Najbardziej niedoceniane miejsca w Europie. Na liście jedno z Polski!

2022-11-29 15:59
Najbardziej niedoceniane miejsca w Europie. Na liście jedno z Polski!
Autor: Wikimedia commons Na zdjęciu fragment Białowieskiego Parku Narodowego

Od lat turyści z całego świata na urlop wybierają takie miasta jak Paryż, Barcelona czy Rzym. Są to bowiem najpopularniejsze miejsca w Europie! Świadczą o tym miliony turystów, które zawsze zobaczymy na ulicach stolic największych zachodnich państw. A jakie są najbardziej niedoceniane miejsca w Europie? Odpowiedź na to pytanie znaleźli dziennikarze CNN. W ich zestawieniu znalazło się również miejsce z Polski!

Najbardziej popularne miasta na urlop

Od lat turyści z całego świata, jeśli planują urlop, to wybierają stolice największych zachodnich państw. Takie miasta jak Paryż, Rzym, Madryt czy Barcelona (choć nie jest stolicą Hiszpanii) kuszą swoją historią, zabytkową architekturą i charakterystyczną kuchnią. Nic dziwnego zatem, że to one są największymi atrakcjami turystycznymi Europy.

Najbardziej niedoceniane miejsca w Europie

Są jednak na Starym Kontynencie takie miejsca, które może nie mogą równać się popularnością do Paryżu czy Rzymu, ale również mają ciekawą historię, zabytkową architekturę, wykwintną kuchnię lub po prostu zachwycają swoimi niepowtarzalnymi widokami. Taką właśnie listę stworzyli dziennikarze CNN. Efektem ich pracy jest lista najbardziej niedocenianych miejsc w Europie. Miast i lokalizacji, które spokojnie możecie wybrać na urlop, a one dostarczą wam takich samych wrażeń, jak te najbardziej znane wymienione wcześniej. O jakie miasta chodzi? Znajdziesz je w poniższej galerii. Na liście jest również jedna atrakcja turystyczna z Polski!

Pojechali na wakacje i uratowali pieski Tosia i Leosia żyją dzięki małżonkom,którzy zabłądzili na rowerach

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl

Źródło: CNN

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE