Rolnicy Podlasie. Gienek i Andrzej ciężko pracują. Zima w Plutyczach nie odpuszcza [ZDJĘCIA]

2021-01-27 8:50 natu
Rolnicy Podlasie. Gienek i Andrzej z Plutycz ciężko pracują zimą
Autor: Gienek i Andrzej - Facebook Rolnicy Podlasie. Gienek i Andrzej z Plutycz ciężko pracują zimą

Kolejne zmiany w gospodarstwie w Plutyczach. Gienek i Andrzej, bohaterowie bijącego rekordy popularności serialu "Rolnicy Podlasie", wciąż ciężko pracują. Niedawno powitali również nowego mieszkańca gospodarstwa. Zobaczymy go prawdopodobnie w nowym trzecim sezonie reality show, którego premiera odbędzie się już wiosną, w marcu 2021 roku. Kim jest nowy mieszkaniec Plutycz i jak wygląda obecnie życie w gospodarstwie Gienka i Andrzeja Onopiuków? [27.01.2021]

Rolnicy Podlasie. Andrzej i Gienek w Plutyczach ciężko pracują [27.01.2021]

Co słychać u Gienka i Andrzeja z Plutycz? Rolnicy z Podlasia wolnego nie mają. Rodzina Onopiuków spod Bielska Podlaskiego niezależnie od pory roku ma pełne ręce roboty. Niedawno Andrzej pochwalił się również, że w ich gospodarstwie pojawił się nowy mieszkaniec. To mały cielaczek, którego z dumą zaprezentował na zdjęciach. Fotografie zamieścił na profilu w mediach społecznościowych. Oprócz zwierzęcia jest na nich jego ojciec, Gienek Onopiuk.

- Pojawił się u nas nowy mieszkaniec, niebieski byczek – brzmi treść posta zamieszczonego na profilu „Gienek i Andrzej” na Facebooku.

Fanów bardzo interesuje, jak sobie radzą zima Gienek i Andrzej. Pochodzący spod Bielska bohaterowie serialu „Rolnicy Podlasie” cieszą się bowiem największą popularnością wśród widzów. Świadczą o tym spekulacje sprzed kilku tygodni dotyczącego tego, że mogłoby ich zabraknąć w nowym trzecim sezonie bijącego popularności serialu. Rolnicy z Podlasia zdementowali w końcu niepokojące plotki, zapewniając, że jeszcze wiosną pojawią się w nowych odcinkach serialu.

Protestujący rolnicy w Zdanach w powiecie siedleckim

Rolnicy Podlasie. Gienek i Andrzej – jak sobie radzą zimą?

Jak radzili sobie zimą w Plutyczach Gienek i Andrzej z pewnością będziemy mogli oglądać w trzecim sezonie „Rolników Podlaskie”. Już teraz jednak w mediach społecznościowych Onopiukowie uchylają rąbka tajemnicy związanej z tym, jak wygląda u nich codzienne życie na wsi.

- Na wiosce zawsze coś do roboty się znajdzie. A codziennym zdjęciem to jest pojenie i karmienie – napisał Andrzej na Facebooku, zamieszczając kilka zdjęć gospodarstwa.

Rolnicy z Podlasia pracują pomimo śniegu czy tęgich mrozów. Dniem, w którym pozwolić sobie mogą na nieco więcej odpoczynku jest niedziela. Andrzej podzielił się niedawno z fanami również zdjęciami z niedzielnego obiadu, który zjadł razem z Gienkiem. Prosty post spotkał się z setkami reakcji, a fani postanowili zawtórować rolnikowi, zamieszczając zdjęcia tego, co w niedzielę gościło na ich stołach.

Rolnicy Podlasie: 3 sezon – kiedy premiera?

Według oficjalnych informacji 3 sezon „Rolników Podlasie” wyemitowany zostanie wiosną tego roku. Premierę 1. odcinka przewidziano na marzec 2021. Producenci są obecnie w trakcie realizacji zdjęć do nowych odcinków. Na pewno zobaczymy w nich Gienka i Andrzeja z Plutycz czy Emilkę z Laszek. Nie wiadomo na razie, czy do grona znanych i lubianych rolników z Podlasia dołączą nowi bohaterowie.