Rafał Rutkowski szydzi z morsowania i Zanzibaru

i

Autor: Wikicommons Rafał Rutkowski szydzi z morsowania i Zanzibaru

Morsowanie i Zanzibar POZAMIATANE! Rafał Rutkowski stworzył hit Internetu [FOTO]

2021-01-15 11:48

Rafał Rutkowski, pochodzący z Białegostoku stand-uper i aktor, szydzi z morsowania i Zanzibaru - dwóch aktualnych trendów w internecie. Opublikował w mediach społecznościowych zabawne zdjęcie, na którym zakpił z osób idacych za modą na morsowanie oraz gwiazdy latające na wypoczynek w Zanzibarze. Jego post rozszedł się po sieci niczym świeże bułeczki, stając się hitem internetu.

Rafał Rutkowski szydzi z morsowania i Zanzibaru

Morsowanie i Zanzibar to prawdopodobnie dwa najpopularniejsze hasła tegorocznych ferii. Ich popularność zdecydował się wykorzystać Rafał Rutkowski. Znany pochodzący z Białegostoku stand-uper opublikował w mediach społecznościowych zabawne zdjęcie, na którym – jak zauważyli fani – „pozamiatał” morsowanie i Zanzibar, a konkretnie osoby, które chwalą się albo kąpielą w lodowatej wodzie, albo gwiazdy wypoczywające na afrykańskiej wyspie.

Rafał Rutkowski wyśmiał celebrytów i morsujących

W jaki sposób białostoczanin odniósł się do obecnych trendów? Pisząc krótko: „Zanzibar i morsowanie. Szach-mat”. Tak bowiem brzmi podpis pod zdjęciem, które opublikował. Siedzi na nim na leżaku, w kąpielówkach, skarpetkach, crocsach, ciemnych okularach i w czapce. Strój to połączenie części garderoby, którą mają na sobie osoby morsujące oraz charakterystycznego elementu Polaków na wczasach: skarpet do sandałów czy klapek (w tym przypadku crosców, o które niegdyś „bili się” nasi rodacy podczas promocji w znanym dyskoncie). Rafał Rutkowski trzyma w dłoni szklankę, drugą pokazując znak pokoju, tzw. „peace”.

Wpis stand-upera rozszedł się szerokim echem po sieci, stając się hitem internetu. Jego fanów wprost zachwycił, a wśród reakcji w komentarzach znajdujemy takie wpis jak „Pozamiatane”, „Kocham Cię” czy „Uwielbiam pana poczucie humoru”. Jeden z internautów podłapał żart, komentując zdjęcie „W skarpetkach się nie liczy”, nawiązując do szydery z osób morsujących w pogoni za modą i stwierdzenia „Bez fotki się nie liczy”.

A co wy sądzicie o wpisie i fotce Rutkowskiego (niżej)?

Krakowskie morsy

Kim jest Rafał Rutkowski?

Urodzony 22 maja 1973 roku w Białymstoku stand-uper i aktor znany jest widzom z występów w serialach „Daleko od noszy” czy „Przepis na życie”. W pierwszym wcielił się w rolę „Długiego”, w drugim grał doktora „Krasnika”. Rafał Rutkowski występował również jako Anita Werner w „Rozmowach w tłoku” w satyrycznej części programu Szymon Majewski Show. Niektórzy mogą go także skojarzyć z reklam: Castoramy, banku Polbank czy koncernu paliwowego PKN Orlen.

Rafał Rutkowski współpracuje obecnie z innym popularnym stand-uperem, Lotkiem. Od 1996 związany jest z Teatrem Montownia, którego był współzałożycielem. Prowadzi również program Polsatu „Joke Show”.

Uwielbiasz fast foody? Przekonajmy się! Dopasuj ich nazwy do zdjęcia [QUIZ]

Pytanie 1 z 15
Fast food z obrazka to:
Uwielbiasz fast foody? Przekonajmy się! Dopasuj ich nazwy do zdjęcia
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE