Rolnicy. Podlasie. Marzenie Gienka wreszcie się spełniło! Radosna nowina w Plutyczach [ZDJĘCIA] 18.05.2021

2021-05-18 7:30
Rolnicy Podlasie. SZOK w Plutyczach! Zapowiedź 8. odcinka 3. sezonu [ZDJĘCIA, WIDEO]
Autor: telewizja FOKUS TV Rolnicy. Podlasie. Marzenie Gienka wreszcie się spełniło! Radosna nowina w Plutyczach

Gienek Onopiuk z Plutycz z serialu "Rolnicy. Podlasie" czekał na to od dawna. W jego gospodarstwie pojawił się wreszcie długo wyczekiwany gość. Chodzi o ogiera, którego zdjęciem pochwalili się rolnicy spod Bielska w mediach społecznościowych. Na fotografiach Gienek i nie kryje radości. Tajemnica pozostaje jego imię. [18.05.2021]

Rolnicy. Podlasie. Marzenie Gienka wreszcie się spełniło. Ogier w Plutyczach! [18.05.2021]

Gienek Onopiuk z Plutycz to prawdopodobnie najpopularniejszy rolnik w Polsce, a już na pewno najpopularniejszy bohater serialu dokumentalnego "Rolnicy. Podlasie". Gospodarz długo czekał na to, aż w jego gospodarstwie pojawi się ogier. Na targach w Szepietowie jego syn Andrzej chciał nawet dać 14 tys. zł za dorosłego siwka, jednak transakcja nie doszła do skutku. Zamiast tego w Plutyczach będzie dorastał młody osobnik. Gienek i Andrzej przekazali swoim fanom tę radosną nowinę za pośrednictwem mediów społecznościowych.

- Wasze odpowiedzi świadczą o tym, że mamy wśród obserwujących uzdolnione towarzystwo. W naszym gospodarstwie pojawił się długo oczekiwany przez Gienia ogier  - brzmi treść post na profilu Gienka i Andrzeja na Facebooku.

Radość związaną z pojawieniem się nowego mieszkańca podzielają fani rolników z Plutycz. Pod postem na FB nie zabrakło komentarzy, w których widzowie pytali, jakie imię będzie nosił młody koń. Na razie bowiem kwestia ta pozostaje tajemnicą. A może Wy macie już jakiś ciekawy pomysł na to, jak nazwać nowego mieszkańca Plutycz?

Rolnicy. Podlasie. Ważna inwestycja w Plutyczach. Jastrząb był zaskoczony

Rolnicy Podlasie. Gienek i Andrzej z Plutycz w 3. sezonie serialu 

Przygody Gienka i Andrzeja możemy nieprzerwanie śledzić w kolejnych sezonach serialu dokumentalnego "Rolnicy. Podlasie". Już w niedzielę, 2 maja, odbędzie się premiera 8. odcinka 3. sezonu. Co wydarzy się w Plutyczach? Jastrząb odwiedzi Gienka i Andrzeja. Będzie mocno zaskoczony zmianami wprowadzonymi w gospodarstwie. Do Plutycz dotrze również sprzęt potrzebny do montażu bramy w ogrodzeniu otaczającym posesję.

Więcej o tym, co wydarzy się w 8. odcinku 3. sezonu, przeczytasz tutaj: Rolnicy Podlasie. SZOK w Plutyczach! Wielkie zmiany u Gienka i Andrzeja [ZDJĘCIA, WIDEO]. Niżej obejrzysz galerię zdjęć z planu serialu.

"Rolnicy. Podlasie" to prawdziwy hit telewizji FOKUS. Poszczególne pojedyncze odcinki gromadzą przed telewizorami nawet ponadmilionową widownię. Obecnie trwa emisja 3. sezonu, a każdy nowy odcinek oglądać można w niedzielę, o godz. 20.15.  emisji w telewizji nowe odcinki "Rolników. Podlasie" dostępne są w Internecie na platformie IPLA TV.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE