Białostocki raper Freszsz wjechał z MOCNYM singlem! Sprawdźcie Bagno [WIDEO]

2021-02-02 10:38
Białostocki raper Freszsz wjechał z MOCNYM singlem!
Autor: Facebook Białostocki raper Freszsz wjechał z MOCNYM singlem!

Freszsz - BAGNO to najnowszy singiel promujący nadchodzący album białostockiego rapera "Ogród Pełen Dymu". Trapowy numer w mrocznym klimacie wjechał właśnie na Youtube. O czym opowiada? Sprawdźcie już teraz na naszej stronie!

"Bagno" to pierwszy singiel promujący album "Ogród pełen dymu" autorstwa Freszsza. Za mroczna, trapową stronę muzyczną numeru - podobnie zresztą jak i całego albumu - odpowiada Drosey, czyli Rose. Obaj raperzy reprezentują białostocki kolektyw ButlaGangMonopoly.

Freszsz to białostocki raper, który na szersze wody lokalnej sceny wypłynął w zespole Funky Flow, który współtworzy wraz z Panerem. Współpracował z czołówką białostockiej sceny. Obecnie pracuje nad nowym solowym krążkiem. 

- Na nadchodzącym albumie postawiłem nie tylko na treść, ale również na spójne brzmienie, koncept i refreny z dużym ładunkiem energii - opowiada Freszsz o "Ogrodzie Pełnym Dymu", którego premierę zaplanowano jeszcze w I kwartale 2021 roku. 

Za klip do "Bagna" odpowiada Zey aka Mumble Cream. Jak brzmi i o czym opowiada numer? Sprawdźcie sami!

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE