GTA VI

i

Autor: Rockstar Games

GTA VI

GTA 6 bojkotowane! Rockstar w tarapatach. Chodzi o kluczową decyzję

2024-05-14 19:22

Choć jesteśmy bardzo podekscytowani widokiem nadchodzącego zwiastuna Grand Theft Auto VI po tak długim oczekiwaniu, nie możemy powstrzymać się od smutku z powodu ujawnienia ostatnio anulowanych projektów Rockstar. Pośród nich skrywały się prawdziwe perełki, które mogły dać fanom gier wideo wiele radości. Tak się jednak już nigdy nie stanie.

GTA VI uśmierciło wiele pomysłów Rockstar Games?

Niektóre z anulowanych projektów nie będą szokiem, ponieważ od jakiegoś czasu wiemy, że Bully 2, choć wyczekiwany przez fanów, raczej nigdy nie powstanie. Nadzieja pozostaje, choć z każdym dniem maleje. „Proszę, nie dawajcie mi nadziei w związku z Bully 2” – zawołał jeden z fanów. Teraz gdy dowiedzieliśmy się, że zarówno DLC do GTA V, jak i gra o zombie z otwartym światem mogły powstać, można jedynie się zastanowić, co by było, gdyby wszystkie plany Rockstar Games się powiodły.

Czytaj też: GTA VI na nowym materiale wideo! Oglądamy ekrany ładowania i płynne przejścia bohaterów

Co gorsza, niektórzy gracze spekulują, że GTA VI oznacza całkowity koniec Rockstar Games. „GTA VI to koniec wszelkich gier studia” – zasugerował jeden z Redditorów, ku wielkiemu szokowi wielu innych. Nie tylko dlatego, że nie jest ona oparta na żadnych faktach, ale dlatego, że jeśli GTA VI odniesie ogromny sukces, którego wszyscy oczekują, Rockstar zdominuje branżę.

Być może to smutek podsyca to przekonanie, a nie fakty…? Bez względu na powód tak złowieszczo natrętnej myśli, mamy nadzieję, że Rockstar Games nie zakończy swojej działalności na GTA VI, ponieważ ich gry fabularne zawsze były czymś rewolucyjnym. Można tu przytoczyć chociażby serię Red Dead Redemption, czy trzecią, niesamowitą część Maxa Payne'a.

Co się nie wydarzy, z pewnością Grand Theft Auto VI zapewni deweloperom oraz wydawcom zarobki na dziesiątki lat, o ile tryb Online ponownie przekona do siebie wielu graczy. Na ten moment wygląda na to, że szósta część z serii pogrzebała wiele ciekawych projektów.

Czytaj też: GTA VI — data premiery, zwiastun, fabuła, mapa, bohaterowie. Wszystko, co wiemy o grze Rockstar

Rusza Puchar Świata w skokach narciarskich | Skokomania

QUIZ dla fanów GTA! Jak dobrze pamiętasz tę kultową serię gier Rockstar Games?

Pytanie 1 z 11
W którym roku została wydana gra GTA V?