Rolnicy Podlasie. Tak żyją i mieszkają Gienek i Andrzej z Plutycz

i

Autor: Fokus TV Rolnicy Podlasie. Jak żyją i mieszkają Gienek i Andrzej z Plutycz?

Rolnicy Podlasie. Gienek i Andrzej z Plutycz. Tak żyją i mieszkają [ZDJĘCIA]

2021-03-17 5:23

Gienek i Andrzej z Plutycz to prawdziwi ulubieńcy widzów serialu „Rolnicy Podlasie”. Ojciec i syn wspólnie prowadzą gospodarstwo we wsi Plutycze. Ich perypetie w TV śledzą miliony, co czyni ich prawdopodobnie najpopularniejszymi rolnikami w Polsce! Jak żyją i mieszkają na co dzień? Jakie mają problemy i radości? Dowiedzcie się na naszej stronie, kim są oraz jaka jest ich historia!

NOWE: Rolnicy Podlasie. Andrzej z Plutycz ma problemy! Rolnik z Podlasia w sądzie. Co się stało?

Rolnicy z Podlasia, Gienek i Andrzej Onopiuk, to prawdopodobnie najpopularniejsi rolnicy w Polsce. Bohaterowie bijącego rekordy popularności serialu Fokus TV żyją na co dzień we wsi Plutycze pod Bielskiem Podlaskim. Ich perypetie śledzą miliony widzów w całej Polsce, którzy z niecierpliwością czekają na nowe odcinki i trzeci sezon reality show. Premierę zaplanowano już niebawem, wiosną 2021 roku. Ojciec i syn w kolejnych odcinkach pokazywali, jak wygląda podlaska wieś, ukazując blaski i cienie rolniczego życia. Były wśród nich zarówno radosne momenty, jak i chwile trudne związane z pandemią koronawirusa, wizytami policji czy sanepidu w gospodarstwie Onopiuków, nieprzyjemności z sąsiadami czy awariami sprzętu, który pomagał rolnikom w pracy.

Rolnicy Podlasie. Jak żyją Gienek i Andrzej z Plutycz? [17.03.2021]

Jak żyją Gienek i Andrzej na co dzień? Kim są, jak mieszkają oraz co o nich wiadomo? Najważniejsze informacje na temat bohaterów zebraliśmy w naszej galerii! Przeczytacie je, przechodząc do zestawienia (kliknij zdjęcie główne na górze lub odnośnik poniżej). Kolejne zdjęcia zmienicie, używając strzałek lub przesuwając palcem po ekranie telefonu.

WIĘCEJ NA TEMAT ROLNIKÓW Z PODLASIA:

Protestujący rolnicy w Zdanach w powiecie siedleckim

Rolnicy Podlasie - sezon 3. Gdzie oglądać online nowe odcinki?

"Rolnicy Podlasie" to reality show opowiadający o życiu rolników z podlaskich wsi. Ukazuje blaski i cienie prowadzenia gospodarstw - hodowli zwierząt czy pracy na roli. Bohaterami serialu są zwykli ludzie, a tłem opowieści - wielobarwne Podlasie. To region, gdzie krzyżuje się wiele kultur, wyznań i zwyczajów. Pierwszy odcinek serialu wyemitowano na antenie Fokus TV w listopadzie 2019 roku. Wiosną 2020 roku ruszyły nowe odcinki sezonu drugiego. W marcu 2021 roku zaplanowano premierę pierwszego odcinka trzeciego sezonu "Rolników Podlasie".

Gdzie oglądać nowe odcinki "Rolników z Podlasia"? Reality show oglądać emitowano w każdą niedzielę na Fokus TV lub platformie IPLA. W soboty stacja puszczała powtórki. W odniesieniu do trzeciego sezonu terminarz prawdopodobnie się nie zmieni i nowe odcinki również będzie można oglądać w niedzielę w TV i Internecie.

Aktualizacja 15.0.2021: Premiera nowego 3. sezonu "Rolników Podlasie" odbędzie się 14 marca (niedziela) na antenie Fokus TV.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE