Rolnicy Podlasie online. Odcinek 3: Gienek i Andrzej znowu mają problemy!

i

Autor: telewizja FOKUS TV Rolnicy Podlasie online. Odcinek 3: Gienek i Andrzej znowu mają problemy!

Rolnicy Podlasie online. Odcinek 3, sezon 3: Gienek i Andrzej znowu mają problemy!

2021-03-29 6:37

Rolnicy. Podlasie. 3. odcinek 3. sezonu serialu dokumentalnego na Fokus TV już w ten weekend! Fani nie mogą doczekać się nowych przygód Gienka i Andrzeja z Plutycz, Emilki z Laszek oraz innych bohaterów serii. Co się wydarzy w nowym, trzecim odcinku? Gdzie i o której oglądać go w telewizji albo w Internecie?

Spis treści

  1. Rolnicy. Podlasie: Co się wydarzy w 3. odcinku? [29.03.2021]
  2. Rolnicy Podlasie online – kiedy 3. odcinek 3. sezonu?
  3. Rolnicy. Podlasie: Gdzie oglądać nowe odcinki?
  4. O której nowe odcinki serialu „Rolnicy. Podlasie”?
  5. O czym jest serial „Rolnicy. Podlasie”?
"Rolnicy. Podlasie". Gienek i Andrzej z Plutycz bohaterami 3 sezonu serialu

Rolnicy. Podlasie: Co się wydarzy w 3. odcinku? [29.03.2021]

Widzowie serialu dokumentalnego „Rolnicy. Podlasie” z niecierpliwością czekają na nowy odcinek serii. W sieci pojawiła się już jego krótka zapowiedź. Co się wydarzy w 3. odcinku 3. sezonu? Na razie wiemy, że Gienek i Andrzej znowu będą mieli problemy. Rolnicy z Podlasia napotkają je podczas wypasania krów. Jedno ze zwierząt zdezerteruje i ucieknie w pole, aby zaznać trochę wolności. W pogoń za krową-uciekinierką ruszy Andrzej.

AKTUALIZACJA - ZOBACZ: Rolnicy. Podlasie - odcinek 3. Co się wydarzyło? [STRESZCZENIE]

W nowym odcinku z pewnością zobaczymy również Agnieszkę i Jarka. Małżeństwo rolników przyjedzie do Sylwii i Karola, aby pomóc im w obuczaniu klaczy. Para doświadczonych rolników z Podlasia ma w tym znacznie większe doświadczenie. Agnieszka podkreśla, że przy takiej czynności trzeba być mocno skupionym i precyzyjnym, ponieważ chwila nieuwagi może się skończyć nawet kalectwem do końca życia.

Czy w 3. odcinki 3. sezonu „Rolników z Podlasia” spodziewać się możemy Emilki z Laszek? Producenci na razie nie zdradzają nic na ten temat. Fani serialu po emisji 2. odcinka mocno narzekali na brak rolniczki, która aktualnie jest w zaawansowanej ciąży. Emilia Korolczuk obok Gienka i Andrzeja jest najpopularniejszą bohaterką serii. W nowym sezonie pojawili się ponadto nowi bohaterowie - Justyna i Łukasz spod Grajewa.

Rolnicy Podlasie online – kiedy 3. odcinek 3. sezonu?

Premiera nowego 3. sezonu serialu dokumentalnego „Rolnicy. Podlasie” odbyła się 14 marca 2021 roku. Wówczas wyemitowano 1. odcinek nowej serii. Zgodnie z planem nowe odcinki „Rolników” oglądać można w każdą niedzielę, o godz. 20. 3. odcinek zobaczymy zatem już 28 marca.

Rolnicy. Podlasie: Gdzie oglądać nowe odcinki?

Wszystkie odcinki serialu „Rolnicy. Podlasie” emitowane są premierowo na antenie Fokus TV. Przed każdym nowym odcinkiem obejrzeć możemy powtórki, dzięki którym przypomnimy sobie, co działo się wcześniej w gospodarstwach bohaterów programu. Fokus TV nie przewiduje na razie możliwości oglądania nowych odcinków 3. sezonu w Internecie.

O której nowe odcinki serialu „Rolnicy. Podlasie”?

Wszystkie nowe odcinki 3. sezonu serialu „Rolnicy. Podlasie” emitowane są o godz. 20 na antenie Fokus TV.

O czym jest serial „Rolnicy. Podlasie”?

Serial „ROLNICY. Podlasie” to niekwestionowany hit stacji Fokus, z sezonu na sezon gromadzący coraz większą widownię. Sezon drugi serialu „ROLNICY. Podlasie” oglądało średnio 855 tys. widzów. Siedem odcinków zgromadziło przed telewizorami ponad milionową widownię. Stacja w paśmie nadawania w niedzielne wieczory była 4 najchętniej oglądaną stacja telewizyjna w Polsce!

Największą popularnością wśród bohaterów cieszą się Gienek i Andrzej z Plutycz oraz Emilia Korolczuk z Laszek. Ich profile w mediach społecznościowych śledzą dziesiątki tysięcy fanów. Wielu z nich odwiedza rolników z Podlasia osobiście w ich gospodarstwach. Wokół serialu skupiona jest liczna społeczność. Profile Gienka i Andrzeja czy Emilki (która aktywnie prowadzi także kanał Youtube) były cennym źródłem informacji o ich losach w trakcie przerw pomiędzy kolejnymi sezonami serialu.