WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » X Factor Finał: Grzegorz Hyży zajął drugie miejsce! Co śpiewał w finale solo i z Rea Garveyem? [VIDEO] - X Factor Finał: Grzegorz Hyży
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z X Factor Finał: Grzegorz Hyży zajął drugie miejsce! Co śpiewał w finale solo i z Rea Garveyem? [VIDEO]: X Factor Finał: Grzegorz Hyży, X Factor Finał 3, X Factor 3 Finał, X factor Grzegorz Hyży, kim jest Grzegorz Hyży, Grzegorz Hyży piosenki, Grzegorz Hyży YOUTUBE

X Factor Finał: Grzegorz Hyży zajął drugie miejsce! Co śpiewał w finale solo i z Rea Garveyem? [VIDEO]

RSS 27/05/2013 12:30 Komentarze 0
Grzegorz Hyży w finale X Factor 3 zaśpiewał, ponownie w tym programie, piosenkę Seven Nation Army - The White Stripes! Zobacz wykony Grzegorza Hyżego z finału X Factor 3!
Grzegorz Hyży / http://xfactor.tvn.pl
Ilustracja do artykułu: X Factor Finał: Grzegorz Hyży zajął drugie miejsce! Co śpiewał w finale solo i z Rea Garveyem? [VIDEO]
>>> X Factor - finał na żywo

Grzegorz Hyży
śpiewał jako pierwszy. Zdecydował się ponownie zaśpiewać Seven Nation Army - The White Stripes! Kuba Wojewódzki był zachwycony i złożył Grzegorzowi obietnicę!

- Nagraj płytę, a będę puszczał Twoje piosenki w radiu, w którym pracuję z Czesławem, w Radiu ESKA - zadeklarował Kuba.



Drugą część programu także otwiera Grzegorz Hyży, śpiewając piosenkę napisaną specjalnie dla niego. "Mocniej i mocniej, zadłużyć się w tobie chcę" - śpiewa Hyży.

- Wypływa z tego testosteron! - pochwaliła Tatiana.
- Będziemy katować to w radiu! - zagroził Czesław!

Grzegorz Hyży - singiel, który śpiewał w finale X Factor:



Grzegorz Hyży i Rea Garvey - Wild Love to pierwszy duet finału X factora 3. Kim jest Rea Garvey? Rea Garvey to 40-letni irlandzki wokalista, autor piosenek, gitarzysta i lider niemieckiego zespołu Reamonn. Gość specjalny powiedział, że wierzy w międzynarodowy sukces Grzegorza Hyży.

X Factor Grzegorz Hyży i gość specjalny Rea Garvey finał 2013:



Grzegorz Hyży zajął II miejsce w X Factor 3. Wojciech Ezzat był trzeci, X Factor wygrała Klaudia Gawor. Na ESKA.pl znajdziecie ich finałowe wykony.

Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
Saszan - RSP Tour: kiedy pierwszy koncert wokalistki? Zobacz, kiedy Saszan jedzie w trasę [VIDEO]
0

Saszan - RSP Tour: kiedy pierwszy koncert wokalistki? Zobacz, kiedy Saszan jedzie w trasę [VIDEO]

Coraz więcej wiemy o koncertach Saszan na 2015 rok w ramach RSP Tour. Daty i miasta RSP Tour to najbardziej pożądane przez fanów wokalistki informacje, dlatego też wszystkich Saszanators zainteresuje wiadomość o starcie RSP Tour. Kiedy dokładnie Saszan wyrusza w trasę koncertową? Zobaczcie już teraz na ESKA.pl!
26/11/2014 16:49
Nowa płyta Rihanny 2014: R8 premierowo już 28 listopada? Gotowi na nowy album Rihanny? [VIDEO]
0

Nowa płyta Rihanny 2014: R8 premierowo już 28 listopada? Gotowi na nowy album Rihanny? [VIDEO]

Nowa płyta Rihanny 2014 to gorący temat na koniec listopada. Wszystko to ze względu na informacje o premierze R8 Rihanny, jak nazywany jest jej nowy album. Płyta Rihanny bez zapowiedzi premierowo może pojawić się 28 listopada 2014 roku. Skąd takie wiadomości? Zobacz, co mówi się o nowej płycie Rihanny 2014 już teraz na ESKA.pl!
26/11/2014 16:14
Teledysk do Haunted - Beyonce. Piosenka z soundracku 50 Twarzy Greya już w sieci. Pasuje do filmu? [VIDEO]
0

Teledysk do Haunted - Beyonce. Piosenka z soundracku 50 Twarzy Greya już w sieci. Pasuje do filmu? [VIDEO]

Teledysk do utworu Haunted trafił do sieci. Przypomnijmy, że klip został nagrany już rok temu i znalazł się na płycie Beyonce z 2013 roku. Queen Bee zdecydowała się na jego publikację w internecie dopiero teraz. Czyżby był to celowy zabieg marketingowy? Przypomnijmy, że utwór Haunted można usłyszeć w trailerze do filmu 50 Twarzy Greya. Czy mroczny i wyuzdany zarazem teledysk do Haunted pasuje klimatem do 50 Twarzy Greya? Oceńcie sami! 
26/11/2014 16:04
Nastoletnia Doda śpiewa W Moim Magicznym Domu. Zobacz, jak bardzo zmieniła się Doda [VIDEO]
0

Nastoletnia Doda śpiewa W Moim Magicznym Domu. Zobacz, jak bardzo zmieniła się Doda [VIDEO]

Nagranie video, na którym Doda śpiewa piosenkę z repertuaru Hanny Banaszak robi furorę w internecie. Zobacz, jak bardzo zmieniła się Doda od początku swojej kariery wokalnej! 
26/11/2014 15:58
TOP Music Wembley 2015 w Londynie - zaśpiewają polskie gwiazdy [VIDEO]
0

TOP Music Wembley 2015 w Londynie - zaśpiewają polskie gwiazdy [VIDEO]

TOP Music Wembley w Londynie, czyli impreza, na której wystąpią m.in. polskie gwiazdy. Na legendarnej Wembley Arenie wystąpią takie gwiazdy jak: Edyta Górniak, Sylwia Grzeszczak, Patrycja Markowska, Andrzej Piaseczny czy Zakopower. Kiedy odbędzie się TOP Music Wembley? Szczegóły dotyczące imprezy znajdziecie na ESKA.pl 
26/11/2014 15:28
Mecz Arsenal Londyn - Borussia Dortmund 26.11: gdzie oglądać w tv i online, o której godzinie? Będzie gra w stylu Like A Champion? [AUDIO]
0

Mecz Arsenal Londyn - Borussia Dortmund 26.11: gdzie oglądać w tv i online, o której godzinie? Będzie gra w stylu Like A Champion? [AUDIO]

Mecz Arsenal Londyn - Borussia Dortmund 26.11 online to wcale nie gorsza opcja od transmisji w tv. To także jedna z odpowiedzi na pytanie, gdzie oglądać mecz Arsenal Londyn - Borussia Dortmund na żywo, bo internetowy live stream jest dostępny. Wszystko o transmisji meczu Arsenal Londyn - Borussia Dortmund w telewizji i internecie na ESKA.pl. Gotowi na grę w stylu Like A Champion?
26/11/2014 15:24
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Skoki narciarskie 2014/2015 - PŚ: kiedy skoki? Terminarz w skokach 2014/2015 - are you ready to jump? [VIDEO]

Skoki narciarskie 2014/2015 - PŚ: kiedy skoki? Terminarz w skokach 2014/2015 - are you ready to jump? [VIDEO]