Rolnicy Podlasie. Nowe odcinki bez Gienka i Andrzeja z Plutycz? Mają już dość

2021-01-21 5:50
Rolnicy Podlasie. Gienek i Andrzej z Plutycz mają dość. Odejdą z programu?
Autor: Facebook - Gienek i Andrzej Rolnicy Podlasie. Gienek i Andrzej z Plutycz mają dość. Odejdą z programu?

Kiedy nowy sezon serialu "Rolnicy Podlasie"? Fani zastanawiają się, kiedy ponownie będą mogli śledzić losy Gienka i Andrzeja z Plutycz, Emilki z Laszek oraz innych bohaterów bijącego rekordy popularności reality show. Pojawiły się doniesienia, że rolników z Plutycz może w nich zabraknąć. Czy rolnicy z Podlasia powrócą na ekran jeszcze zimą? Czy nowe odcinki „Rolników z Podlasia” będą bez Gienka i Andrzeja?

Rolnicy Podlasie. Kiedy nowe odcinki i 3. sezon? [21.01.2021]

AKTUALIZACJA: Rolnicy Podlasie. NIESPODZIANKA! Gienek i Andrzej jednak w nowym sezonie!

Serial „Rolnicy Podlasie” od początku emisji podbił serca widzów, którzy z ogromnym zainteresowaniem, z odcinka na odcinek śledzili losy zwykłych, prostych ludzi prowadzących gospodarstwa na Podlasiu. Gienek i Andrzej z Plutycz czy Emilia Korolczuk z Laszek zyskali rzeszę wiernych fanów, którzy nie tylko konsekwentnie oglądają ich na ekranie, lecz także niejednokrotnie odwiedzają na wsi, niosąc zarówno dobre słowo, jak i upominki. Niestety, popularność ma swoje jasne i ciemne strony, o czym Gienek, Andrzej i Emilka mieli już okazję się przekonać. Więcej o tym pisaliśmy tutaj: Rolnicy Podlasie. Andrzej, Gienek i Emilka mają problemy. Rolniczka przerwała milczenie

Nowe: Rolnicy Podlasie. Tęgie mrozy w Plutyczach. Jak radzą sobie Gienek i Andrzej? [ZDJĘCIA]

Pierwszy sezon serialu „Rolnicy Podlasie” był hitem jesieni w FOKUS TV. Drugi poszedł za ciosem, zdobywając jeszcze większą widownię. W momencie kręcenia zdjęć do Polski dotarła pandemia COVID-19, dlatego zostały one przerwane, a nowe odcinki wróciły na antenę FOKUS TV nieco później, niż planowano. Pod koniec 2020 roku stacja wyemitowała ostatni odcinek serialu, a fani z niecierpliwością czekają na trzeci sezon. Kiedy mogą się go spodziewać? Czy nowe odcinki „Rolników z Podlasia” pojawią się w FOKUS TV jeszcze zimą?

Zobacz też: Rolnicy Podlasie. Emilka z Laszek ma poważne problemy. "Chamstwo i buractwo"

Aktualizacja: według oficjalnych informacji 1. odcinek 3. sezonu serialu "Rolnicy Podlasie" wyemitowany zostanie w marcu 2021 roku.

Rolnik szuka żony 7. Porażki miłosne i wielka nadzieja na szczęśliwy związek

Rolnicy Podlasie bez Gienka i Andrzeja z Plutycz 

Wśród fanów pojawiają się informacje o tym, że w nowym sezonie serialu „Rolnicy Podlasie” zabraknie znanych i lubianych bohaterów, m.in. Gienka i Andrzeja z Plutycz – ulubieńców publiczności, którzy mają już dość skutków popularności. Andrzej niejednokrotnie już wspominał o tym, że występy jego i ojca w serialu wiążą się z rosnącą ilością plotek na ich temat, wizyt policji czy kontroli sanepidu.

- Niektórzy myślą, że my tu daleko mamy jakiś pałac – mówił Andrzej w jednym z wywiadów. - Że śpimy na pieniądzach. To jest nieprawda.

Meczące dla Gienka i Andrzeja mogą być także wizyty fanów w gospodarstwie. Syn wielokrotnie wspominał, by sympatycy rolników przede wszystkim nie przynosili im alkoholu, ponieważ jego ojcu to szkodzi, a on nie pije.

Gienek i Andrzej Onopiukowie z Plutycz. Kim są bohaterowie serialu "Rolnicy Podlasie"?

Gienek i Andrzej Onopiukowie to ojciec i syn, rolnicy pochodzący z Podlasia i mieszkający na co dzień we wsi Plutycze niedaleko Bielska Podlaskiego. Prowadzą tam wspólne gospodarstwo. Jeszcze w ubiegłym roku hodowali 40 sztuk bydła, 5 koni, a także kurki, kaczki, gęsi, indyki. Dumą Gienka i Andrzeja z Plutycz są niebieskie krowy, których mają aż 10.

Rolnicy z Podlasia zdobyli serca widzów programu "Rolnicy Podlasie", stając się jego najpopularniejszymi bohaterami. To zwykli, prości ludzie, którzy nie udają przed kamerami i ukazują wiejski świat oraz swoje życie takimi, jakimi są naprawdę. Gienek Onopiuk oprócz Andrzeja ma jeszcze dwoje dzieci - syna Jarka i córkę. W jednym z wywiadów przyznał, że lata temu jego druga jego córka zmarła. Mężczyzna samotnie wychowywał pociechy, gdyż jego żona odeszła 20 lat temu do "przyjaciela".

Kiedy nowe odcinki serialu "Rolnicy Podlasie"?

Pytań o to, „kiedy nowy sezon i nowe odcinki Rolników z Podlasia”, nie brakuje m.in. na grupach w mediach społecznościowych. Według nieoficjalnych informacji trzeci sezon serialu „Rolnicy Podlasie” ma ruszyć wiosną 2021 roku. Producenci są obecnie w trakcie nagrywania zdjęć do nowych odcinków.

Niektórzy twierdzą, że trzeci sezon "Rolników Podlasie" może się rozpocząć  nawet w lutym, jednak jest to mało prawdopodobne, szczególnie że producenci na razie milczą na temat nowych odcinków czy oficjalnej daty premiery kolejnej odsłony serialu.

Rolnicy Podlasie 2: Nowe odcinki wracają! Zobacz, o której i od kiedy [ZDJĘCIA]

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE