WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » X Factor Finał: Grzegorz Hyży zajął drugie miejsce! Co śpiewał w finale solo i z Rea Garveyem? [VIDEO] - X Factor Finał: Grzegorz Hyży
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z X Factor Finał: Grzegorz Hyży zajął drugie miejsce! Co śpiewał w finale solo i z Rea Garveyem? [VIDEO]: X Factor Finał: Grzegorz Hyży, X Factor Finał 3, X Factor 3 Finał, X factor Grzegorz Hyży, kim jest Grzegorz Hyży, Grzegorz Hyży piosenki, Grzegorz Hyży YOUTUBE

X Factor Finał: Grzegorz Hyży zajął drugie miejsce! Co śpiewał w finale solo i z Rea Garveyem? [VIDEO]

RSS 27/05/2013 12:30 Komentarze 0
Grzegorz Hyży w finale X Factor 3 zaśpiewał, ponownie w tym programie, piosenkę Seven Nation Army - The White Stripes! Zobacz wykony Grzegorza Hyżego z finału X Factor 3!
Grzegorz Hyży / http://xfactor.tvn.pl
Ilustracja do artykułu: X Factor Finał: Grzegorz Hyży zajął drugie miejsce! Co śpiewał w finale solo i z Rea Garveyem? [VIDEO]
>>> X Factor - finał na żywo

Grzegorz Hyży
śpiewał jako pierwszy. Zdecydował się ponownie zaśpiewać Seven Nation Army - The White Stripes! Kuba Wojewódzki był zachwycony i złożył Grzegorzowi obietnicę!

- Nagraj płytę, a będę puszczał Twoje piosenki w radiu, w którym pracuję z Czesławem, w Radiu ESKA - zadeklarował Kuba.



Drugą część programu także otwiera Grzegorz Hyży, śpiewając piosenkę napisaną specjalnie dla niego. "Mocniej i mocniej, zadłużyć się w tobie chcę" - śpiewa Hyży.

- Wypływa z tego testosteron! - pochwaliła Tatiana.
- Będziemy katować to w radiu! - zagroził Czesław!

Grzegorz Hyży - singiel, który śpiewał w finale X Factor:



Grzegorz Hyży i Rea Garvey - Wild Love to pierwszy duet finału X factora 3. Kim jest Rea Garvey? Rea Garvey to 40-letni irlandzki wokalista, autor piosenek, gitarzysta i lider niemieckiego zespołu Reamonn. Gość specjalny powiedział, że wierzy w międzynarodowy sukces Grzegorza Hyży.

X Factor Grzegorz Hyży i gość specjalny Rea Garvey finał 2013:



Grzegorz Hyży zajął II miejsce w X Factor 3. Wojciech Ezzat był trzeci, X Factor wygrała Klaudia Gawor. Na ESKA.pl znajdziecie ich finałowe wykony.

Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
Must Be The Music 8: kto wygrał? Besides zwycięzcami Must Be The Music 2014. Co zagrali? [VIDEO]
0

Must Be The Music 8: kto wygrał? Besides zwycięzcami Must Be The Music 2014. Co zagrali? [VIDEO]

Kto wygrał Must Be The Music 8? Odpowiedź na pytanie, kto wygrał Must Be The Music 2014, poznaliśmy w finale show z 23 listopada a brzmi ona: Besieds. To właśnie Besides wygrali Must Be The Music 8 podbijając serca widzów i jurorów programu. Więcej informacji o występie Besides w finale Must Be The Music 2014 czeka na ESKA.pl. Poznajcie lepiej zespół Besides, nową gwiazdę polskiej sceny muzycznej!
23/11/2014 22:13
Must Be The Music 8: finał. Relacja na ESKA.pl. Kto wygrał Must Be The Music 2014? Besides zwycięzcami! [VIDEO]
0

Must Be The Music 8: finał. Relacja na ESKA.pl. Kto wygrał Must Be The Music 2014? Besides zwycięzcami! [VIDEO]

