Rolnicy. Podlasie. Andrzej z Plutycz w końcu zadowolony. „To wstyd dla rolnictwa” grzmią fani

i

Autor: telewizja Fokus TV Rolnicy. Podlasie. Andrzej z Plutycz w końcu zadowolony. „To wstyd dla rolnictwa” grzmią fani

Rolnicy. Podlasie. Andrzej z Plutycz w końcu zadowolony. „To wstyd dla rolnictwa” grzmią fani

2022-06-21 9:48

Rolnicy. Podlasie. Andrzej z Plutycz w dalszym ciągu skupia się na testowaniu nowej kosiarki rotacyjnej, która pojawiła się w jego gospodarstwie. Rolnik pierwszy raz od naprawdę długiego czasu okazał swoje zadowolenie. Część internautów było jednak oburzonych. Czym konkretnie?

Rolnicy. Podlasie to najbardziej popularna produkcja telewizji Fokus TV. Gwiazdą programu jest Andrzej z Plutycz, którego gospodarstwo znane jest już w całej Polsce. To właśnie u rolnika spod Bielska Podlaskiego pojawił się ostatnio nowy sprzęt. Chodzi oczywiście o nową kosiarkę rotacyjną.

ZOBACZ TAKŻE: Rolnicy. Podlasie. Jak dobrze znasz bohaterów serialu? Sprawdź się w naszym QUIZIE

„Rolnicy. Podlasie”. Andrzej z Plutycz źle zareagował na prezent

Kosiarka jest podobno prezentem, jaki Andrzejowi z Plutycz podarował jego brat Jarek. Syn Gienka nie zareagował jednak pozytywnie na podarek, co kilka tygodni temu wywołało burzę wśród jego fanów. Internauci byli skonsternowani, jak Andrzej na nową kosiarkę odpowiedział jedynie „Może być”.

Andrzej z Plutycz wyjechał w pole

W najnowszym filmie na kanale Gienek i Andrzej Plutycze widzimy, jak bracia w końcu postanawiają sprawdzić, jak kosiarka sprawuje się w polu. Andrzej wspólnie z bratem podłączyli kosiarkę do ciągnika, następnie 39-latek wyjechał w teren. Na nagraniu widzimy, że nowy sprzęt bardzo dobrze sobie poradził z wysoką trawą, a zadowolenia w końcu nie ukrywał bohater serialu „Rolnicy. Podlasie”.

- Tym to się kosi! Maszyna pierwyj sort – rzucił Andrzej z Plutycz do kamery.

Fani serialu „Rolnicy. Podlasie” oburzeni

Film Andrzeja z Plutycz jak zwykle spotkał się z wielkim zainteresowaniem fanów. Posypało się sporo pochwał, jak: „super zrobiony pokos tak trzymaj Andrzej” czy „rolnik zadowolony, to szczęśliwy rolnik, tak trzymaj”.

Nie wszyscy jednak fani serialu „Rolnicy. Podlasie” byli zachwyceni filmem. U niektórych internautów wywołał on oburzenie. Chodzi o umiejętności rolnicze Andrzeja z Plutycz oraz plotki, że rolnik otrzymał ten sprzęt za darmo w ramach jego promocji na kanale YouTube.

- Andrzej swoimi zdolnościami i wiedzą przynosi wstyd rolnistwu – napisał jeden mężczyzna.

- Szkoda kosiarki trwałość max rok w rękach Andrzeja – w ten sposób wypowiedział się kolejny.

- Jeden sezon może wytrzyma z jego zdolnościami – skomentowała fanka Andrzeja z Plutycz.

„Rolnicy. Podlasie” – gdzie oglądać? Kiedy nowy odcinek?

Historię Andrzeja z Plutycz możecie odkrywać w niedzielę o godz. 20.00. Każdy nowy odcinek, w którym zobaczycie swoich ulubieńców z serialu "Rolnicy. Podlasie", pojawia się na antenie Fokus TV.

Rolnicy. Podlasie. Andrzej z Plutycz: Dziwują się, że u mnie błoto