Rolnicy. Podlasie. Andrzej z Plutycz w końcu to zrobił! „Brak słów na to wszystko” [WIDEO]

i

Autor: screen Youtube/Gienek i Andrzej Plutycze Rolnicy. Podlasie. Andrzej z Plutycz w końcu to zrobił! „Brak słów na to wszystko” [WIDEO]

Rolnicy. Podlasie. Andrzej z Plutycz w końcu to zrobił! „Brak słów na to wszystko” [WIDEO]

2022-08-08 10:43

Fani serialu „Rolnicy. Podlasie” długo czekali na ten moment! Andrzej z Plutycz w końcu wziął się za sprzątanie podwórka wokół swojego domu. Sympatycy rolnika spod Bielska Podlaskiego nie do końca są usatysfakcjonowani jego pracą. Dlaczego?

Andrzej z Plutycz w ogóle się nie zatrzymuje i z regularnością najbardziej popularnych użytkowników YouTube publikuje kolejne materiały. Gwiazda serialu „Rolnicy. Podlasie” znowu odsłoniła kulisy swojego życia na wsi. Tym razem jednak fani źle ocenili jego działania. O co chodzi?

ZOBACZ: Rolnicy. Podlasie. Wielka rewolucja w Plutyczach! Na co w końcu zdecydował się Andrzej z Plutycz? [WIDEO]

„Rolnicy. Podlasie”. Jak na remont łazienki zareagował Andrzej z Plutycz?

W poprzednim materiale na kanale Gienek i Andrzej Plutycze widzieliśmy, jak brat Andrzeja Jarek rozpoczął remont łazienki domu swojego ojca i brata. Andrzeja z Plutycz nie było w ogóle w filmie, co zdziwiło fanów serialu „Rolnice. Podlasie”. Dlatego teraz chcieli oni zobaczyć swojego ulubionego bohatera. Andrzej pojawił się w środowym materiale, ale o dziwo w ogóle nie wypowiedział się na temat remontu.

CZYTAJ TAKŻE: Rolnicy. Podlasie. Andrzej z Plutycz z odwiedzinami w Białymstoku. Rolnik weźmie udział we wspaniałej akcji!

Andrzej z Plutycz w końcu wziął się za porządki

Andrzej z Plutycz w najnowszym odcinku pokazał, jak bierze się za porządki na swoim podwórku. Gwieździe serialu „Rolnicy. Podlasie” wielokrotnie obrywało się od fanów za bałagan przed domem i rolnik spod Bielska Podlaskiego teraz postanowił to zmienić. Na filmie widzimy, jak pomaga mu brat Jarek.

ZOBACZ: Rolnicy. Podlasie. Andrzej z Plutycz szykuje „ostrą niespodziankę”. O co może chodzić? [WIDEO]

Fani serialu „Rolnicy. Podlasie” nie są zadowoleni z pracy Andrzeja

Andrzej z Plutycz oczywiście wziął się za porządki, ale zrobił to typowo po swojemu. Zwrócili na to uwagę jego fani, którzy znowu nie zostawili na bohaterze serialu „Rolnicy. Podlasie” suchej nitki. Chodzi o to, że Andrzej swoje porządki oparł na tym, że cały bałagan z jednego miejsca przeniósł o kilka metrów dalej. Konkretnie pod płot.

- No powiedzmy że porządek... Z jednego miejsca na drugie – zwrócił uwagę użytkowników YouTube.

- Z miejsca na miejsce walnąć i dobrą jest – napisał kolejny.

- Fascynująca produkcja – dodał inny.

Andrzej z Plutycz - wiek i nazwisko

Andrzej z Plutycz jest najpopularniejszą gwiazdą serialu "Rolnicy. Podlasie", a od kilku lat jednym z najbardziej znanych rolników w całej Polsce. Do gospodarza z województwa podlaskiego ściągają tłumy z całego kraju, wszystko po to, aby zrobić sobie zdjęcie z nim i jego ojcem. Andrzej Onopiuk mieszka w malutkiej wsi Plutycze pod Bielskiem Podlaskim. Chociaż syn Gienka niedługo skończy 40 lat (urodził się jesienią 1982 r.), to nadal nie ma żony i jest kawalerem.

„Rolnicy. Podlasie” – kiedy nowe odcinki?

Przygody Andrzeja z Plutycz oraz innych czołowych bohaterów produkcji „Rolnicy. Podlasie” możecie oglądać w każdą niedzielę. Początek odcinka o godz. 20:00.

„Rolnicy. Podlasie” – gdzie oglądać?

Nowe odcinki serialu „Rolnicy. Podlasie” można oglądać na kanale Fokus TV. Powtórki znajdziecie na platformie Polsat Box.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: [email protected]