Rolnicy. Podlasie. Dramat na ranczu w Laszkach. Co stało się Emilii Korolczuk? [WIDEO]

2022-07-11 16:08
Dramat na ranczu w Laszkach. Co stało się Emilii Korolczuk?
Autor: telewizja Fokus TV Dramat na ranczu w Laszkach. Co stało się Emilii Korolczuk?

Fani serialu Rolnicy. Podlasie przeżyli chwilę grozy podczas oglądania najnowszego nagrania na kanale Emilii Korolczuk. Na jednej scenie widać, jak koń po prostu stratował właścicielkę rancza w Laszkach. Czy Emilii Korolczuk stało się coś poważnego?

Gwiazda serialu „Rolnicy. Podlasie” poturbowana przez konia

Najnowsze nagranie na kanale Emilii Korolczuk prezentuje, jak doszło do wypadku na ranczu w Laszkach. Gwiazda serialu „Rolnicy. Podlasie” została poturbowana przez własnego konia, a wszystko wydarzyło się podczas kręcenia najnowszego odcinka wideobloga. Sytuacja miała miejsce w połowie czerwca, podczas wypędzania zwierząt na pastwisko.

Emilia Korolczuk z serialu „Rolnicy. Podlasie” miała wypadek na ranczu

Emilia Korolczuk najpierw wypuściła jedną z krów na pastwisko. Całość chciała zaprezentować z lepszego kadru, dlatego zbliżyła się z kamerą do konia Zefira. Zwierzę jednak nieoczekiwanie przestraszyło się krowy, skręciło w lewo wprost na gwiazdę serialu „Rolnicy. Podlasie” i następnie przebiegło po kobiecie.

Mrożące krew w żyłach sceny na ranczu w Laszkach

Poniższe nagranie prezentuje całe zajście, ale wideo polecamy jedynie dla ludzi o mocnych nerwach. Jest bowiem na nim również moment po stratowaniu Emilii Korolczuk przez konia. Na nagraniu widać jednak chwile, kiedy bohaterka serialu „Rolnicy. Podlasie” wraca do siebie po zderzeniu ze zwierzęciem. Kadry pokazują też obrażenia kobiety, której krew ciekła z nosa, sporo było jej również na nogach. Na szczęście obrażenia Emilii Korolczuk nie były znaczne, kobieta następnego dnia wróciła do pracy z bydłem.

„Rolnicy. Podlasie”. Gdzie oglądać serial?

Przygody Emilii Korolczuk i innych bohaterów serialu „Rolnicy. Podlasie” możecie śledzić w każdą niedzielę na Fokus TV o godz. 20.00.

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE