Freszsz zamyka Ogród Pełen Dymu gorącym numerem prosto z Chorwacji [WIDEO]

2021-03-26 9:14
Freszsz - 64 Impala
Autor: Youtube Freszsz - 64 Impala / kadr z klipu

"64 Impala" to laidbackowy numer prosto zamykający EP białostockiego rapera Freszsza pt. "Ogród Pełen Dymu. Ujęcia do klipu nagrano w słonecznej Chorwacji.

"64 Impala" to ostatni pełnoprawny numer z albumu, który zamyka youtube'ową playlistę "Ogrodu Pełnego Dymu". Słuchając go i oglądając dedykowane kawałkowi wideo nietrudno poczuć senny, laidbackowy klimat z dużą - jak podkreśla sam Freszsz - dużą dozą melodyjności w zwrotkach i na refrenie.

Czytaj też: Białostocki raper Freszsz wjechał z MOCNYM singlem! Sprawdźcie Bagno [WIDEO]

- Bass, który wykręcił Rose aka Drosey, miażdży głośniki i głowę, więc uważajcie na siebie! - ostrzega białostoczanin na swoim profilu FB. - Nie traktujcie tego obrazka jako pełnoprawnego klipu, to po prostu video pocztówka z wakacji. Oczywiście wszelkie reakcje, komentarze i udostępniania będą jak miód na me serce.

Track to mała pocztówka z wakacji, która sprawi, że każdy z nas zatęskni za zbliżającymi się wakacjami i możliwością wyjazdu do ciepłych krajów. A jak to wszystko wygląda od strony muzycznej? Sprawdźcie sami poniżej!

Raport z Anteny 25.03
Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE