Rolniczka z Podlasia podbija Youtube. Poznajcie Emilię Korolczuk i jej Ranczo Laszki!

2020-03-10 10:34

Jak NAPRAWDĘ wygląda życie na wsi? Bez upiększania, filtrów z Instagrama lub popularnych mitów na temat rolników? Emilia Korolczuk postanowiła to pokazać. Młoda rolniczka z Podlasia została youtuberką, która w cyklu Ranczo Laszki pokazuje, jak wygląda jej życie z dala od miasta. Jej filmy w krótkim czasie zyskały już ponad MILION wyświetleń. Poznajcie Emilię i jej ranczo na ESKA.PL Białystok!

- Ranczo Laszki, zwykłe, a zarazem niezwykłe miejsce - opisuje swoje gospodarstwo Emilia Korolczuk. - Na pierwszy rzut oka wydawało by się, że jest gospodarstwem jak każde inne, a jednak...... Założone i prowadzone z pasją, nie nastawione jedynie na zysk, ale również na bezinteresowną pomoc zwierzakom, gdzie krowa czy koza nie jest jedynie fabryką mleka, a królik mięsem.

Ranczo Laszki. Kim jest Emilia Korolczuk?

Emilia Korolczuk pochodzi z Jabłoni Kościelnej na Podlasiu. Na co dzień mieszka w Laszkach za Zabłudowem. To tam żyje, zajmuje się rolą i nagrywa filmiki na Youtube zyskujące coraz większą popularność. Podlasianka postanowiła pokazać, jak naprawdę wygląda życie polskiej rolniczki - bez retuszu ani filtrów z Instagrama czy powszechnych mitów na temat rolników z naszego kraju. Na nagraniach niejednokrotnie nie dba o makijaż czy to, aby prezentować się świetnie w i drogich ciuchach. Ponieważ na wsi na co dzień nie ma to znaczenia.

Tłusty Czwartek 2020. YouTuberzy nagrali przepis wart 75 tys! Anielskie ruchańce podbijają internety [WIDEO]

Swój kanał Ranczo Laszki na YouTube Emilia zaczęła prowadzić niedawno, od grudnia 2019 roku, ale już ma on spore grono odbiorców. W jej filmach zobaczymy codzienność – zajmowanie się zwierzetami, dostarczanie siana bydłu, mycie go, zaganianie do zagrody. Są tu krowy, kaczki, kozy, króliki czy kury.

Ranczo Laszki - azyl dla niechcianych i chorych zwierząt

Ranczo Laszki to również miejsce, gdzie trafiają porzucone, bezdomne czy chore zwierzęta. Emilia opiekowała się już tutaj królikami, świnką morską, ptasznikami, kurami, gęśmi, psami, kotami czy końmi. Zajmowanie się nimi pokazuje przede wszystkim jako czynność dostarczającą dużo radości.

Lord Kruszwil na Podlasiu. "Chciałem zobaczyć te wszystkie dziury, tych meneli"

- Jesteśmy przygotowani, zwierzaki są nakarmione, wszyscy czekamy na mizianko – mówi na jednym ze swoich nagrań, zapowiadając niedzielne odwiedziny gości w gospodarstwie.

Podlasianka niejednokrotnie wsiada za kierownicę ciągnika. Nie boi się ciężkiej pracy. A tej na wsi nie brakuje. Ranczo Laszki to miejsce, gdzie zawsze coś się dzieje i zawsze jest co robić. W jednym z odcinków Emilia nie kryje, że życie na wsi nie jest sielanka, jednak pomimo tego zdecydowała się zostać rolniczka. Wykształciła się w kierunku biologii i rolnictwa, jednak przez brak znajomości przez półtora roku nie mogła znaleźć zatrudnienia. W końcu odnalazła pasję na Ranczu Laszki.

ESKA Top 5 odc. 111

Ranczo Laszki - wszystkie odcinki na Youtube

Jak wygląda życie Emilii Korolczuk? Możecie zobaczyć na jej nagraniach. Czy młoda rolniczka z Podlasia wkrótce podbije polski Youtube? W niecałe 3 miesiące zyskała już ponad 10 tysięcy subskrypcji kanału, a także ponad 1,1 mln wyświetleń filmów. Oby tak dalej!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE