Freszsz wjechał z nowym albumem i bangerem! Sprawdźcie Ogród Pełen Dymu [WIDEO]

2021-02-22 15:22
Freszsz - Slalom
Autor: Facebook Freszsz - Slalom

"Slalom" to najnowszy singiel białostoczanina, Freszsza, promujący jego najnowszy album "Ogród Pełen Dymu". Można go już odsłuchać na popularnych platformach streamingowych. Obok gospodarza na nowym singlu pojawił się inni białostoccy raperzy: Flock, Bójo i Rose.

Po "Bagnie" i "Gęstej mgle" białostocki raper Freszsz opulikował kolejny singiel z jego najnowszego, blisko 30-minutowego albumu. "Ogród Pełen Dymu" od poniedziałku dostępny jest do odsłuchu na platformie Spotify. Poszczególne numery można też sprawdzić na Youtube. "Slalom" to natomiast swoisty banger, w którym obok gospodarza pojawiają się inni członkowie kolektywu BGM - Rose, Bójo i Flock.

- Reprezentacja BGM - Butla Gang Monopoly na jednym tracku. Zwrotki na wymianki, nośny refren, i ultra zaraźliwy podkład, i mamy wysmażony hit - napisał Freszsz na swoim oficjalnym profilu FB.

"Ogród Pełen Dymu" zawiera 8 premierowych utworów i jest zbiorem ostatnich doświadczeń z życia białostoczanina. Za produkcję bitów odpowiedzialny jest Rose aka Drosey. Najnowszy singiel "Slalom" odsłuchacie niżej na naszej stronie:

Raport z anteny 22.02, godz.10
Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE