WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » X Factor Finał: Grzegorz Hyży zajął drugie miejsce! Co śpiewał w finale solo i z Rea Garveyem? [VIDEO] - X Factor Finał: Grzegorz Hyży

Tagi związane z X Factor Finał: Grzegorz Hyży zajął drugie miejsce! Co śpiewał w finale solo i z Rea Garveyem? [VIDEO]: X Factor Finał: Grzegorz Hyży, X Factor Finał 3, X Factor 3 Finał, X factor Grzegorz Hyży, kim jest Grzegorz Hyży, Grzegorz Hyży piosenki, Grzegorz Hyży YOUTUBE

X Factor Finał: Grzegorz Hyży zajął drugie miejsce! Co śpiewał w finale solo i z Rea Garveyem? [VIDEO]

RSS 27/05/2013 12:30 Komentarze
Grzegorz Hyży w finale X Factor 3 zaśpiewał, ponownie w tym programie, piosenkę Seven Nation Army - The White Stripes! Zobacz wykony Grzegorza Hyżego z finału X Factor 3!
Grzegorz Hyży / http://xfactor.tvn.pl
Ilustracja do artykułu: X Factor Finał: Grzegorz Hyży zajął drugie miejsce! Co śpiewał w finale solo i z Rea Garveyem? [VIDEO]
>>> X Factor - finał na żywo

Grzegorz Hyży
śpiewał jako pierwszy. Zdecydował się ponownie zaśpiewać Seven Nation Army - The White Stripes! Kuba Wojewódzki był zachwycony i złożył Grzegorzowi obietnicę!

- Nagraj płytę, a będę puszczał Twoje piosenki w radiu, w którym pracuję z Czesławem, w Radiu ESKA - zadeklarował Kuba.



Drugą część programu także otwiera Grzegorz Hyży, śpiewając piosenkę napisaną specjalnie dla niego. "Mocniej i mocniej, zadłużyć się w tobie chcę" - śpiewa Hyży.

- Wypływa z tego testosteron! - pochwaliła Tatiana.
- Będziemy katować to w radiu! - zagroził Czesław!

Grzegorz Hyży - singiel, który śpiewał w finale X Factor:



Grzegorz Hyży i Rea Garvey - Wild Love to pierwszy duet finału X factora 3. Kim jest Rea Garvey? Rea Garvey to 40-letni irlandzki wokalista, autor piosenek, gitarzysta i lider niemieckiego zespołu Reamonn. Gość specjalny powiedział, że wierzy w międzynarodowy sukces Grzegorza Hyży.

X Factor Grzegorz Hyży i gość specjalny Rea Garvey finał 2013:



Grzegorz Hyży zajął II miejsce w X Factor 3. Wojciech Ezzat był trzeci, X Factor wygrała Klaudia Gawor. Na ESKA.pl znajdziecie ich finałowe wykony.

Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Dzień Matki 2016: wierszyki, życzenia, SMS-y i piosenka specjalnie dla Mamy!
0

Dzień Matki 2016: wierszyki, życzenia, SMS-y i piosenka specjalnie dla Mamy!

Dzień Matki już w czwartek 26 maja! Z tej okazji przygotowaliśmy dla Was wierszyki, życzenia i smsy, które na pewno zainspirują Was przy wręczaniu prezentów i ściskaniu Mamy z okazji Jej święta. Posłuchajcie także piosenki, którą Spice Girls zadedykowały swoim rodzicielkom!
25/05/2016 14:46
Natalia Kukulska w The Voice of Poland. Nowa jurorka w muzycznym show
0

Natalia Kukulska w The Voice of Poland. Nowa jurorka w muzycznym show

Natalia Kukulska w The Voice of Poland. Wokalistka od jesieni zastąpi Edytę Górniak w siódmej edycji muzycznego show. Co sądzicie o tym wyborze?
25/05/2016 14:45
Dzień Matki 2016: mamy-wokalistki. Która z nich najbardziej sexy? [VIDEO]
0

Dzień Matki 2016: mamy-wokalistki. Która z nich najbardziej sexy? [VIDEO]

