Rolnicy. Podlasie. Marzenie Gienka wreszcie się spełniło! Radosna nowina w Plutyczach [ZDJĘCIA] 18.05.2021

Rolnicy Podlasie. SZOK w Plutyczach! Zapowiedź 8. odcinka 3. sezonu [ZDJĘCIA, WIDEO]
Autor: telewizja FOKUS TV Rolnicy. Podlasie. Marzenie Gienka wreszcie się spełniło! Radosna nowina w Plutyczach

Gienek Onopiuk z Plutycz z serialu "Rolnicy. Podlasie" czekał na to od dawna. W jego gospodarstwie pojawił się wreszcie długo wyczekiwany gość. Chodzi o ogiera, którego zdjęciem pochwalili się rolnicy spod Bielska w mediach społecznościowych. Na fotografiach Gienek i nie kryje radości. Tajemnica pozostaje jego imię. [18.05.2021]

Rolnicy. Podlasie. Marzenie Gienka wreszcie się spełniło. Ogier w Plutyczach! [18.05.2021]

Gienek Onopiuk z Plutycz to prawdopodobnie najpopularniejszy rolnik w Polsce, a już na pewno najpopularniejszy bohater serialu dokumentalnego "Rolnicy. Podlasie". Gospodarz długo czekał na to, aż w jego gospodarstwie pojawi się ogier. Na targach w Szepietowie jego syn Andrzej chciał nawet dać 14 tys. zł za dorosłego siwka, jednak transakcja nie doszła do skutku. Zamiast tego w Plutyczach będzie dorastał młody osobnik. Gienek i Andrzej przekazali swoim fanom tę radosną nowinę za pośrednictwem mediów społecznościowych.

- Wasze odpowiedzi świadczą o tym, że mamy wśród obserwujących uzdolnione towarzystwo. W naszym gospodarstwie pojawił się długo oczekiwany przez Gienia ogier  - brzmi treść post na profilu Gienka i Andrzeja na Facebooku.

Radość związaną z pojawieniem się nowego mieszkańca podzielają fani rolników z Plutycz. Pod postem na FB nie zabrakło komentarzy, w których widzowie pytali, jakie imię będzie nosił młody koń. Na razie bowiem kwestia ta pozostaje tajemnicą. A może Wy macie już jakiś ciekawy pomysł na to, jak nazwać nowego mieszkańca Plutycz?

Rolnicy. Podlasie. Ważna inwestycja w Plutyczach. Jastrząb był zaskoczony

Rolnicy Podlasie. Gienek i Andrzej z Plutycz w 3. sezonie serialu 

Przygody Gienka i Andrzeja możemy nieprzerwanie śledzić w kolejnych sezonach serialu dokumentalnego "Rolnicy. Podlasie". Już w niedzielę, 2 maja, odbędzie się premiera 8. odcinka 3. sezonu. Co wydarzy się w Plutyczach? Jastrząb odwiedzi Gienka i Andrzeja. Będzie mocno zaskoczony zmianami wprowadzonymi w gospodarstwie. Do Plutycz dotrze również sprzęt potrzebny do montażu bramy w ogrodzeniu otaczającym posesję.

Więcej o tym, co wydarzy się w 8. odcinku 3. sezonu, przeczytasz tutaj: Rolnicy Podlasie. SZOK w Plutyczach! Wielkie zmiany u Gienka i Andrzeja [ZDJĘCIA, WIDEO]. Niżej obejrzysz galerię zdjęć z planu serialu.

"Rolnicy. Podlasie" to prawdziwy hit telewizji FOKUS. Poszczególne pojedyncze odcinki gromadzą przed telewizorami nawet ponadmilionową widownię. Obecnie trwa emisja 3. sezonu, a każdy nowy odcinek oglądać można w niedzielę, o godz. 20.15.  emisji w telewizji nowe odcinki "Rolników. Podlasie" dostępne są w Internecie na platformie IPLA TV.

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE