Andrzej z Plutycz sprawdził, czy warto grać w zdrapki. Czy rolnik z Podlasia został milionerem?

i

Autor: screen Youtube/Gienek i Andrzej Plutycze Na zdjęciu Andrzej z Plutycz w swoim domu

Rolnicy. Podlasie

Andrzej z Plutycz sprawdził, czy warto grać w zdrapki. Czy rolnik z Podlasia został milionerem?

2024-02-11 20:20

Andrzej z Plutycz na początku roku może pochwalić się dobrą serią. Gwiazdor serialu “Rolnicy. Podlasie” kończy remont swojego domu, na YouTube też idzie mu coraz lepiej oraz prywatnie również się poprawiło. Andrzej z Plutycz ma mieć również kobietę, której jeszcze nie pokazał, ale kto wie, co wydarzy się za kilka tygodni. Ostatnio rolnik z Podlasia zdecydował się na kolejny krok. Tym razem doradza ludziom.

Andrzej z Plutycz na fali w 2024 roku

Początek nowego roku zdecydowanie należy do Andrzeja z Plutycz. Rolnik z Podlasia nie tylko może cieszyć się z ciągle trwającego dużego remontu w swoim domu oraz gospodarstwie, polepszyło się również prywatnie. Andrzej z Plutycz podczas ostatniej wizyty u fryzjera w Białymstoku pochwalił się, że ma sympatię z którą chciałby wkrótce wyjechać na urlop w polskie góry. Ponadto ruszyło się coś na YouTube, gdzie filmy zaczęły zyskiwać więcej odsłon. I na fali tego pozytywnego trendu powstał ostatni materiał.

ZOBACZ TAKŻE: Kolejny ważny apel Andrzeja z Plutycz. Czyjej pomocy tym razem potrzebuje rolnik z Podlasia?

Andrzej z Plutycz próbuje hazardu. Ile wygrał gwiazdor serialu “Rolnicy. Podlasie”?

Na kanale “Gienek i Andrzej Plutycze” widzimy film, na którym Andrzej z Plutycz sprawdza 100 zdrapek LOTTO. Rolnik miał otrzymać je od brata Jarka. W niezwykle emocjonującym odcinku obserwujemy, jak gwiazda serialu “Rolnicy. Podlasie” drapie monetami wszystkie zdrapki. Czy Andrzej z Plutycz został milionerem? Jak sam twierdzi na koniec, na zdrapkach jest 50 zł stratny, bo udało się wygrać ponad 140 zł. 

Najnowszy odcinek można zatem traktować jako formę: “Andrzej z Plutycz uczy”. Bo jak słusznie zwrócił uwagę widz w komentarzu, w tym przypadku rolnik spod Bielska Podlaskiego został sponsorem dla innych wygrywających. 

Też kiedyś kupowałem zdrapki i byłem na minusie  i w ten sposób zostałem sponsorem dla wygrywających i niestety tak to wygląda.

Dlatego Andrzej z Plutycz milionerem nie został, ale jego przykład pokazuje, że hazard jest zagrożeniem i nie warto w to wchodzić. 

Andrzej z Plutycz zupełnie bez tajemnic! Sprawdź, co o nim wiesz? Quiz

Pytanie 1 z 15
Jak nazywa się Andrzej z Plutycz?
Rolnicy Podlasie. Andrzej dostaje upomnienie z urzędu skarbowego