Po papier, po mięso... Tłumy na otwarciu nowego Lidla w Białymstoku [ZDJĘCIA]

2020-03-14 11:10

Nowy Lidl w Białymstoku już działa. Mieszkańcy tłumnie ruszyli skorzystać ze specjalnej oferty sklepu, którą przygotował w dzień wielkiego otwarcia. Nastąpiło ono zgodnie z planem, o godzinie 7. Szczegóły na ESKA.PL Białystok.

Nowy Lidl w Białymstoku. Wielkie otwarcie przyciągnęło tłumy

Choć w Polsce szaleje koronawirus, są tacy, którzy nie boją się skupisk ludzi. Z pewnością należą do nich białostoczanie, którzy przyszli dzisiaj (12 marca) na wielkie otwarcie nowego Lidla. Sklep znajduje się przy ul. Antoniuk Fabryczny, na osiedlu Wysoki Stoczek. Specjalnie z okazji otwarcia przygotował promocje i ofertę specjalną. Natomiast hostessy witały klientów m.in. ciepłymi rogalikami.

Nowy Lidl w Białymstoku. Wielkie otwarcie już w tym tygodniu! [ZDJĘCIA]

Kolejka przed sklepem ustawiła się już przed godziną 7. Samochody zapełniły cały nowy parking, a w momencie, gdy wejście zostało otwarte, gęsto zwarci mieszkańcy ruszyli po zakupy. Tłumnie zrobiło się szczególnie na dziale mięsa i wędlin, przy lodówkach, gdzie trudno było przecisnąć się z koszykiem czy wózkiem.

Czy wejście w takie skupisko ludzi, podczas gdy w Polsce szaleje koronawirus, to dobry pomysł? W naszym województwie nie ma na razie żadnego potwierdzonego przypadku zachorowania. W środę prezydent Białegostoku apelował o to, by szczególnie osoby starsze nie narażały się na bezpośredni kontakt z innymi ludźmi. Od dłuższego czasu przestrzegają przed tym specjaliści ochrony zdrowia. Postawione na początku akapitu pytanie pozostawiamy bez odpowiedzi, a Wy tymczasem sprawdźcie w naszej galerii, co działo się na otwarciu nowego Lidla!

Tłumy na otwarciu Lidla w Białymstoku

Nowy Lidl w Białymstoku przy ul. Antoniuk Fabryczny - godziny otwarcia, niedziele handlowe

Nowy Lidl w Białymstoku ma ponad 914 m2 powierzchni sprzedażowej. Jego klienci skorzystają z parkingu z 34 miejscami postojowymi, w tym stanowisk dla rodzin z dziećmi oraz osób niepełnosprawnych. W placówce Lidl Polska wykorzystano ekologiczne rozwiązania m.in.:

 • instalację ogrzewania wykonaną na podstawie gruntowej pompy ciepła,
 • odzysk ciepła z urządzeń chłodniczych,
 • energooszczędne oświetlenie LED.

- Powyższe rozwiązania mają za zadanie zwiększenie efektywności energetycznej obiektu, uczynienie placówki obiektem energooszczędnym, co w konsekwencji przyczynia się do ochrony środowiska naturalnego - powiedziała nam Katarzyna Nieplinska z biura prasowego Lidl Polska.

Nowy Lidl przy ul. Antoniuk Fabryczny będzie otwarty w następujących dniach i godzinach:

 • poniedziałek–sobota: 7.00–22.00
 • niedziela handlowa: 8.00–20.00

Gdzie są sklepy Lidl w Białymstoku?

Nowy Lidl w Białymstoku będzie 8. placówką na terenie miasta. Inne obiekty tej popularnej sieci dyskontów mieszczą się przy ulicach:

 • Bitwy Białostockiej
 • Pogodnej,
 • Nowowarszawskiej,
 • Jesionowej,
 • Słonecznikowej,
 • Sowlańskiej,
 • alei Jana Pawła II.

Wcześniej „Najmłodszy” obiekt sieci Lidl uruchomiono przy ul. Bitwy Białostockiej. Na porannym wielkim otwarciu pojawiły się tłumy mieszkańców. Teraz najmłodszym Lidlem w Białymstoku jest ten przy Antoniuku Fabrycznym.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE