Horror na imprezie w Suwałkach. Kobieta rzuciła się z nożyczkami na znajomego, ten leżał później we własnej krwi

2022-10-06 7:25
Horror na imprezie w Suwałkach. Kobieta rzuciła z nożyczkami na znajomego, ten leżał później we własnej krwi
Autor: Podlaska Policja Horror na imprezie w Suwałkach. Kobieta rzuciła z nożyczkami na znajomego, ten leżał później we własnej krwi

Do zdarzenia doszło w jednym z mieszkań w Suwałkach w województwie podlaskim. Podczas libacji alkoholowej 62-latka dźgnęła nożyczkami swojego znajomego. Trafiła w tętnicę. Policjanci ustalają okoliczności zdarzenia.

Do makabrycznego zdarzenia doszło w jednym z mieszkań w Suwałkach. Policjanci dostali zgłoszenie, że jest tam ranny mężczyzna.

- Przybyły na miejsce patrol zastał zgłaszających i leżącego we krwi 45-latka. Okazało się, że ma on ranę przedramienia. Policjanci natychmiast udzielili mu pomocy. Zatamowali tryskającą krew i monitorowali jego stan do czasu przyjazdu załogi karetki pogotowia - informuje oficer prasowy KMP w Suwałkach.

Przyczyną takiego stanu mężczyzny była libacja alkoholowa. To właśnie podczas niej w pewnym momencie doszło do awantury między kobietą a mężczyzną. 62-latka dźgnęła znajomego nożyczkami w przedramię, trafiając w tętnicę i ją uszkadzając. 45-latek momentalnie zalał się krwią.

Kobieta do aresztu i usłyszała już zarzut uszkodzenia ciała. Grozi jej kara do 2 lat pozbawienia wolności.

Pieniądze to nie wszystko. Piotr Arak – inflacja będzie rosła
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE