Rolnicy Podlasie. Andrzej się wygadał! Opowiedział o swojej życiowej partnerce [ZDJĘCIA, WIDEO] (25.06.2021)

2021-06-25 12:57
Rolnicy Podlasie. Andrzej się wygadał. Opowiedział o swojej życiowej partnerce [ZDJĘCIA, WIDEO]
Autor: telewizja FOKUS TV

Rolnicy Podlasie. Andrzej się wygadał. Opowiedział o swojej życiowej partnerce podczas jednej z rozmów w gospodarstwie znajomego. Co dokładnie zdradził rolnik z Plutycz? Dowiemy się tego w najnowszym odcinku serialu dokumentalnego "Rolnicy. Podlasie". Premiera 16. odcinka w najbliższą niedzielę, 27 czerwca.

"Rolnicy. Podlasie" to najpopularniejszy serial dokumentalny telewizji FOKUS TV, którego odcinki przyciągają przed telewizory miliony widzów. Opowiada o rolnikach z podlaskich wsi, ukazując ich codzienne życie, blaski i cienie prowadzenia gospodarstw oraz pracę rolnika "od kuchni". Bohaterowie serii szybko zaskarbili sobie sympatię widzów, a wokół serialu zrodziła się ogromna społeczność. Śledzą oni życie swoich ulubionych bohaterów zarówno w kolejnych odcinkach serii, jak i w mediach społecznościowych, a także na żywo - odwiedzają rolników w ich gospodarstwach. Największą popularnością cieszą się pod tym względem Gienek i Andrzej Onopiukowie z Plutycz. Na wizyty fanów mogą liczyć praktycznie co weekend. Gienek i Andrzej podbili serca fanów szczerością oraz poczuciem humoru. Jednym z tematów, który nie schodzi z ust widzów jest pytanie, kiedy ponad 30-letni Andrzej znajdzie wreszcie partnerkę. Jaka powinna ona być? W najnowszym 16. odcinku serialu młodszy z Onopiuków niespodziewanie wygadał się na ten temat.

Czytaj też: Andrzej z Plutycz. Ile ma lat? Kim jest NAPRAWDĘ bohater serialu „Rolnicy. Podlasie”?

Rolnicy Podlasie - sezon 3, odcinek 16

Rolnicy Podlasie. Andrzej z Plutycz o życiowej partnerce [25.06.2021]

W Plutyczach Gienek, Andrzej i Jastrząb pojadą na pole znajomego, aby wykopać marchew. Właściciel sam jej nie zbierze, ponieważ koszty najęcia siły roboczej do wykopania marchwi są za wysokie w porównaniu z ceną, jaka mógłby uzyskać. Do pracy najął grupę kobiet z Białorusi. Przy wykopywaniu marchwi rolnicy z Podlasia rozmawiać będą o tym, że Andrzej powinien mieć życiową partnerkę. Młodszy z Onopiuków podczas rozmowy opowie, jakie cechy powinna posiadać wybranka jego serca.

Zobacz też: Rolnicy Podlasie. Emilia Korolczuk promienieje jako młoda mama Laury [ZDJĘCIA]

W Pokaniewie Tomek przygotowuje się do siewu kukurydzy. Postanowił także wysiać pole słonecznika. Monika zdradzi, czy jej mąż jest romantyczny, a także czy można w ogóle być romantycznym przy pracy, jaką oboje wykonują. Rolniczka nie wie, że Tomek szykuje żonie gigantyczną niespodziankę. Jaką? Przekonamy się w najnowszym odcinku.

Co słychać w Borowskich Ciborach? Agnieszka i Jarek przyjeżdżają, aby pomóc Jurkowi wyprowadzić konie na wiosenne pastwiska. Widzowie "Rolników" obejrzą m.in., jak wygląda objeżdżanie młodych klaczek.

Rolnicy Podlasie - sezon 3, odcinek 16 [PREMIERA, GODZINA EMISJI, GDZIE OGLĄDAĆ]

Serial dokumentalny "Rolnicy. Podlasie" można oglądać w każdą niedzielę na antenie telewizji FOKUS TV. Premiera 16. odcinka 3. sezonu o godz. 20.00. Wcześniej stacja wyemituje powtórki poprzednich odcinków dla widzów, którzy chcą przypomnieć sobie wcześniejsze perypetie swoich ulubionych bohaterów. 

Powtórki odcinków można oglądać również w Internecie. Dostępne są po emisji każdego z odcinków w TV na oficjalnej stronie stacji FOKUS TV.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE