Rolnicy Podlasie. Emilia Korolczuk promienieje jako młoda mama Laury

i

Autor: Emilia Korolczuk - Ranczo Laszki Rolnicy Podlasie. Emilia Korolczuk promienieje jako młoda mama Laury

Rolnicy Podlasie. Emilia Korolczuk promienieje jako młoda mama Laury [ZDJĘCIA] 15.06.2021

2021-06-15 8:15

Emilia Korolczuk promienieje jako młoda mama Laury. Jej córeczka przyszła na świat przed planowanym terminem. Sama rolniczka z Laszek określa ją "szefową", a w wychowanie dziewczynki w jej pierwszych dniach na świecie zaangażowani są nie tylko jej mama i ojciec, Karol, ale cała rodzina Korolczuków!

Spis treści

  1. Emilia Korolczuk. Bohaterka „Rolnicy. Podlasie” promienieje jako młoda mama [15.06.2021]
  2. Emilia Korolczuk – kim jest?
  3. Emilia Korolczuk – ile ma lat?
  4. Emilia Korolczuk – WYKSZTAŁCENIE
  5. Emilia Korolczuk – partner, mąż, czy jest mężatką
  6. Emilia Korolczuk w serialu „Rolnicy. Podlasie”

Emilia Korolczuk z serialu „Rolnicy. Podlasie” jest już szczęśliwą mamą. 29 maja rolniczka z Laszek urodziła córeczkę Laurę. Dziewczynka przyszła na świat drogą naturalną, 5 dni przed planowanym terminem przewidzianym na 3 czerwca. Niedługo po narodzinach córki bohaterka serialu podzieliła się radosną nowiną z fanami, pisząc: „Nowa ranczerka na Ranczu Laszki” i zamieszczając w mediach społecznościowych fotografię jej i Laury. W kierunku rolniczki posypały się gratulacje, a wiadomość o narodzinach rozemocjonowała społeczność skupioną wokół programu.

Zobacz też: Emilia Korolczuk urodziła córeczkę! Bohaterka "Rolnicy. Podlasie" została mamą [ZDJĘCIA]

Nie da się ukryć, że Emilka spełnia się w roli młodej mamy. Na jej profilu pojawiają się kolejne zdjęcia pokazujące, że w wychowanie małej w pierwszych tygodniach jej życia „na zewnątrz” zaangażowani są nie tylko rodzice, ale i cała rodzina – babcia, a nawet prababcia. Rolniczka z Laszek żartobliwie nazywa Laurę „szefową”, zwracając uwagę, że teraz życie wszystkich członków rodziny skupione jest wokół dziewczynki.

Zobaczcie niżej najnowsze zdjęcia Laury! Kliknij zdjęcie niżej, by przejść do galerii.

ESKA XD #023 - Rolnicy.Podlasie, Szybcy i Wściekli 9, TIKTOK TRENDY

Emilia Korolczuk. Bohaterka „Rolnicy. Podlasie” promienieje jako młoda mama [15.06.2021]

Ciąża Emilii Korolczuk była jednym z głośniejszych wydarzeń wśród wszystkich związanych z bohaterami programu „Rolnicy. Podlasie”. Rolniczka poinformowała o niej w marcu 2021 roku. Wówczas również dowiedzieliśmy się, że ojcem Laury jest Karol – dawny znajomy Emilki z dziecięcych i szkolnych czasów. Ich drogi rozeszły się dawno temu, jednak mężczyzna zauważył bohaterkę „Rolników” przy okazji emisji kolejnych odcinków i postanowił odnowić znajomość. Emilka i Karol zeszli się i obecnie mieszkają pod jednym dachem w gospodarstwie w Laszkach. Na razie nie wiadomo nic o tym, by planowali się pobrać. Póki co ich uwaga skupiona jest przede wszystkim wokół Laury.

Chcesz coś napisać na ten temat? Chętnie poznamy Twoją opinię! Podziel się nią z nami w komentarzu niżej!

Emilia Korolczuk – kim jest?

Emilia Korolczuk znana jest przede wszystkim z występów w serialu dokumentalnym „Rolnicy. Podlasie” emitowanym na antenie FOKUS TV. Rolniczka prowadzi także kanał Youtube Ranczo Laszki, gdzie pokazuje, jak od kulis wygląda polska wieś oraz życie w jej gospodarstwie. Emilka jest niezwykle pracowitą osobą i zaangażowaną w to co robi. Oprócz tego, że prowadzi gospodarstwo pod Zabłudowem, pełni funkcję sołtyski wsi. Jedną z jej pasji jest hodowla kóz, których ma już ponad setkę. W gospodarstwie hoduje także koty, psy, kury, kaczki, pawie, perliczki, gęsi czy świnki morskie, a nawet… pająki.

Sonda
Czy lubisz oglądać w serialu "Rolnicy. Podlasie" Emilię Korolczuk?

Emilia Korolczuk – ile ma lat?

Emilia Korolczuk urodziła się w 1988 roku, co oznacza, że ma 33 lata.

Emilia Korolczuk – WYKSZTAŁCENIE

W rozmowie z „Gazetą Współczesną” Emilka przyznała, że marzyła o zostaniu ornitologiem. Na IV roku studiów, gdy zmarł jej dziadek, przejęła gospodarstwo, aby pomóc babci. Ostatecznie zdobyła wykształcenie technika rolnika, kończąc szkołę w Michałowie.

Emilia Korolczuk – partner, mąż, czy jest mężatką

Bohaterka programu „Rolnicy. Podlasie” nie jest zamężna. Jej życiowym partnerem jest Karol. Mają wspólnie jedno dziecko: córeczkę Laurę, która przyszła na świat pod koniec maja 2021 roku.

Emilia Korolczuk w serialu „Rolnicy. Podlasie”

Przygody Emilki można śledzić w nowych odcinkach serialu dokumentalnego „Rolnicy. Podlasie”. Premiera w każdą niedzielę o godz. 20 na antenie FOKUS TV.