Włącz Radio ESKA rozwiń
WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » WALENTYNKI 2013. Piosenki z miłością w tytule. Zobacz miłosne przeboje na Eska.pl [VIDEO] - WALENTYNKI 2013. Piosenki z miłością w tytule. Zobacz miłosne przeboje na Eska.pl

Tagi związane z WALENTYNKI 2013. Piosenki z miłością w tytule. Zobacz miłosne przeboje na Eska.pl [VIDEO]: walentynki 2013, walentynki 2013 prezenty, walentynki 2013 miłosne przeboje, walentynki 2013 piosenki, walentynki 2013 pomysły

WALENTYNKI 2013. Piosenki z miłością w tytule. Zobacz miłosne przeboje na Eska.pl [VIDEO]

RSS 14/02/2013 08:12 Komentarze
Walentynkowe piosenki na Eska.pl! Specjalnie dla was przygotowaliśmy przegląd najpiękniejszych piosenek ze słowem miłość w tytule! Walentynki 2013 to doskonała okazja do przypomnienia największych miłosnych przebojów!
Taylor Swift / Taylor Swift - ofcjalna strona wokalistki
Ilustracja do artykułu: WALENTYNKI 2013. Piosenki z miłością w tytule. Zobacz miłosne przeboje na Eska.pl [VIDEO]
Miłość jest jednym z najpopularniejszych tematów piosenek. Gwiazdy śpiewają i miłości szczęśliwej, niespełnionej, skrytej, ale zawsze bardzo gorącej i romantycznej. O miłości częściej śpiewają gwiazdy zagraniczne. Wśród najpiękniejszych miłosnych piosenek są przeboje Eda Sheerana, Chrisa Browna, czy Taylor Swift. O miłości śpiewają także polscy wokaliści. Wśród nich są hity Myslovitz i Ani Rusowicz.

>>> Walentynki u Justina Biebera i Seleny Gomez!

Walentynki 2013 już dziś. Jakie macie plany na ten dzień? Czy przygotowaliście już prezenty dla swoich sympatii? Być może miłosne hity przygotowane przez Eska.pl towarzyszyć wam będą podczas romantycznego, walentynkowego wieczoru! Która piosenka ze słowem miłość w tytule podoba wam się najbardziej?

Zobacz Give Me Love - Ed Sheeran




Zobacz Sweet Love - Chris Brown




Zobacz Love The Way You Lie - Rihanna ft. Eminem



Zobacz All You Need Is Love - One Direction



Zobacz Love Story - Taylor Swift



Zobacz Ślepa Miłość - Ania Rusowicz



Zobacz Chciałbym Umrzeć z miłości - Myslovitz



Nie czytałeś jeszcze?

Honey pokazała film z 20 urodzin! Zobacz jak się bawiła!

EP

Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Dawid Podsiadło: Wiem, kim jest celebryta. To ja! Zobacz wywiad wideo na ESKA.pl!
0

Dawid Podsiadło: Wiem, kim jest celebryta. To ja! Zobacz wywiad wideo na ESKA.pl!

Dawid Podsiadło - wywiad wideo obejrzycie na ESKA.pl! Twórca hitu W dobrą stronę opowiedział nam o swoich muzycznych początkach, płycie Annoyance and Disappointment i przyznał, że poniekąd czuje się celebrytą! 
10/02/2016 16:34
Antek Smykiewicz - Limit szans: ekskluzywna premiera w Radiu ESKA i na ESKA.pl!
0

Antek Smykiewicz - Limit szans: ekskluzywna premiera w Radiu ESKA i na ESKA.pl!

Antek Smykiewicz - Limit szans: to nowa piosenka autora hitu Pomimo burz! Ekskluzywnie - po raz pierwszy usłyszycie ją w Radiu ESKA i na ESKA.pl! Kiedy i gdzie? Już teraz sprawdźcie szczegóły!
10/02/2016 16:33
Płyta Star Wars Headspace - nowe wersje piosenek z Gwiezdnych Wojen w stylu dance i house
0

Płyta Star Wars Headspace - nowe wersje piosenek z Gwiezdnych Wojen w stylu dance i house

Star Wars Headspace to płyta, na której znajdziemy nowe wersje piosenek z Gwiezdnych Wojen w stylu dance i house. Album trafi do sprzedaży już w lutym 2016 roku. Jakie przeboje usłyszymy? Dowiedz się już teraz na ESKA.pl!
10/02/2016 16:31
Mali Giganci, Twoja Twarz Brzmi Znajomo, Taniec z Gwiazdami - kiedy emisja najpopularniejszych programów?
0

Mali Giganci, Twoja Twarz Brzmi Znajomo, Taniec z Gwiazdami - kiedy emisja najpopularniejszych programów?

Mali Giganci, Twoja Twarz Brzmi Znajomo, Taniec z Gwiazdami wracają wiosną na ekrany telewizorów. Na chwilę przed startem wiosennej ramówki fani zadają sobie pytanie na kiedy zaplanowano emisję najpopularniejszych programów rozrywkowych w TV? Na ESKA.pl przygotowaliśmy listę show, na które czekają widzowie z dokładną datą i godziną emisji.
10/02/2016 15:59
Bovska: Kaktus - piosenka z serialu Druga Szansa na żywo. Posłuchaj!
0

Bovska: Kaktus - piosenka z serialu Druga Szansa na żywo. Posłuchaj!

Bovska: Kaktus to piosenka z serialu Druga Szansa, który we wtorek 15 lutego zadebiutuje na antenie TVN. Intrygującego utworu, który towarzyszy zwiastunom zapowiadającym produkcję możecie już teraz posłuchać na ESKA.pl!
10/02/2016 15:58
Arsenal - Leicester: transmisja online i w TV z meczu 14.02.16. Czy będzie za darmo?
0

Arsenal - Leicester: transmisja online i w TV z meczu 14.02.16. Czy będzie za darmo?

Arsenal Londyn - Leicester City transmisja online i w TV będzie dostępna za darmo? Fani zadają te pytanie, bo mecz 14.02.16 będzie HITEM 26. kolejki ligi angielskiej! Wszystkie szczegóły na temat tego spotkania znajdziecie tylko na ESKA.pl!
10/02/2016 15:34
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Roast Kuby Wojewódzkiego - Wszyscy na jednego: odcinek, jakiego jeszcze nie było!

Roast Kuby Wojewódzkiego - Wszyscy na jednego: odcinek, jakiego jeszcze nie było!

09/02/2016 22:32

0
Lip Sync Battle Ustawka: Wardęga, Bohosiewicz i Wieczorek - zobacz najciekawsze występy w programie

Lip Sync Battle Ustawka: Wardęga, Bohosiewicz i Wieczorek - zobacz najciekawsze występy w programie

09/02/2016 14:56

0
MAROON 5 w Krakowie 2016! Bilety, data i support koncertu Maroon 5 w Polsce [INFO]

MAROON 5 w Krakowie 2016! Bilety, data i support koncertu Maroon 5 w Polsce [INFO]

09/02/2016 11:35

0
Grammy 2016 - nominacje. PEŁNA LISTA nominowanych do Grammy Awards 2016

Grammy 2016 - nominacje. PEŁNA LISTA nominowanych do Grammy Awards 2016

09/02/2016 10:34

0
Koncerty 2016 w Polsce: kto wystąpi? Maroon 5, Justin Bieber, Avicii, Rihanna!

Koncerty 2016 w Polsce: kto wystąpi? Maroon 5, Justin Bieber, Avicii, Rihanna!

08/02/2016 12:43

0
Avicii w Polsce 2016: data, bilety, miejsce. Sprawdź szczegóły występu DJ-a!

Avicii w Polsce 2016: data, bilety, miejsce. Sprawdź szczegóły występu DJ-a!

04/02/2016 15:59

0
informacje
Uroczy kubek a może ramka do zdjęć? Pomysły na prezenty walentynkowe.

Uroczy kubek a może ramka do zdjęć? Pomysły na prezenty walentynkowe.


Akcja partnerska
Polecamy
Oscarowa piosenka
Która z piosenek z 50 twarzy Greya powinna dostać nominację do Oscara?
  • Earned it
  • Crazy in Love
  • Haunted
  • I Know You
  • I Put a Spell on You
  • Love Me Like You Do
  • Meet Me In the Middle
  • Salted Wound
  • Undiscovered
  • Where You Belong
nagrody

polub
ESKA