Finał Must Be The Music 8 w relacji ESKA.pl to m.in. odpowiedź na pytanie, kto wygrał Must Be The Music 2014. Zwycięzca Must Be The Music 8 i pozostali finaliści na stronie we wpisach minuta po minucie: występy, oceny jury i inne smaczki z finałowego odcinka Must Be The Music 2014 - zapraszamy!
23/11/2014 21:57
Global Lista: Ariana Grande i jej Love Me Harder z The Weeknd nowością z potencjałem na hit. Tym razem balladowo [VIDEO]
0

Global Lista: Ariana Grande i jej Love Me Harder z The Weeknd nowością z potencjałem na hit. Tym razem balladowo [VIDEO]

Nowości muzyczne 2014 w Global Liście 23 listopada 2014 roku reprezentuje Ariana Grande i jej Love Me Harder z The Weeknd. Teledysk do Love Me Harder Ariany Grande ft. The Weeknd z okazji debiutu kawałka na liście przebojów Radia ESKA prezentujemy na stronie. Wokalistka z Love Me Harder wchodzi do zestawienia z przytupem. Które miejsce? Sprawdźcie i oceńcie, czy seksowna ballada Grande może jeszcze namieszać!
23/11/2014 19:30
American Music Awards 2014: występy gwiazd. Kto zaśpiewa na gali? Mamy pełną listę na ESKA.pl [VIDEO]
0

American Music Awards 2014: występy gwiazd. Kto zaśpiewa na gali? Mamy pełną listę na ESKA.pl [VIDEO]

Kto wystąpi na American Music Awards 2014? Lista występujących na gali AMA 2014 na ESKA.pl. Mamy dla Was rozpiskę gwiazd AMA 2014 i piosenek, które zaśpiewają podczas ceremonii. Szykuje się ponad 20 występów gwiazd na American Music Awards 2014 a line-up to najgorętsze nazwiska branży muzycznej nie tylko ze Stanów. Klikajcie po więcej szczegółów!
23/11/2014 17:10
Twoja Twarz Brzmi Znajomo 3: kto wystąpi w trzeciej edycji Twoja Twarz Brzmi Znajomo? Typujemy uczestników [SONDA]
0

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 3: kto wystąpi w trzeciej edycji Twoja Twarz Brzmi Znajomo? Typujemy uczestników [SONDA]

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 3 została potwierdzona po finale drugiej edycji show. Kto wystąpi w Twoja Twarz Brzmi Znajomo 3? Uczestników trzeciej edycji Twoja Twarz Brzmi Znajomo typujemy razem z Wami na ESKA.pl. Zobaczcie, jakie gwiazdy mają szanse wystąpić w Twoja Twarz Brzmi Znajomo 3 i kiedy program wraca do ramówki Polsatu!
23/11/2014 14:55
Kamil Stoch - kontuzja. Co z Kamilem Stochem w Pucharze Świata w skokach narciarskich 2014/2015? Polak to Fighter! [VIDEO]
0

Kamil Stoch - kontuzja. Co z Kamilem Stochem w Pucharze Świata w skokach narciarskich 2014/2015? Polak to Fighter! [VIDEO]

Kontuzja Kamila Stocha na otwarciu Pucharu Świata w skokach narciarskich 2014/2015 to temat numer jeden wśród  fanów skoków. Ci zastanawiają się, co dalej z Kamilem Stochem w PŚ w skokach narciarskich 2014/2015. Sprawę kontuzji kostki Kamila Stocha bada ESKA.pl. Zobaczcie, co się stało Kamilowi Stochowi i dlaczego nie skakał podczas konkursu w niemieckim Klingenthal. Fighter dla kontuzjowanego!
23/11/2014 14:11
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Skoki narciarskie 2014/2015 - PŚ: kiedy skoki? Terminarz w skokach 2014/2015 - are you ready to jump? [VIDEO]

Skoki narciarskie 2014/2015 - PŚ: kiedy skoki? Terminarz w skokach 2014/2015 - are you ready to jump? [VIDEO]