Nawet jego Andrzej z Plutycz wyprowadził z równowagi! Fani w komentarzach nie zostawili suchej nitki

i

Autor: screen Youtube/Gienek i Andrzej Plutycze Na zdjęciu Andrzej z Plutycz przed swoim chlewem

Rolnicy. Podlasie

Nawet jego Andrzej z Plutycz wyprowadził z równowagi! Fani w komentarzach nie zostawili suchej nitki

2023-12-05 10:15

Andrzej z Plutycz jaki jest, wie każdy, kto ogląda serial “Rolnicy. Podlasie” i śledzi jego kanał na platformie YouTube. Rolnik bardzo często reaguje impulsywnie, nie szanuje osób, które chcą mu pomóc i wydaje mu się, że wszystko wie najlepiej. W najnowszym materiale jednak Andrzej z Plutycz przeszedł samego siebie i wyprowadził z równowagi nawet Waldka. Co się stało?

Trzeba przyznać, że kończący się rok był niezwykle pracowity w Plutyczach i do ostatnich dni będzie właśnie pracujący. U Gienka i Andrzeja Onopiuków trwają prace remontowe, na naszych oczach zmienia się dom w Plutyczach oraz część gospodarki. W ostatnim materiale na kanale “Gienek i Andrzej Plutycze” na YouTube widzimy, jak drobnego remontu potrzebował chlew. 

Czy fani serialu “Rolnicy. Podlasie” tęsknią za Andrzejem z Plutycz? Będziecie w szoku!

Ile wiesz o Andrzeju z Plutycz? Sprawdź, co działo się w tym roku w Plutyczach!

Pytanie 1 z 11
Czy Andrzej z Plutycz wystąpił w teledysku popularnej grupy disco polo?

Andrzej z Plutycz poprosił o pomoc Waldka “Złotą Rączkę”

Andrzej z Plutycz miał problem w swoim gospodarstwie, bo w chlewie krowy zniszczyły ścianę, która oddzielała krowy od cielaka. Teraz pojawiła się tam duża dziura i trzeba było zbić nową ścianę. Wszystko po to, aby oddzielić krowy od cielaka oraz żeby całe bydło mogło stać pod dachem, a nie na mrozie. 

W tym celu Andrzej z Plutycz poprosił o pomoc Waldka, który nazywany jest “złotą rączką”. Przyjaciel Gienka Onopiuka od kilku miesięcy stale pomaga Andrzejowi oraz próbuje nauczyć go podstawowych umiejętności przydatnych w gospodarstwie. 

Andrzej z Plutycz wkurzył kolejną osobę

Z jakim skutkiem idą nauki Waldka? To właśnie widać z ostatniego materiału na kanale “Gienek i Andrzej Plutycze”. Waldek bowiem jak zwykle nie tylko chciał pomóc Andrzejowi z Plutycz, ale również nauczyć rolnika takich czynności jak:

  • wbijanie gwoździ, 
  • wkręcenie wkręta, 
  • tworzenie konstrukcji drewnianych. 

Niestety Andrzej z Plutycz nie był skory do nauki i nieustannie poganiał Waldka, kręcił nosem na proponowane rozwiązania i podnosił głos. Doszło nawet do tego, że Waldek znany z anielskiej cierpliwości do Andrzeja z Plutycz kilkukrotnie podniósł głos na rolnika.

“Rolnicy. Podlasie”. Fani wściekli na Andrzeja z Plutycz

Zachowanie Andrzeja z Plutycz bardzo nie spodobało się widzom, którzy dali wyraz tego niezadowolenia w komentarzach. 

Szlak mnie trafią jak ten Andrzejek nierób uczy mądrego człowieka i podnosi głos

Płacze że rozwaliły mu ścianę ,woła kogoś by mu ją naprawił i płacze bo ktoś chce zrobić to dobrze xd gdzie tu logika jego myślenia ? 

Jaki niemrawy Andzejek, Waldemar ma anielską cierpliwość

Panie Waldku, podziwiam Pan cierpliwość do tego ciołka

Żenada tego nie da się oglądać szkoda zdrowia pana Waldka.

Warto też zauważyć, że to pierwszy w ostatnim czasie materiał na kanale u Andrzeja z Plutycz bez udziału Jarka. Widać to w wyświetlaniach filmu, który bez udziału młodszego z synów Gienka Onopiuka traci na oglądalności. 

A wy jak oceniacie zachowanie Andrzeja z Plutycz?

Rolnicy. Podlasie. Gienek zajął się rzepą. Rozmowy o kosmosie