Rolnicy. Podlasie. Nowa budowla w Plutyczach! Co Andrzej Onopiuk buduje dla swojego ojca?

i

Autor: screen Youtube/Gienek i Andrzej Plutycze "Rolnicy. Podlasie". Nowa budowla w Plutyczach! Co Andrzej Onopiuk buduje dla swojego ojca?

Rolnicy. Podlasie

"Rolnicy. Podlasie". Nowa budowla w Plutyczach! Co Andrzej Onopiuk buduje dla swojego ojca?

2023-11-06 17:01

Andrzej z Plutycz zawsze potrafił zakoczyć swoich fanów, ale tego widzowie serialu “Rolnicy. Podlasie” się nie spodziewali! Rolnik z Podlasia rozpoczął gruntowny remont w swoim domu i gospodarstwie, a jak wynika z najnowszego filmu na jego kanale, Andrzej Onopiuk szykuje również coś swojemu ojcu. Co to będzie?

2023 r. miał być przełomowy dla Andrzeja z Plutycz, ale jak się okazuje, nie tylko rolnik z Podlasia będzie mógł się cieszyć. W grudniu powinien skończyć się remont domu rolnika spod Bielska Podlaskiego oraz istotne zmiany w jego gospodarstwie. Co Andrzej z Plutycz szykuje?

Andrzej z Plutycz szykuje wielką niespodziankę

Andrzej z Plutycz do tej pory był bardzo tajemniczy i długo nie reagował nawet na negatywne komentarze swoich widzów, którzy mocno domagali się filmu z okazji uzyskania 100 tys. subskrypcji na kanale “Gienek i Andrzej Plutycze”. Dopiero niedawno w jednym z materiałów na swoim kanale YouTube zdradził, że remontuje dom oraz powstaje budynek w jego gospodarstwie. 

W najnowszym filmie znowu zawitaliśmy do Plutycz, gdzie Andrzej wspólnie z Jarkiem przeciągali ogromny kamień. Przez większość odcinka wiało nudą, ale na koniec zobaczyliśmy najważniejsze: aktualizację z robót budowlanych obok domu Andrzeja z Plutycz. Gwiazda serialu “Rolnicy. Podlasie” zdradziła, komu buduje dodatkowe pomieszczenie. 

QUIZ: Andrzej z Plutycz - jak dobrze znasz rolnika z Podlasia?

Pytanie 1 z 10
Ile lat ma Andrzej z Plutycz?

Fani serialu “Rolnicy. Podlasie” zachwyceni. Komu Andrzej z Plutycz buduje pomieszczenie?

Andrzej z Plutycz sam zdradził, że stos cegieł, który widzieliśmy w poprzednich odcinkach, szykowany był pod budowę dodatkowego pomieszczenia przylegającego do domu. Będzie to pokój, w którym już niedługo zamieszka ojciec Andrzeja z Plutycz, Gienek Onopiuk. 

Jak podoba wam się decyzja gwiazdora serialu “Rolnicy. Podlasie”? Fani pod najnowszym filmem doceniają gest rolnika z Podlasia: 

Cieszy jak prace się posuwają .Dobra sprawa że tato będzie mieć swój kąt. 

Świetny pomysł wasz tata będzie napewno zadowolony z tego że ma własną przestrzeń gdzie będzie mógł odpocząć

Ale inwestycja czapki z głów szacun Andrzej

Więcej o bohaterach serialu "Rolnicy. Podlasie" przeczytaj tutaj: