Znajdziesz żubra? Nie uwierzysz, gdzie ukrył się przed wilkami!

i

Autor: Żubry online Znajdziesz żubra? Nie uwierzysz, gdzie ukrył się przed wilkami!

Znajdziesz żubra? Nie uwierzysz, gdzie się ukrył przed wilkami! [WIDEO]

2020-03-13 0:50

Oglądając to wideo, trzeba nieco wytężyć wzrok. Gdzie żubr schował się przed wilkami, które tuż po północy odwiedziły jego polanę? Na pierwszy rzut oka trudno stwierdzić. Odpowiedź przychodzi jednak po pewnym czasie.

Ciekawą sytuację zauważył jeden z najwierniejszych fanów Żubrów Online - Mikołaj - ubiegłej nocy. Grupę wilków liczącą 4 osobniki mozna było zauważyć 9 minut po północy na polanie żubrowej. 

- Piękny widok! Wilki jak zwykle obeszły całą polanę dookoła i wszystko oznaczyły, po czym zawinęły się i poszły dalej patrolować rewir... - opisują administratorzy popularnego fanpage'a Żubry online na Facebooku. Dopiero po kilku chwilach zauważyli, gdzie stał przyczajony byk żubra, który - jak twierdzą - zapewne miał nietęgą minę.

Safari na Podlasiu! Niesamowity widok na stado żubrów i… latający jeleń! [WIDEO]

Czy żubr przestraszył się nieproszonych gości? Niekoniecznie! W 18. sekundzie nagrania widać nawet, jak próbuje kopnąć wilka, a tamten odskakuje zaskoczony.

- To niecodzienna sytuacja, a dodatkowo dreszczyku emocji dostarczył nam fakt, że na polanie nie było całego stada, jak zazwyczaj nocą, lecz jeden pojedynczy byk - czytamy we wspicie na Żubrach online. - Żubry w stadzie mają o wiele większe szanse na skuteczne odstraszenie wilków, zaś pojedynczy osobnik mógłby stać się obiektem ich głębszego zainteresowania.

Znajdziecie żubra na polanie? Przekonajcie się, oglądając poniższe nagranie:

ESKA Top 5 odc. 111
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE