Rolnicy. Podlasie. Andrzej z Plutycz zachwycony! Internauci zwracają uwagę na ważny szczegół [WIDEO]

i

Autor: screen Youtube/Gienek i Andrzej Plutycze Rolnicy. Podlasie. Andrzej z Plutycz zachwycony! Internauci zwracają uwagę na ważny szczegół [WIDEO]

Rolnicy. Podlasie. Andrzej z Plutycz zachwycony! Internauci zwracają uwagę na ważny szczegół [WIDEO]

2022-08-30 9:16

Andrzej z Plutycz w dalszym ciągu nie ogranicza się jedynie do występowania w serialu „Rolnicy. Podlasie”, ale zadziwia swoją aktywnością w sieci. W nowym nagraniu na platformie YouTube widać, jak rolnik spod Bielska Podlaskiego belował ostatnią działkę słomy. Andrzej z Plutycz nie ukrywał radości, choć fani wypomnieli mu jeden szczegół. O co chodzi?

Andrzej z Plutycz nie zatrzymuje się nawet na moment i kontynuuje podbój platformy YouTube. Gwiazda serialu „Rolnicy. Podlasie” regularnie pokazuje kulisy życia na wsi, to samo oglądaliśmy właśnie w najnowszym odcinku jego kanału „Gienek i Andrzej Plutycze”.

„Rolnicy. Podlasie”. Andrzej z Plutycz beluje słomę

Materiał pojawił się w ostatni weekend. Co ciekawe, Andrzej z Plutycz występuje na nim zupełnie sam. Nie towarzyszą mu ani Gienek z Plutycz. Nie ma również Jarka, Walka i Jastrzębia. Mimo to film od momentu publikacji obejrzało już ponad 100 tys. widzów. Dodano ponad 200 komentarzy. Co ponownie przyciągnęło fanów gwiazdy serialu „Rolnicy. Podlasie”? Oczywiście belowanie i stan techniczny ciągnika Andrzeja z Plutycz.

ZOBACZ: Rolnicy. Podlasie. Rewolucja w Plutyczach! Na co zdecydował się Andrzej z Plutycz? [WIDEO]

Gwiazdor serialu „Rolnicy. Podlasie” zachwycony

W najnowszym odcinku na kanale „Gienek i Andrzej Plutycze” widzimy, jak Andrzej z Plutycz wykonywał ostatnie belowanie słomy. Przed wyjazdem w pole rolnik wymienił siłownik w swoim ciągniku, a po całej czynności umieszczonej na nagraniu bohater serialu „Rolnicy. Podlasie” był bardzo zachwycony pracą maszyny, belarki oraz zachwalał zbiory.

ZOBACZ: Rolnicy. Podlasie. Andrzej z Plutycz szykuje „ostrą niespodziankę”. O co może chodzić? [WIDEO]

Fani produkcji „Rolnicy. Podlasie” skonsternowani

Wspaniałego nastroju Andrzeja z Plutycz nie podzielili fani gwiazdora, których głosy w komentarzach były bardzo podzielone. Część z widzów serialu "Rolnicy. Podlasie" chwaliła rolnika za jego umiejętności oraz otwarcie dla fanów. Pozostali jednak zwrócili uwagę na kilka ważnych kwestii. Po pierwsze Andrzej z Plutycz wyjechał w pole z totalnie zabrudzonymi szybami, co przecież mogło zakończyć się wypadkiem. Czy to na drodze, czy też na polu.

- Warto by było przetrzeć szyby przed wyjazdem – napisał fan Andrzeja.

- Tak się zastanawiam czy coś przez tą przednią szybę widzi – dodał mężczyzna pod filmem Andrzeja.

- Myślę że jak umyjesz szyby to będziesz widział gdzie jest słoma w tym zielsku – zwrócił uwagę internauta.

ZOBACZ: Rolnicy. Podlasie. Andrzej z Plutycz nie do poznania! „Prawdziwy Słowianin” [WIDEO]

W komentarzach fani Gienka i Andrzeja z Plutycz zwracali również uwagę na fakt, że na polu jest bardzo dużo chwastów. Pojawiły się również wątpliwości odnośnie jakości pracy Andrzeja, który miał nie zebrać wszystkiego.

"Widać zboże zadbane bez chwastu".

"Nie pozgarniane pół siana zostaje masakra".

„Rolnicy. Podlasie” – kiedy nowe odcinki?

Przygody Andrzeja z Plutycz, Gienka z Plutycz i innych bohaterów produkcji „Rolnicy. Podlasie” możecie oglądać w każdą niedzielę o godz. 20:00.

„Rolnicy. Podlasie” – gdzie oglądać?

Odcinki serialu „Rolnicy. Podlasie” można zawsze oglądać na kanale Fokus TV. Powtórki znajdziecie na platformie Polsat Box.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: [email protected]