„Rolnicy. Podlasie”. Gienek i Jastrząb uczą dzieci biznesu. Czy w odcinku pojawi się Andrzej z Plutycz? [WIDEO, GALERIA]

i

Autor: telewizja Fokus TV Na zdjęciu kadr z serialu "Rolnicy. Podlasie"

Rolnicy. Podlasie

„Rolnicy. Podlasie”. Gienek i Jastrząb uczą dzieci biznesu. Czy w odcinku pojawi się Andrzej z Plutycz? [WIDEO, GALERIA]

2023-09-08 14:37

W ostatnim tygodniu głośno było o Andrzeju z Plutycz, który został pobity przez mieszkańca ze swojej wsi. Rolnik już wrócił do nagrywania materiałów na swoim kanale na platformie YouTube, ale czy gwiazda serialu „Rolnicy. Podlasie” pojawi się w najnowszym odcinku produkcji? Na pewno w niedzielę 10 września zobaczymy Gienka Onopiuka, Jastrzębia, Emilkę z Laszek i Tomka oraz Monikę z Pokaniewa.

„Rolnicy. Podlasie”. Czy Gienek z Plutycz i Jastrząb nauczą dzieci biznesu?

Gienek i Jastrząb potrzebują marchwi dla nowego cielaka. Idą do warzywniaka Pauliny. Nina i Kacperek ostrzegają, że ich mama nie będzie zadowolona, kiedy zorientuje się, że ktoś buszował w jej ogródku. Panowie namawiają dzieci do milczenia i obiecują im, że nauczą je biznesu polegającego na sprzedaży lemoniady. Pierwszą klientką jest sąsiadka.

Czy w najnowszym odcinku pojawi się Andrzej z Plutycz? To jest bardzo ciekawe pytanie, zwłaszcza po ostatnich wydarzeniach u gwiazdy serialu „Rolnicy. Podlasie”.

ZOBACZ TAKŻE: „Rolnicy. Podlasie”. Andrzej z Plutycz w szpitalu! Kto pobił znanego rolnika? Wieś i fani w wielkim szoku

Rolnicy. Podlasie. Sezon 5, odcinek 37 [ZDJĘCIA]

Emilka z Laszek – co zobaczymy w nowym odcinku?

W Laszkach Karol i Emilka muszą wywieźć obornik. Następnie rolniczka przygotowuje produkt z koziego twarogu z solą, czosnkiem i pieprzem w zalewie. Babcia daje rady w kwestii przypraw.

„Rolnicy. Podlasie” – co słychać w Pokaniewie?

Pokaniewie Monika uczy syna obsługi kosiarki. Planuje też zrobić dżemy i soki z wiśni. Tomek z Wieśkiem pokrywają nową halę plandekami. Gdy kończą, można w środku układać pierwsze bele. Po pracy Monika przynosi tort, który jest niespodzianka dla Tomka.

„Rolnicy. Podlasie” – nowy sezon

Przygody wszystkich bohaterów serialu „Rolnicy. Podlasie” możecie oglądać w każdą niedzielę o 20:00 na antenie Fokus TV.