CCC otwiera sklepy. Ponad 100 placówek zaczyna działać na nowych zasadach

2020-04-25 16:20 hz
CCC otwiera sklepy - ponad 100 w Polsce [LISTA, MAPA, MIASTA]
Autor: Pavel Ševela - wikicommons CCC otwiera sklepy - ponad 100 w Polsce [LISTA, MAPA, MIASTA]

CCC otwiera sklepy dla swoich klientów. Popularna sieć butików wznowiła działalność ponad 100 placówek na terenie miast w całej Polsce – również w Białymstoku. Jednocześnie zapewnia wszystkich, że wprowadzono w nich nowe zasady bezpieczeństwa. Jakie to zasady? Które sklepy i w jakich miastach zostały otwarte? Szczegóły na bialystok.eska.pl.

CCC otwiera sklepy – ponad 100 w całej Polsce

CCC to jeden z najpopularniejszych butików w Polsce. Sieć zdecydowała się odpowiedzieć na potrzeby swoich Klientów, otwierając przed nimi drzwi sklepów, które do tej pory pozostawały zamknięte w związku z pandemią koronawirusa. 23 kwietnia poinformowała, że w miastach na terenie całego kraju otwarte zostało ponad 100 placówek CCC.

– #tęskniliśmyzaWami i mamy nadzieję, że Wy za nami też! – czytamy w oficjalnym komunikacie. – Dziękujemy za wszystkie wiadomości i słowa wsparcia. Wierzyliśmy, że razem możemy więcej i udało się – wracamy do Was! Otworzyliśmy ponad 100 sklepów stacjonarnych CCC, w których czekają Wasze ulubione buty, torebki i akcesoria. Chcemy Was też zapewnić, że w naszych sklepach przestrzegane są wszelkie zasady, aby zakupy były w 100% bezpieczne!

Dowiedz się także, kiedy otwarte będą salony usługowe czy szkoły w Polsce:

Posłuchaj, jak chronić się przed koronawirusem. Takie są zalecenia WHO. To materiał z cyklu DOBRZE POSŁUCHAĆ. Podcasty z poradami.
Jak myć ręce, aby chronić się przed koronawirusem?

Sklepy CCC otwarte od kwietnia 2020 – nowe zasady bezpieczeństwa

Sieć CCC, pamiętając o szalejącej na świecie pandemii, zapewniła klientów, że placówki funkcjonują, opierając się o nowe zasady bezpieczeństwa. W związku z nimi:

  • Prosi o zasłanianie ust i nosa maseczką lub inną częścią garderoby.
  • Zaleca korzystanie z płatności bezgotówkowej.
  • Prosi o zdezynfekowanie rąk przed rozpoczęciem zakupów.
  • Poleca zachowanie bezpiecznej odległości w sklepie. Ma o nią zadbać sprzedawca.

W sklepach CCC obowiązują również godziny seniorskie. Oznacza to, że w godzinach 10-12 zakupy zrobią w nich zakupy wyłącznie osoby, które ukończyły 65 lat.

CCC otwiera sklepy Polsce. Gdzie zrobić zakupy w Białymstoku? [LISTA SKLEPÓW, MAPA]

Klienci sklepów CCC w Białymstoku, którzy zapisali się do newslettera lub są posiadaczami kart CCC, z pewnością otrzymali od sieci SMS-a z informacją o tym, że od czwartku działa w mieście placówka przy ul. Bohaterów Monte Cassino 10. To na razie jedyny otwarty butik w Białymstoku. Otwarty będzie 7 dni w tygodniu (oprócz niedzieli niehandlowych) w godzinach 10-18.

Nie każdy musi nosić maseczkę. Kogo nie obowiązuje nakaz zakrywania ust i nosa?

Gdzie jest więcej otwartych placówek CCC w Polsce? Sieć nie podała oficjalnej listy sklepów, ale... udostępniła mapę online. Skorzystaj z niej, by znaleźć otwarty sklep CCC w Twojej okolicy: https://ccc.eu/pl/sklepy.