Andrzej z Plutycz w końcu to zrobił! Trzęsienie ziemi w życiu rolnika. Szokujące plany Onopiuka!

i

Autor: screen Youtube/Gienek i Andrzej Plutycze Na zdjęciu Andrzej z Plutycz po wizycie u fryzjera

Rolnicy. Podlasie

Andrzej z Plutycz w końcu to zrobił! Trzęsienie ziemi w życiu rolnika. Szokujące plany Onopiuka!

2024-02-01 7:39

Andrzej z Plutycz dzięki występom w serialu “Rolnicy. Podlasie” oraz na swoim kanale YouTube zyskał tak ogromną popularność, że nawet w Białymstoku nie musi się nikomu przedstawiać. Zabawną scenę potwierdzającą ten fakt widzimy w ostatnim materiale rolnika spod Bielska Podlaskiego. Andrzej z Plutycz zdecydował się na niespotykany ruch. Co wydarzyło się w życiu gwiazdy serialu “Rolnicy. Podlasie”? Rolnik ma szokujące plany!

Andrzej z Plutycz z wizytą w Białymstoku

Najbliższe tygodnie zapowiadają się niezwykle emocjonująco u Andrzeja z Plutycz. W najnowszym filmie na kanale YouTube widzimy, jak gwiazdor serialu “Rolnicy. Podlasie” przybył z wizytą w Białymstoku. Andrzej z Plutycz przyjechał do stolicy Podlasia do fryzjera. Już na samym początku filmiku widzimy zabawną sytuację, bo rolnik stwierdził, że jest tak popularny, iż właściwie nie musi się nikomu przedstawiać. 

Witam. Mnie wiadomo każdy zna - powiedział Andrzej Onopiuk.

ZOBACZ TAKŻE: Kolejny ważny apel Andrzeja z Plutycz. Czyjej pomocy tym razem potrzebuje rolnik z Podlasia?

Andrzej z Plutycz wybiera się na wakację ze swoją kobietą?

W połowie stycznia gruchnęła wiadomość, że Andrzej z Plutycz ma tajemniczą kobietę. Rolnik z Podlasia pochwalił się tym w odcinku serialu “Rolnicy. Podlasie”, ale zdradził, że jest to związek na odległość. W sobotnim materiale na kanale YouTube, gdzie Andrzej z Plutycz przybył do fryzjera, rolnik zdradził, że przyjechał obciąć włosy przed urlopem. Gwiazdor z serialu “Rolnicy. Podlasie” powiedział, że na trzy tygodnie jedzie do Szklarskiej Poręby. Prawdopodobnie właśnie ze swoją kobietą, choć to jeszcze nic pewnego.

Andrzej z Plutycz zupełnie bez tajemnic! Sprawdź, co o nim wiesz? Quiz

Pytanie 1 z 15
Jak nazywa się Andrzej z Plutycz?
Rolnicy Podlasie. Zobacz kulisy serialu