Włącz Radio ESKA rozwiń
WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » X Factor Finał: Grzegorz Hyży zajął drugie miejsce! Co śpiewał w finale solo i z Rea Garveyem? [VIDEO] - X Factor Finał: Grzegorz Hyży
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z X Factor Finał: Grzegorz Hyży zajął drugie miejsce! Co śpiewał w finale solo i z Rea Garveyem? [VIDEO]: X Factor Finał: Grzegorz Hyży, X Factor Finał 3, X Factor 3 Finał, X factor Grzegorz Hyży, kim jest Grzegorz Hyży, Grzegorz Hyży piosenki, Grzegorz Hyży YOUTUBE

X Factor Finał: Grzegorz Hyży zajął drugie miejsce! Co śpiewał w finale solo i z Rea Garveyem? [VIDEO]

RSS 27/05/2013 12:30 Komentarze 0
Grzegorz Hyży w finale X Factor 3 zaśpiewał, ponownie w tym programie, piosenkę Seven Nation Army - The White Stripes! Zobacz wykony Grzegorza Hyżego z finału X Factor 3!
Grzegorz Hyży / http://xfactor.tvn.pl
Ilustracja do artykułu: X Factor Finał: Grzegorz Hyży zajął drugie miejsce! Co śpiewał w finale solo i z Rea Garveyem? [VIDEO]
>>> X Factor - finał na żywo

Grzegorz Hyży
śpiewał jako pierwszy. Zdecydował się ponownie zaśpiewać Seven Nation Army - The White Stripes! Kuba Wojewódzki był zachwycony i złożył Grzegorzowi obietnicę!

- Nagraj płytę, a będę puszczał Twoje piosenki w radiu, w którym pracuję z Czesławem, w Radiu ESKA - zadeklarował Kuba.



Drugą część programu także otwiera Grzegorz Hyży, śpiewając piosenkę napisaną specjalnie dla niego. "Mocniej i mocniej, zadłużyć się w tobie chcę" - śpiewa Hyży.

- Wypływa z tego testosteron! - pochwaliła Tatiana.
- Będziemy katować to w radiu! - zagroził Czesław!

Grzegorz Hyży - singiel, który śpiewał w finale X Factor:



Grzegorz Hyży i Rea Garvey - Wild Love to pierwszy duet finału X factora 3. Kim jest Rea Garvey? Rea Garvey to 40-letni irlandzki wokalista, autor piosenek, gitarzysta i lider niemieckiego zespołu Reamonn. Gość specjalny powiedział, że wierzy w międzynarodowy sukces Grzegorza Hyży.

X Factor Grzegorz Hyży i gość specjalny Rea Garvey finał 2013:



Grzegorz Hyży zajął II miejsce w X Factor 3. Wojciech Ezzat był trzeci, X Factor wygrała Klaudia Gawor. Na ESKA.pl znajdziecie ich finałowe wykony.

Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
Wyniki matury 2015 - jak je sprawdzić w internecie? Informacje na temat wyników maturalnych 2015. Kto Can't Wait? [VIDEO]
0

Wyniki matury 2015 - jak je sprawdzić w internecie? Informacje na temat wyników maturalnych 2015. Kto Can't Wait? [VIDEO]

Matura 2015: wyniki będzie można sprawdzić w internecie? Gdzie i kiedy zostaną podane wyniki matury 2015? Informacje na temat wyników maturalnych znajdziecie na ESKA.pl
27/05/2015 17:17
Dnipro Dniepropietrowsk - Sevilla FC: wynik budzi emocje! Kto wygra finał LE 2015 i zaśpiewa We Are The Champions? [VIDEO]
0

Dnipro Dniepropietrowsk - Sevilla FC: wynik budzi emocje! Kto wygra finał LE 2015 i zaśpiewa We Are The Champions? [VIDEO]

Wynik meczu Dnipro Dniepropietrowsk - Sevilla FC, czyli odpowiedź na pytanie, kto wygrał w finale Ligi Europy 2015 27 maja, jeszcze przed spotkaniem zdają się znać bukmacherzy. Czy ich typy, co do wyniku meczu Dnipro - Sevilla 27.05.2015, sprawdzą się i ich faworyt zaśpiewa We Are The Champions?
27/05/2015 17:17
Lotto wyniki 28.05.2015. Po trafieniu 12 milionów możesz żyć, jak gwiazdy muzyczne. Które? Sprawdźcie na ESKA.pl [VIDEO]
0

