Magda Narożna zdradziła, ile zarabiają Piękni i Młodzi. Te kwoty zwalają z nóg

2020-02-18 9:52

Ile zarabiają na koncertach Magda Narożna oraz zespół Piękni i Młodzi? W najnowszym wywiadzie wokalistka zdradziła, jakie kwoty inkasują za koncerty. Dla wielu to pułap nie do osiągnięcia.

Ile zarabiają Magda Narożna i zespół Piękni i Młodzi?

Piękni i Młodzi zarabiają fortunę. W programie „W łóżku z Oskarem” Magda Narożna opowiedziała m.in. o tym, ile z zespołem biorą za koncerty, a także ile potrafią ich grać w ciągu miesiąca. Mnożąc to wszystko, otrzymuje się niewyobrażalne dla wielu z nas zarobki.

Tomasz Organek nie wytrzymał. Pokazał fanom środkowy palec

- Były takie 2-3 lata, gdzie – jeżeli rozłożylibyśmy to na dni – graliśmy 100 koncertów miesięcznie – mówiła Narożna w wywiadzie z Oskarem. - Tak naprawdę gramy co weekend. W tygodniu również. A latem, to już w ogóle…

Wokalistka Pięknych i Młodych przyznała również, że największy „ruch” mają latem. Występują zarówno podczas dużych festiwali, jak i kameralnych wydarzeń czy wesel. Ile trzeba zapłacić za ich koncert?

Zobacz też: Ewenement na Podlasiu! W jednym z liceów ma powstać profil "disco polo"

Magda Narożna zdradziła, ile zarabia. Piękni i Młodzi kasują miliony

Prowadzący wywiad Oskar Netkowski zapytał Magdę Narożną o jej zarobki. Próbował dowiedzieć się, czy to prawda, że topowe zespoły disco polo – w tym Piękni i Młodzi - za jeden koncert inkasują nawet kilkadziesiąt tysięcy złotych.

- Zdarzają się takie koncerty, nie będe ukrywała – odpowiedziała wokalistka z uśmiechem. - Pasja to jedno, ale każdy pracuje po to, by utrzymać rodzinę. Nie będę mówiła, że gramy charytatywnie, bo tak nie jest.

Magda Narożna przyznaje, że tworzą, aby zarabiać, ale pieniądze nie służą tylko utrzymaniu, lecz także gwarantują dalszy rozwój.

Magda Narożna i Piękni i Młodzi zarabiają nie tylko na koncertach

Zarobki z koncertów to nie jedyne źródło utrzymania Pięknych i Młodych. Zespół utrzymuje się także z działalności w mediach. Ich teledyski „wykręcają” miliony wyświetleń. Twórcom najpopularniejszych kanałów YouTube płaci od od 0,4 do 1 dolara za 1000 wyświetleń. Oznacza to, że nawet przy najmniejszej stawce, za najpopularniejsze klipy w sieci Magda Narożna z zespołem zarobili już:

  • "Ona jest taka cudowna" - 78 mln wyświetleń – 31,2 tys. dolarów
  • "Kocham się w Tobie" - 59 mln wyświetleń – 23,6 tys. dolarów
  • "Niewiara" - 47 mln wyświetleń – 18,8 tys. dolarów
  • "Tak już bez Ciebie" - 47 mln wyświetleń – 18,8 tys. dolarów
  • "Chciałabym spać z Tobą" – 40,8 mln wyświetleń – 16,3 tys. dolarów

Piękni i Młodzi bez Dawida. Jak radzi sobie Magda Narożna?

Przypomnijmy, że w styczniu tego roku, po koncercie sylwestrowym, w zespole Piękni i Młodzi wybuchła afera. Magda i Dawid Narożni pokłócili się po tym, jak na backstage’u doszło do bójki pomiędzy ich partnerami – Krzysztofem i Joanną. Ta druga z obrażeniami trafiła na SOR.

Piękni i Młodzi. Wyciekł film z bójki. Co zrobili Dawid i Magda Narożna? [WIDEO]

Pokłosiem bójki było wyrzucenie Dawida Narożnego z zespołu. Jego miejsce zajął Daniel Biczak. Magda Narożna poinformowała o tym fanów za pośrednictwem mediów społecznościowych. Czy zmiany w składzie odbiły się negatywnie na jej karierze i wizerunku?

Piękni i Młodzi się rozpadli. Dawid i Magda Narożni wzięli drugi rozwód

Choć afera w Pięknych i Młodych podzieliła fanów, to większość z nich została wierna zespołowi oraz jego muzyce. Magda Narożna wciąż koncertuje i nagrywa nowe teledyski. Premiera ostatniego z nich zatytułowanego „Bez siebie” miała miejsce 13 lutego.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE