Rolnicy. Podlasie. Andrzej z Plutycz nie do poznania! „Prawdziwy Słowianin” [WIDEO]

i

Autor: screen Youtube/Gienek i Andrzej Plutycze Rolnicy. Podlasie. Andrzej z Plutycz nie do poznania! „Prawdziwy Słowianin” [WIDEO]

Rolnicy. Podlasie. Andrzej z Plutycz nie do poznania! „Prawdziwy Słowianin” [WIDEO]

2022-08-17 10:52

Gwiazda serialu „Rolnicy. Podlasie” miała wyjątkowego gościa. Andrzeja z Plutycz odwiedziła pani Kasia, która sprawiła, że rolnik spod Bielska Podlaskiego wygląda zupełnie jak inny człowiek! Co się stało w Plutyczach?

Andrzej z Plutycz na swoim kanale na YouTube „Gienek i Andrzej Plutycze” opublikował nowy materiał. Tym razem nie dotyczy on nowej łazienki w jego domu. Tę gwiazda serialu „Rolnicy. Podlasie” pokazywała w poprzednim materiale. Tym razem chodzi o samego Andrzeja.

CZYTAJ TAKŻE: Rolnicy. Podlasie. Andrzej z Plutycz z odwiedzinami w Białymstoku. Rolnik weźmie udział we wspaniałej akcji!

„Rolnicy. Podlasie”. Andrzej z Plutycz ma nową łazienkę

W ostatnim czasie na kanale Gienka i Andrzeja z Plutycz zdominował temat nowej łazienki. O samym remoncie w domu gwiazd serialu głośno było we wszystkich mediach, dwa ostatnie odcinki rolnicy poświęcili właśnie tym zmianom w domu. Andrzejowi z Plutycz finalnie nawet się efekt spodobał, co nie jest często spotykane. Wcześniej na nową kosiarkę gwiazda serialu „Rolnicy. Podlasie” zareagowała tylko: „może być”.

ZOBACZ: Rolnicy. Podlasie. Wielka rewolucja w Plutyczach! Na co wreszcie zdecydował się Andrzej z Plutycz? [WIDEO]

Fani serialu „Rolnicy. Podlasie” dostrzegli ważną rzecz!

W komentarzach pod nowym filmem fani dostrzegli jednak pewną nieścisłość. Chodzi o moment publikacji. W najnowszym materiale widzimy, jak do Gienka i Andrzeja z Plutycz przyjeżdża fryzjerka. Strzyże ona Andrzeja, a wygląd gwiazdora serialu „Rolnicy. Podlasie” zmienił się do tego stopnia, że można to nazwać metamorfozą. Ta nieścisłość, jaką wyłapali widzowie, to fakt, że na poprzednim filmie Andrzej z Plutycz już był ogolony.

ZOBACZ: Rolnicy. Podlasie. Andrzej z Plutycz w końcu to zrobił! „Brak słów na to wszystko” [WIDEO]

Metamorfoza Andrzeja z Plutycz

Pomimo tej wpadki z publikacją fani serialu „Rolnicy. Podlasie” ciepło przyjęli metamorfozę Andrzeja z Plutycz. Syn Gienka w nowej fryzurze spodobał się widzom, bo w komentarzach posypało się mnóstwo komplementów.

- Pan Andrzej teraz o 20 lat młodzszy chłopak jak malowany.

- Prawdziwy Słowianin.

- OD,RAZU LEPIEJ!!!

ZOBACZ: Rolnicy. Podlasie. Jaką następną maszynę kupi sobie Andrzej z Plutycz? Fani nie mają wątpliwości [WIDEO]

Andrzej z Plutycz - ile ma lat?

Andrzej z Plutycz to najpopularniejsza gwiazda serialu "Rolnicy. Podlasie", a od kilku lat jeden z najbardziej znanych rolników w całej Polsce. Andrzej Onopiuk mieszka w malutkiej wsi Plutycze pod Bielskiem Podlaskim. Syn Gienka niedługo skończy 40 lat (urodził się jesienią 1982 r.), to nadal nie ma żony i jest kawalerem.

ZOBACZ: Rolnicy. Podlasie. Andrzej z Plutycz ponownie wypowiedział się o swojej rodzinie. Tym razem oberwało się jego bratu [WIDEO]

„Rolnicy. Podlasie” – nowe odcinki

Przygody rolników z Podlasia, w tym Gienka i Andrzeja z Plutycz możecie oglądać w serialu „Rolnicy. Podlasie”. Start odcinka w każdą niedzielę o godz. 20.00.

„Rolnicy. Podlasie” – gdzie oglądać?

Nowe odcinki serialu „Rolnicy. Podlasie” możecie obejrzeć na kanale Fokus TV. Powtórki znajdziecie na platformie Polsat Box.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: [email protected]