Lotto wyniki 28.05.2015. Po trafieniu 12 milionów możesz żyć, jak gwiazdy muzyczne. Które? Sprawdźcie na ESKA.pl [VIDEO]

Wynikli najbliższej kumulacji Lotto poznamy już w czwartek 28.05.2015. Do zgarnięcia jest pula 12 milionów złotych. Jeśli wygracie taką kasę, zamożnością dorównacie niektórym gwiazdom muzycznym - którym? Sprawdź na ESKA.pl 
27/05/2015 17:01
Finał Ligi Europy na Narodowym: bilety na mecz Sevilla - Dnipro. Gdzie i za ile kupić? Impossible? [VIDEO]
0

Finał Ligi Europy na Narodowym: bilety na mecz Sevilla - Dnipro. Gdzie i za ile kupić? Impossible? [VIDEO]

Sevilla - Dnipro Dniepropetrowsk - bilety na finał Ligi Europy na Narodowym są nadal w sprzedaży? Gdzie i za ile kupić bilety na finał Ligi Europy na Narodowym. Przypomnijmy, że mecz odbędzie się w środę 27.05.2015. Szczegółowe informacje na ten temat znajdziecie na ESKA.pl 
27/05/2015 15:48
Finał Ligi Europy na Narodowym: gdzie oglądać mecz Sevilla Dnipro na żywo w TV i online. Live Streamy są Impossible? [VIDEO]
1

Finał Ligi Europy na Narodowym: gdzie oglądać mecz Sevilla Dnipro na żywo w TV i online. Live Streamy są Impossible? [VIDEO]

Gdzie oglądać finał Ligi Europy 2015? Mecz finałowy Sevilla - Dnipro Dniepropetrowsk odbędzie się już w najbliższą środę 27.05.2015 na Stadionie Narodowym w Warszawie. O której rozpocznie się finał Ligi Europy? Czy istnieje możliwość obejrzenia meczu Sevilla - Dnipro Dniepropetrowsk w TV lub online? Gdzie szukać darmowych i legalnych live streamów do transmisji finału Ligi Europy?
27/05/2015 15:46
Wianki w Warszawie 2015: kto wystąpi? Mamy program imprezy! [VIDEO]
0

Wianki w Warszawie 2015: kto wystąpi? Mamy program imprezy! [VIDEO]

Wianki w Warszawie - kto wystąpi podczas Wianków Nad Wisłą w Warszawie? Kiedy i gdzie w tym roku odbędzie się impreza? Jaki jest program Wianków nad Wisłą 2015? Szczegóły na temat nadchodzącego przywitania lata w Warszawie znajdziecie na ESKA.pl 
27/05/2015 15:43
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Mały Książę: trailer. Piosenki ze zwiastuna i data premiery filmu w Polsce już u nas [VIDEO]

Mały Książę: trailer. Piosenki ze zwiastuna i data premiery filmu w Polsce już u nas [VIDEO]

24/05/2015 12:20

0
Eurowizja 2015 - POLSKA: kiedy, o której, gdzie oglądać występ Moniki Kuszyńskiej w finale Eurowizji 2015? Nie przegapcie! [VIDEO]

Eurowizja 2015 - POLSKA: kiedy, o której, gdzie oglądać występ Moniki Kuszyńskiej w finale Eurowizji 2015? Nie przegapcie! [VIDEO]

23/05/2015 17:48

2
Najbogatsze gwiazdy muzyki. Kto zarobił najwięcej w 2014 roku? Oto lista Billboardu [VIDEO]

Najbogatsze gwiazdy muzyki. Kto zarobił najwięcej w 2014 roku? Oto lista Billboardu [VIDEO]

02/05/2015 19:59

0
Jak poderwać najfajniejszą dziewczynę w szkole? SPRAWDŹ już teraz czy laski wolą zimnych drani!

Jak poderwać najfajniejszą dziewczynę w szkole? SPRAWDŹ już teraz czy laski wolą zimnych drani!


Akcja partnerska
Wszystko o antykoncepcji w jednym miejscu!  Sprawdź >>

Wszystko o antykoncepcji w jednym miejscu! Sprawdź >>


Akcja partnerska