Magda Narożna pokazała odważne zdjęcie. Takie ma teraz ciało [ZDJĘCIA] 

2020-02-25 9:51
Magda Narożna Piękni i Młodzi
Autor: instagram.com/madzia_pim Jak Magda Narożna radzi sobie po noworocznych zmianach - aferze po sylwesteowym koncercie czy zmianach w składzie Pięknych i Młodych? Wokalistka pochwaliła się ostatnio swoją formą fizyczną i figurą. Robią wrażenie?

Jak Magda Narożna radzi sobie po noworocznych zmianach - aferze po sylwesteowym koncercie czy zmianach w składzie Pięknych i Młodych? Wokalistka pochwaliła się ostatnio swoją formą fizyczną i figurą. Robią wrażenie? Szczegóły na ESKA.PL Białystok.

Magda Narożna z Pięknych i Młodych na Instagramie. Jak żyje?

Choć 2020 rok trwa dopiero niecałe 2 miesiące, to w życiu Magdy Narożnej zdążył już sporo pozmieniać. Najpierw, w styczniu, wokalistka Pięknych i Młodych tłumaczyła się z afery, która wybuchła po sprzeczce i szarpaninie pomiędzy jej partnerem Krzysztofem, a Joanną – partnerką byłego męża Magdy, Dawida. Pokłosiem całej afery był pozew sądowy, a także wykluczenie tego ostatniego ze składu Pięknych i Młodych.

Magda Narożna zdradziła, ile zarabiają Piękni i Młodzi. Te kwoty zwalają z nóg

Przypomnijmy, że w połowie 2019 roku najpopularniejsza para branży disco polo poinformowała swoich fanów o tym, że zdecydowali się wziąć rozwód w życiu prywatnym, jednak nie wpłynie to negatywnie na ich wspólną ścieżkę muzyczną. Kroczyli nią przez blisko 6 miesięcy. W międzyczasie wyszło na jaw, że mają nowych partnerów. Nie kryli się z tym przed swoimi fanami, publikując wspólne zdjęcia. Wszystko wskazywało na to, że pomimo rozwodu, Magda i Dawid Narożni pozostają w dobrych relacjach.

Na początku 2020 roku, po sylwestrowym koncercie pomiędzy Krzysztofem i Joanną – partnerami Pięknych i Młodych – doszło do sprzeczki zakończonej rękoczynami i użyciem gazu. Potem z zespołu wyrzucono Dawida. Magda Narożna poinformowała o tym za pośrednictwem mediów społecznościowych.

ESKA TOP 5 odc. 109

Takie ciało ma teraz Magda Narożna. Robi wrażenie?

Jak radzi sobie Magda Narożna z Pięknych i Młodych po tych trudnych wydarzeniach? Trzeba przyznać, że całkiem nieźle. Wraz z zespołem koncertuje i nagrywa nowe teledyski. Ostatnio odwiedziła także USA. Według informacji Super Expressu, możliwe, że szykuje się nawet do ślubu.

Wokalistka Pięknych i Młodych nie rezygnuje też z aktywności fizycznej. W poniedziałek, 24 lutego, na profili instagramowym opublikowała odważne zdjęcie w bieliźnie sportowej, gdzie pochwaliła się swoimi kształtami.

- Pobiegane , poćwiczone pyszne śniadanie zjedzone to czas się pakować i ruszać do pracy – napisała fanom.

Magda Narożna trzyma forme? Sprawdźcie sami:

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE