Groźny wypadek w Suwałkach. Skrzyżowanie było zablokowane, dwie osoby w szpitalu

2022-10-07 16:54
Wypadek koło Tarnobrzega. DK9 całkowicie zablokowana, są objazdy
Autor: Podlaska Policja Zdjęcie ilustracyjne

Do groźnego wypadku w Suwałkach doszło w piątek 7 października przed godz. 15.00. W jego wyniku skrzyżowanie było długo zablokowane, a dwie osoby trafiły do szpitala na obserwację.

Wypadek w Suwałkach

Do groźnego wypadku w Suwałkach doszło w piątek 7 października przed godziną 15:00. Miał on miejsce na skrzyżowany przy ul. Warszawskiej.

Jak doszło do wypadku przy ul. Warszawskiej?

Do zderzenia doszło, bo kierująca samochodem marki KIA, jadąc ulicą Krakowską w kierunku Poznańskiej, według ustaleń policji, prawdopodobnie nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu drugiemu pojazdowi. Kierująca drugim autem jechała ulicą Warszawską w kierunku ulicy Wojska Polskiego.

Suwałki – utrudnienia drogowe

W wyniku wypadku dwie osoby trafiły do szpitala na obserwację.

Skrzyżowani przez dwie godziny było zablokowane.

Suwałki. Wnuczek wyrzucił babcię z balkonu, nie pójdzie do więzienia

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE