WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » WALENTYNKI 2013. Piosenki z miłością w tytule. Zobacz miłosne przeboje na Eska.pl [VIDEO] - WALENTYNKI 2013. Piosenki z miłością w tytule. Zobacz miłosne przeboje na Eska.pl

Tagi związane z WALENTYNKI 2013. Piosenki z miłością w tytule. Zobacz miłosne przeboje na Eska.pl [VIDEO]: walentynki 2013, walentynki 2013 prezenty, walentynki 2013 miłosne przeboje, walentynki 2013 piosenki, walentynki 2013 pomysły

WALENTYNKI 2013. Piosenki z miłością w tytule. Zobacz miłosne przeboje na Eska.pl [VIDEO]

RSS 14/02/2013 08:12 Komentarze
Walentynkowe piosenki na Eska.pl! Specjalnie dla was przygotowaliśmy przegląd najpiękniejszych piosenek ze słowem miłość w tytule! Walentynki 2013 to doskonała okazja do przypomnienia największych miłosnych przebojów!
Taylor Swift / Taylor Swift - ofcjalna strona wokalistki
Ilustracja do artykułu: WALENTYNKI 2013. Piosenki z miłością w tytule. Zobacz miłosne przeboje na Eska.pl [VIDEO]
Miłość jest jednym z najpopularniejszych tematów piosenek. Gwiazdy śpiewają i miłości szczęśliwej, niespełnionej, skrytej, ale zawsze bardzo gorącej i romantycznej. O miłości częściej śpiewają gwiazdy zagraniczne. Wśród najpiękniejszych miłosnych piosenek są przeboje Eda Sheerana, Chrisa Browna, czy Taylor Swift. O miłości śpiewają także polscy wokaliści. Wśród nich są hity Myslovitz i Ani Rusowicz.

>>> Walentynki u Justina Biebera i Seleny Gomez!

Walentynki 2013 już dziś. Jakie macie plany na ten dzień? Czy przygotowaliście już prezenty dla swoich sympatii? Być może miłosne hity przygotowane przez Eska.pl towarzyszyć wam będą podczas romantycznego, walentynkowego wieczoru! Która piosenka ze słowem miłość w tytule podoba wam się najbardziej?

Zobacz Give Me Love - Ed Sheeran




Zobacz Sweet Love - Chris Brown




Zobacz Love The Way You Lie - Rihanna ft. Eminem



Zobacz All You Need Is Love - One Direction



Zobacz Love Story - Taylor Swift



Zobacz Ślepa Miłość - Ania Rusowicz



Zobacz Chciałbym Umrzeć z miłości - Myslovitz



Nie czytałeś jeszcze?

Honey pokazała film z 20 urodzin! Zobacz jak się bawiła!

EP

Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Początek roku szkolnego 2016/17 - kiedy pierwsze lekcje?
0

Początek roku szkolnego 2016/17 - kiedy pierwsze lekcje?

Początek roku szkolnego 2016/2017 zbliża się wielkimi krokami. Na zakończenie wakacji sprawdzamy kiedy uczniowie rozpoczną lekcje.
22/08/2016 16:04
Ewelina Lisowska - najlepsze momenty gwiazdy na ESKA Music Awards!
0

Ewelina Lisowska - najlepsze momenty gwiazdy na ESKA Music Awards!

Ewelina Lisowska po raz kolejny wystąpi dla Was na ESKA Music Awards 2016! Gwiazda 23 sierpnia obchodzi urodziny, dlatego postanowiliśmy przypomnieć najlepsze momenty ze wszystkich imprez EMA!
23/08/2016 19:57
ESKA Music Awards 2016 - kto wręcza nagrody?! Zobacz, pełną listę gwiazd!
0

ESKA Music Awards 2016 - kto wręcza nagrody?! Zobacz, pełną listę gwiazd!

Lista wręczających statuetki podczas ESKA Music Awards 2016 do sprawdzenia na ESKA.pl! Prezenterzy Radia ESKA ogłoszą wyniki waszego głosowania w towarzystwie gwiazd, które doskonale znacie ze szklanego ekranu!
23/08/2016 19:42
Legia Warszawa - Dundalk: składy 23.08.2016. Kto zagra o Ligę Mistrzów?
0

Legia Warszawa - Dundalk: składy 23.08.2016. Kto zagra o Ligę Mistrzów?

Legia Warszawa - Dundalk: składy na mecz 23.08.2016 będą zaskakujące. W drużynie ze stolicy zawieszonych jest dwóch zawodników! Kto zagra w Legii i powalczy o awans do Ligi Mistrzów? Szczegóły i lista zawodników do sprawdzenia na ESKA.pl
23/08/2016 19:41
Legia - Dundalk: online, streamy i TV. Transmisja na żywo za darmo 23.08.2016
0

Legia - Dundalk: online, streamy i TV. Transmisja na żywo za darmo 23.08.2016

Legia Warszawa - Dundalk: online i w TV 23.08.2016 dostępny za darmo? Gdzie i o której oglądać mecz Legii? Czy klub ze stolicy przybliży się do fazy grupowej Ligi Mistrzów? Sprawdźcie wszystkie informacje o meczu 23 sierpnia 2016 na ESKA.pl!
23/08/2016 19:41
Gorąca 20 Premiera: Shawn Mendes - Treat You Better. Kanadyjczyk od Stitches powraca!
0

Gorąca 20 Premiera: Shawn Mendes - Treat You Better. Kanadyjczyk od Stitches powraca!

Shawn Mendes - Treat You Better: 23 sierpnia 2016 to nowa propozycja w Gorącej 20 Radia ESKA! O czym jest piosenka? Co autor premiery w G20 ma na myśli? Odpowiedzi i przejmujący teledysk do zobaczenia na ESKA.pl!
23/08/2016 17:51
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Margaret w Elephant jak Miley Cyrus we Wrecking Ball [VIDEO]

Margaret w Elephant jak Miley Cyrus we Wrecking Ball [VIDEO]

18/08/2016 10:16

0
Kim jest LP? 5 zaskakujących faktów o gwieździe ESKA Music Awards 2016!

Kim jest LP? 5 zaskakujących faktów o gwieździe ESKA Music Awards 2016!

16/08/2016 15:50

0
The Voice Of Poland vs USA: Kukulska, Miley Cyrus i kosmos. Tak będzie jesienią 2016!

The Voice Of Poland vs USA: Kukulska, Miley Cyrus i kosmos. Tak będzie jesienią 2016!

14/08/2016 12:12

0
Cleo - płyta Bastet online. Wszystkie piosenki [VIDEO + TRACKLISTA]

Cleo - płyta Bastet online. Wszystkie piosenki [VIDEO + TRACKLISTA]