Białymstoku. W tym roku w konkursie biorą udział wyłącznie kobiety. W ubiegłym roku konkurs wygrała Julia Roszko. W rozmowie z naszą reporterką przyznała, że było warto zawalczyć o tytuł najpiękniejszej mieszkanki województwa podlaskiego.

- Poznałam tutaj mnóstwo osób, mam grubszą skórę, ale naprawdę warto. Polecam każdemu, bo jak nie teraz to kiedy - podkreśliła Miss Polski Podlasia 2023 Julia Roszko.

Edycja 2024

Dziewczyny bardzo intensywnie trenują przed finałem. Biorą udział w sesjach fotograficznych, uczą się choreografii, dbają o sylwetkę i biorą udział w przymiarkach. Wszystko po to, aby być gotowe na czerwcową galę. 

- Udział w konkursie to przepustka do świata modelingu. Nasze finalistki robią kariery również międzynarodowe - mówi dyrektor tegorocznego konkursu Izabela Gołębiowska.

W tegorocznym konkursie bierze udział 16 kobiet. Gala finałowa 7 czerwca w Operze Podlaskiej.

Zobacz jak prezentują się kandydatki!