Nowy Lidl w Białymstoku. Wielkie otwarcie już w tym tygodniu! [ZDJĘCIA]

2020-03-11 8:55

Nowy Lidl w Białymstoku jest już gotowy. Zacznie działać w marcu. Na kiedy zaplanowano wielkie otwarcie sklepu jednej z najpopularniejszych w Polsce sieci dyskontowych? Sprawdziliśmy! Wy również sprawdźcie szczegóły na ESKA.PL Białystok.

Nowy Lidl w Białymstoku. Powstał przy ul. Antoniuk Fabryczny

W Białymstoku powstał kolejny sklep sieci Lidl. Obiekt mieszczący się przy ul. Antoniuk Fabryczny, na osiedlu Wysoki Stoczek, jest już gotowy. Trwają tam ostatnie szlify przed wielkim otwarciem. Byliśmy na miejscu i sprawdziliśmy, na kiedy je zaplanowano.

Koronawirus. W Polsce zamykają przedszkola i szkoły. Na Podlasiu też powinni?

Nowy Lidl w Białymstoku będzie 8. placówką na terenie miasta. Inne obiekty tej popularnej sieci dyskontów mieszczą się przy ulicach:

 • Bitwy Białostockiej
 • Pogodnej,
 • Nowowarszawskiej,
 • Jesionowej,
 • Słonecznikowej,
 • Sowlańskiej,
 • alei Jana Pawła II.

„Najmłodszy” obiekt sieci Lidl otwarto ostatnio przy ul. Bitwy Białostockiej. Na porannym wielkim otwarciu pojawiły się tłumy mieszkańców.

Szukasz POZYTYWNYCH INFORMACJI z Białegostoku i okolic? Dołącz do naszej nowej grupy: Pozytywny Białystok. Tylko pozytywne informacje, ogłoszenia, wydarzenia

Nowy Lidl w Białymstoku

Nowy Lidl w Białymstoku. Kiedy otwarcie sklepu Lidl przy ul. Antoniuk Fabryczny?

Wielkie otwarcie nowego sklepu Lidl w Białymstoku zaplanowano na czwartek, 12 marca, o godz. 7. Z jakich promocji skorzystają klienci placówki przy ul. Antoniuk Fabryczny? Skontaktowaliśmy się w tej sprawie Biurem Prasowym Lidl Polska.

Nowe liceum na mapie Białegostoku. Będą kształcić na nietypowych profilach

- W tym tygodniu Lidl otworzy nową, ósmą placówkę w Białymstoku - cieszy się Katarzyna Nielipinska z biura prasowego Lidla. -  Od godziny 7 na wszystkich mieszkańców czekać będą wyjątkowe promocje oraz degustacje. W nowo otwartym sklepie klienci znajdą artykuły w atrakcyjnych, niskich cenach, wyprodukowane w sposób zrównoważony.

Wśród produktów w promocyjnych cenach Nieplinska wyrożnia m.in. świeże owoce i warzywa, pieczywo bez konserwantów „Chrupiące z Pieca”, a także produkty marek „Pikok”, „Pilos” czy kosmetyki „Cien Food For Skin”.

Nowy Lidl w Białymstoku ma ponad 914 m2 powierzchni sprzedażowej. Jego klienci skorzystają z parkingu z 34 miejscami postojowymi, w tym stanowisk dla rodzin z dziećmi oraz osób niepełnosprawnych. W placówce Lidl Polska wykorzystano ekologiczne rozwiązania m.in.:

 • instalację ogrzewania wykonaną na podstawie gruntowej pompy ciepła,
 • odzysk ciepła z urządzeń chłodniczych,
 • energooszczędne oświetlenie LED.

- Powyższe rozwiązania mają za zadanie zwiększenie efektywności energetycznej obiektu, uczynienie placówki obiektem energooszczędnym, co w konsekwencji przyczynia się do ochrony środowiska naturalnego - dodaje Katarzyna Nieplinska.

Nowy Lidl w Białymstoku. Godziny otwarcia, parking, niedziele handlowe

- Każdy kolejny sklep Lidl to dla nas ogromny sukces. Cieszymy się, że możemy zaproponować mieszkańcom Białegostoku szeroką ofertę naszych produktów. Jednocześnie, by ułatwić planowanie codziennych zakupów, rozwijamy aplikację Lidl Plus. Jest to skrojone na miarę narzędzie pomagające zarządzać domowym budżetem, oferujące liczne promocje i rabaty, dostęp do gazetek produktowych oraz wydłużoną możliwość zwrotów przy zakupie artykułów przemysłowych. Za sprawą e -paragonów klienci mogą kontrolować swoje wydatki i nie potrzebują kolekcjonować ich papierowych wersji. Z aplikacji korzysta już ponad 4 miliony użytkowników, a niedługo pojawi się w niej także możliwość wygodnej płatności mobilnej za sprawą Lidl Pay” – podsumowuje Aleksandra Robaszkiewicz, Head of Corporate Communication, Lidl Polska.

Lidl w Białymstoku, ul. Antoniuk Fabryczny 54 - Godziny otwarcia:

 • poniedziałek–sobota: 7.00–22.00
 • niedziela handlowa: 8.00–20.00

Jak działają płatne parkingi w Lidlu?

Parking będzie dostępny wyłącznie dla Klientów sklepu. Zamontowano na nim parkomat. Klienci, którzy robią zakupy przez mniej niż 1,5 godziny, skorzystają z parkingu za darmo. Każde kolejne 60 minut kosztować ich będzie 3 zł. Gdy kierowca, który zostawi auto na parkingu Lidla, nie weźmie biletu i złapie go ochrona, zapłaci karę w wysokości 95 zł.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE