WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » WALENTYNKI 2013. Piosenki z miłością w tytule. Zobacz miłosne przeboje na Eska.pl [VIDEO] - WALENTYNKI 2013. Piosenki z miłością w tytule. Zobacz miłosne przeboje na Eska.pl
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z WALENTYNKI 2013. Piosenki z miłością w tytule. Zobacz miłosne przeboje na Eska.pl [VIDEO]: walentynki 2013, walentynki 2013 prezenty, walentynki 2013 miłosne przeboje, walentynki 2013 piosenki, walentynki 2013 pomysły

WALENTYNKI 2013. Piosenki z miłością w tytule. Zobacz miłosne przeboje na Eska.pl [VIDEO]

RSS 14/02/2013 08:12 Komentarze 0
Walentynkowe piosenki na Eska.pl! Specjalnie dla was przygotowaliśmy przegląd najpiękniejszych piosenek ze słowem miłość w tytule! Walentynki 2013 to doskonała okazja do przypomnienia największych miłosnych przebojów!
Taylor Swift / Taylor Swift - ofcjalna strona wokalistki
Ilustracja do artykułu: WALENTYNKI 2013. Piosenki z miłością w tytule. Zobacz miłosne przeboje na Eska.pl [VIDEO]
Miłość jest jednym z najpopularniejszych tematów piosenek. Gwiazdy śpiewają i miłości szczęśliwej, niespełnionej, skrytej, ale zawsze bardzo gorącej i romantycznej. O miłości częściej śpiewają gwiazdy zagraniczne. Wśród najpiękniejszych miłosnych piosenek są przeboje Eda Sheerana, Chrisa Browna, czy Taylor Swift. O miłości śpiewają także polscy wokaliści. Wśród nich są hity Myslovitz i Ani Rusowicz.

>>> Walentynki u Justina Biebera i Seleny Gomez!

Walentynki 2013 już dziś. Jakie macie plany na ten dzień? Czy przygotowaliście już prezenty dla swoich sympatii? Być może miłosne hity przygotowane przez Eska.pl towarzyszyć wam będą podczas romantycznego, walentynkowego wieczoru! Która piosenka ze słowem miłość w tytule podoba wam się najbardziej?

Zobacz Give Me Love - Ed Sheeran




Zobacz Sweet Love - Chris Brown




Zobacz Love The Way You Lie - Rihanna ft. Eminem



Zobacz All You Need Is Love - One Direction



Zobacz Love Story - Taylor Swift



Zobacz Ślepa Miłość - Ania Rusowicz



Zobacz Chciałbym Umrzeć z miłości - Myslovitz



Nie czytałeś jeszcze?

Honey pokazała film z 20 urodzin! Zobacz jak się bawiła!

EP

Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
Amber Rose trzęsie pupą w teledysku do Milk Milk Lemonade pełnym pośladków. O co chodzi? [VIDEO]
0

Amber Rose trzęsie pupą w teledysku do Milk Milk Lemonade pełnym pośladków. O co chodzi? [VIDEO]

Pośladki Amber Rose możemy podziwiać tym razem w teledysku do piosenki Milk Milk Lemonade. Kawałek Amy Schumer - z którą Amber całowała się na MTV Movie Awards 2015 - to parodia klipów rozpływających się nad kobiecymi pupami. Czy Amber Rose w wideo do Milk Milk Lemonade pokazała, że potrafi śmiać się sama z siebie?
18/04/2015 20:59
Julia Totoszko w show Mali Giganci śpiewa Nine Million Bicycles - piosenkę Katie Melua! [VIDEO]
0

Julia Totoszko w show Mali Giganci śpiewa Nine Million Bicycles - piosenkę Katie Melua! [VIDEO]

Julia Totoszko w Małych Gigantach zaśpiewa piosenkę Katie Melua - Nine Million Bicycles. Jej występ zobaczymy już w odcinku emitowanym w sobotę 18 kwietnia!
18/04/2015 17:43
Mali Giganci - Wiktoria Gąbka śpiewa Czy Te Oczy Mogą Kłamać! [VIDEO]
0

Mali Giganci - Wiktoria Gąbka śpiewa Czy Te Oczy Mogą Kłamać! [VIDEO]

Wiktoria Gąbka w Małych Gigantach zaśpiewa dobrze znaną piosenkę sprzed lat - Czy Te Oczy Mogą Kłamać. Zobacz przed premierą występ Wiktorii Gąbki - odcinek z jej udziałem zobaczymy już 18 kwietnia!
18/04/2015 16:40
Kasia Cerekwicka - Między Słowami. Teledysk z Kasią jako zawodniczką MMA! [VIDEO]
0

Kasia Cerekwicka - Między Słowami. Teledysk z Kasią jako zawodniczką MMA! [VIDEO]

Kasia Cerekwicka - Między Słowami. Zupełnie nowa piosenka i teledysk autorki hitu Na Kolanach zapowiadają jej płytę, która ma się ukazać już w maju! Co przygotowała gwiazda, którą obecnie możemy oglądać w show Twoja Twarz Brzmi Znajomo?
18/04/2015 12:41
Nowy teledysk Saszan - Proste Słowa już w sieci! Zobacz klip do kawałka w klimacie reggae! [VIDEO]
0

Nowy teledysk Saszan - Proste Słowa już w sieci! Zobacz klip do kawałka w klimacie reggae! [VIDEO]

Saszan - Proste Słowa. Długo wyczekiwany teledysk różowowłosej wokalistki właśnie pojawił się w sieci! Klip jest prosty, ale czaruje światłem i kolorami. Zobaczcie!
18/04/2015 10:30
Mali Giganci odc. 7: Olivia Wieczorek po raz kolejny muzyczną sensacją! 12-latka śpiewa I Will Love Again [VIDEO]
1

Mali Giganci odc. 7: Olivia Wieczorek po raz kolejny muzyczną sensacją! 12-latka śpiewa I Will Love Again [VIDEO]

Mali Giganci odc. 7 to dzięki Olivii Wieczorek muzyczne emocje z najwyższej półki. Tym razem 12-latka z Kliki Rubika w Małych Gigantach 18.04.2015 śpiewa I Will Love Again ponownie zbierając burzę oklasków. Olivia Wieczorek z Małych Gigantów to prawdziwa muzyczna sensacja pierwszej edycji show. Zobaczcie sami, jak śpiewa hit Lary Fabian i sprawdźcie skąd ten talent!
18/04/2015 10:29
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Abstrachuje jako policjant, żyd i marynarz i... Znany bloger testuje zarost - Sprawdź jego stylizacje [VIDEO]

Abstrachuje jako policjant, żyd i marynarz i... Znany bloger testuje zarost - Sprawdź jego stylizacje [VIDEO]

14/04/2015 17:17

0
Justin Bieber - nowe piosenki 2015 o Selenie Gomez. Odpowiedź na The Heart Wants What It Wants? [VIDEO]

Justin Bieber - nowe piosenki 2015 o Selenie Gomez. Odpowiedź na The Heart Wants What It Wants? [VIDEO]

04/04/2015 08:49

1
Violetta w Polsce: wywiady z Martiną Stoessel, Jorge Blanco i Diego Dominguezem na ESKA.pl [VIDEO]

Violetta w Polsce: wywiady z Martiną Stoessel, Jorge Blanco i Diego Dominguezem na ESKA.pl [VIDEO]

31/03/2015 15:54

19
Twardzi faceci i mocna sensacja dostępna ONLINE. Oglądaj już teraz FILMY ZA DARMO >>

Twardzi faceci i mocna sensacja dostępna ONLINE. Oglądaj już teraz FILMY ZA DARMO >>


Akcja partnerska
Święta, święta i.. poświąteczna dieta? Sprawdź ile musisz zgubić przed wakacjami! >>

Święta, święta i.. poświąteczna dieta? Sprawdź ile musisz zgubić przed wakacjami! >>


Akcja partnerska