Dzień Matki 2016 - tym, którzy zapomnieli, kiedy jest Dzień Matki przypominamy, że święto mam wypada w czwartek, jak zawsze 26.05. Z tej okazji na ESKA.pl prezentujemy teledyski ze sławnymi mamami wokalistkami. To prawdziwe sexy mamy! 
25/05/2016 14:42
Polska - Kanada siatkówka 28.05.2016. Gdzie oglądać transmisję w TV i online
0

Polska - Kanada siatkówka 28.05.2016. Gdzie oglądać transmisję w TV i online

Polska - Kanada: gdzie oglądać transmisję z pierwszego meczu naszych siatkarzy na Turnieju Interkontynentalnym w Tokio? Spotkanie, które odbędzie się 28 maja zobaczymy zarówno w TV i online? Szczegóły na ESKA.pl
25/05/2016 14:25
Szczecin Boxing Night 28.05.2016 - walka Diablo i Zimnocha! Karta walk już znana
0

Szczecin Boxing Night 28.05.2016 - walka Diablo i Zimnocha! Karta walk już znana

Karta walk Szczecin Boxing Night na 28 maja 2016 roku do sprawdzenia na ESKA.pl. Z kim walczy Diablo? Z kim Zimnoch? Walki wieczoru na gali w Szczecinie są bardzo ekscytujące! Przekonajcie się już teraz w rytm The Fighter >>
25/05/2016 14:22
KSW 35: karta walk. Pudzianowski i Khalidov w walce wieczoru! Kto jeszcze na KSW 35?
0

KSW 35: karta walk. Pudzianowski i Khalidov w walce wieczoru! Kto jeszcze na KSW 35?

KSW 35 w Gdańsku: kolejna Konfrontacja Sztuk Walki odbędzie się 27 maja 2016 roku w Ergo Arena. Walkę wieczoru stoczą między sobą Mariusz Pudzianowski i Marcin Różalski! Jak wygląda karta walk KSW 35? Sprawdźcie na ESKA.pl
25/05/2016 14:11
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Kiedy jest Dzień Matki 2016? Data dnia mamy już teraz na ESKA.pl

Kiedy jest Dzień Matki 2016? Data dnia mamy już teraz na ESKA.pl

25/05/2016 09:32

0
HIT Internetu: zaraźliwy śmiech największym viralem Facebooka: 50 mln w dzień! Z czego śmieje się cały świat?

HIT Internetu: zaraźliwy śmiech największym viralem Facebooka: 50 mln w dzień! Z czego śmieje się cały świat?

24/05/2016 09:04

0
KSW 35: transmisja online i w TV za darmo? Gdzie oglądać bez płacenia?

KSW 35: transmisja online i w TV za darmo? Gdzie oglądać bez płacenia?

23/05/2016 15:24

0
Edyta Górniak odchodzi z The Voice of Poland. Kto powinien ją zastąpić? ZAGŁOSUJ!

Edyta Górniak odchodzi z The Voice of Poland. Kto powinien ją zastąpić? ZAGŁOSUJ!

23/05/2016 15:13

0
Festiwal Kolorów Warszawa 2016 - jak było? Zobacz zdjęcia i filmiki uczestników

Festiwal Kolorów Warszawa 2016 - jak było? Zobacz zdjęcia i filmiki uczestników

22/05/2016 11:28

0
KONKURS: Baw się i wygraj smartfona!

KONKURS: Baw się i wygraj smartfona!

27/03/2016 10:31

0
informacje
KONKURS Domowy Mistrz Kuchni: łap tablet lub książkę z przepisami

KONKURS Domowy Mistrz Kuchni: łap tablet lub książkę z przepisami


Akcja partnerska
Najnowsze Hity
Polecamy
Jury The Voice of Poland
Która wokalistka powinna zastąpić Edytę Górniak w roli jurora The Voice of Poland?
  • Monika Brodka
  • Ania Dąbrowska
  • Ewa Farna
  • Sylwia Grzeszczak
  • Marika
polub
ESKA