Rolnicy. Podlasie. Jaką następną maszynę kupi sobie Andrzej z Plutycz? Fani nie mają wątpliwości [WIDEO]

2022-07-25 15:55
Rolnicy. Podlasie. Jaką następną maszynę kupi sobie Andrzej z Plutycz?
Autor: screen Youtube/Gienek i Andrzej Plutycze Rolnicy. Podlasie. Jaką następną maszynę kupi sobie Andrzej z Plutycz?

Rolnicy. Podlasie. Andrzej z Plutycz opublikował kolejny materiał na swoim kanale na YouTube. Zdradził również, jaką maszynę kupi w najbliższym czasie do swojego gospodarstwa. Jesteście zaskoczeni?

Andrzej z Plutycz to najważniejszy bohater serialu „Rolnicy. Podlasie”. Rolnik spod Bielska Podlaskiego wspólnie ze swoim ojcem wystąpił w produkcji Fokus TV, dzięki czemu zyskał olbrzymią popularność. Wykorzystuje ją, prężnie działając w social mediach oraz na YouTube. Na tej platformie prowadzi swój kanał o rolnictwie, gdzie regularnie publikuje materiału ze swojego gospodarstwa.

Rolnicy. Podlasie. Andrzej z Plutycz ponownie wypowiedział się o swojej rodzinie. Tym razem oberwało się jego bratu [WIDEO]

Bohater serialu „Rolnicy. Podlasie” w kolejnym filmie

W sobotę 23 lipca Andrzej z Plutycz opublikował nowy materiał. Na nagraniu widać, jak bohater serialu „Rolnicy. Podlasie” zgrabia i beluje siano na swoim polu. Trzeba przyznać, że rolnikowi z Podlasia poszło bardzo sprawnie, za co został pochwalony przez swoich fanów w komentarzach. Najważniejsze jednak, że na samym początku filmu Andrzej z Plutycz wyjawił, jaką maszynę będzie chciał kupić w niedalekiej przyszłości.

Andrzej z Plutycz planuje kolejny zakup

Chodzi o zgrabiarkę karuzelową, którą bohater serialu „Rolnicy. Podlasie” chce kupić w miejsce obecnego już 40-letniego sprzętu. Andrzej z Plutycz obecną maszynę nazywa zabytkiem, który wydłuża sam proces zgrabiania siana. Żeby przyśpieszyć wszystko chce kupić nowoczesny sprzęt, choć jak sam przyznał, jeszcze nigdy na takiej nie pracował.

Fani komentują zakupowe plany Andrzeja z serialu „Rolnicy. Podlasie”

Na słowa Andrzeja z Plutycz błyskawicznie zareagowali jego fani. Internauci nie wierzą, że rolnik spod Bielska Podlaskiego kupi taki sprzęt. Są zdania, że gwieździe serialu „Rolnicy. Podlasie” ktoś kupi taką maszynę.

On kupi szkoda gadać prędzej ludzie mu kupią i pozdrawiam serdecznie z kujawsko pomorskiego

Oczywiście że dostanie. Po roku u Andrzeja będzie wyglądać jak zabytek

Andrzejek szuka ofiary następnej do sponsorowania, ma tupet ten gość,, włosy obetnij omikron

Kupić to trzeba mieć zaco a dostać to każdy może. Także administracja kanału zmieńcie tytuł

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE