Magda Narożna idzie do pracy. Gwiazda Pięknych i Młodych przeżywa kryzys? [ZDJĘCIA]

2020-12-04 7:27

Magdalena Narożna z zespołu Piękni i Młodzi podzieliła się z fanami niecodzienną informacją. Wokalistka poinformowała ich, że czeka ją intensywny dzień w pracy. Czy to znak, że również ją dopadł kryzys branży rozrywkowej?

Tak się bawi Magda Narożna z zespołu Piękni i Młodzi

Magda Narożna. Gwiazda zespołu Piękni i Młodzi przechodzi kryzys? [4.12.2020]

Magda Narożna nie od dziś przeplata intensywną pracę w branży muzycznej z błogim odpoczynkiem wśród bliskich i znajomych. Wolny czas spędza między innymi w domu pod Łomżą, a gdy robi się cieplej, podróżuje po Polsce i świecie. Ostatnio wraz z narzeczonym odwiedzała słoneczne plaże Bułgarii.

Niestety, wokalistka zespołu Piękni i Młodzi, podobnie jak duża część branży rozrywkowej, musi dostosować się do obowiązujących ograniczeń związanych z pandemią COVID-19. W efekcie zmuszona jest zrezygnować na przykład z grania koncertów czy występów na weselach.

Sprawdź także: Tak żyje Magda Narożna. Gwiazda zespołu Piękni i Młodzi pokazała dom i samochód [ZDJĘCIA]

Czy taka sytuacja przekłada się na to, że Magda Narożna oraz jej zespół zmagają się z kryzysem finansowym? Niedawno wokalistka podzieliła się z fanami informacją, że szykuje się do pracy.

Magda Narożna idzie do pracy. Dlaczego?

- Już dawno nie cieszyłam się z faktu, że idę do pracy – napisała liderka Pięknych i Młodych na swoim profilu na Instagramie.

Czy Magda Narożna odkłada na bok mikrofon i schodzi ze sceny, by wrócić do „normalnej pracy”? To raczej wątpliwe. Po Pięknych i Młodych można spodziewać się raczej przygotowywania nowego hitu.

Warto też dodać, że Podlasianka pokazuje się ostatnio w roli jurorki w programie Disco Band Weselny Show, gdzie ocenia występy weselnych kapel. Narożna od pewnego czasu reklamuje również w mediach społecznościowych różne produkty, m.in. ubrania czy kosmetyki, co może sugerować, że szuka dodatkowych źródeł dochodu w umowach sponsorskich.

Kim jest Magdalena Narożna? [INSTAGRAM, FACEBOOK, PIĘKNI I MŁODZI]

Magda Narożna to wokalistka i liderka zespołu Piękni i Młodzi, który założyła z byłym mężem Dawidem Narożnym. Aktywnie działa w branży disco polo, będąc w niej jedną z najpopularniejszych postaci. Magdalena Narożna pochodzi z Paniewa w powiecie łomżyńskim. Z zawodu jest higienistką stomatologiczną.

Zobacz też: Dawid Narożny. Tak żyje były mąż Magdy Narożnej z zespołu Piękni i Młodzi [ZDJĘCIA]

Magda Narożna zaczynała swoją karierę, grając na weselach. Jej zespół popularność zdobył głównie dzięki klipom publikowanym w serwisie YouTube, a także po występie w talent show Must Be The Music. Gwiazda zespołu Piękni i Młodzi gościła ponadto na okładce lipcowego wydania magazynu CKM w 2015 roku. Naga sesja zdjęciowa Magdy Narożnej zrobiła furorę w Internecie. Wokalistka wspomina ją z zachwytem.

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE