Freszsz - Slalom

i

Autor: Facebook Freszsz - Slalom

Freszsz wjechał z nowym albumem i bangerem! Sprawdźcie Ogród Pełen Dymu [WIDEO]

2021-02-22 15:22

"Slalom" to najnowszy singiel białostoczanina, Freszsza, promujący jego najnowszy album "Ogród Pełen Dymu". Można go już odsłuchać na popularnych platformach streamingowych. Obok gospodarza na nowym singlu pojawił się inni białostoccy raperzy: Flock, Bójo i Rose.

Po "Bagnie" i "Gęstej mgle" białostocki raper Freszsz opulikował kolejny singiel z jego najnowszego, blisko 30-minutowego albumu. "Ogród Pełen Dymu" od poniedziałku dostępny jest do odsłuchu na platformie Spotify. Poszczególne numery można też sprawdzić na Youtube. "Slalom" to natomiast swoisty banger, w którym obok gospodarza pojawiają się inni członkowie kolektywu BGM - Rose, Bójo i Flock.

- Reprezentacja BGM - Butla Gang Monopoly na jednym tracku. Zwrotki na wymianki, nośny refren, i ultra zaraźliwy podkład, i mamy wysmażony hit - napisał Freszsz na swoim oficjalnym profilu FB.

"Ogród Pełen Dymu" zawiera 8 premierowych utworów i jest zbiorem ostatnich doświadczeń z życia białostoczanina. Za produkcję bitów odpowiedzialny jest Rose aka Drosey. Najnowszy singiel "Slalom" odsłuchacie niżej na naszej stronie:

Raport z anteny 22.02, godz.10