WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » News » WALENTYNKI 2013. Piosenki z miłością w tytule. Zobacz miłosne przeboje na Eska.pl [VIDEO] - WALENTYNKI 2013. Piosenki z miłością w tytule. Zobacz miłosne przeboje na Eska.pl
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z WALENTYNKI 2013. Piosenki z miłością w tytule. Zobacz miłosne przeboje na Eska.pl [VIDEO]: walentynki 2013, walentynki 2013 prezenty, walentynki 2013 miłosne przeboje, walentynki 2013 piosenki, walentynki 2013 pomysły

WALENTYNKI 2013. Piosenki z miłością w tytule. Zobacz miłosne przeboje na Eska.pl [VIDEO]

RSS 14/02/2013 08:12 Komentarze 0
Walentynkowe piosenki na Eska.pl! Specjalnie dla was przygotowaliśmy przegląd najpiękniejszych piosenek ze słowem miłość w tytule! Walentynki 2013 to doskonała okazja do przypomnienia największych miłosnych przebojów!
Taylor Swift / Taylor Swift - ofcjalna strona wokalistki
Ilustracja do artykułu: WALENTYNKI 2013. Piosenki z miłością w tytule. Zobacz miłosne przeboje na Eska.pl [VIDEO]
Miłość jest jednym z najpopularniejszych tematów piosenek. Gwiazdy śpiewają i miłości szczęśliwej, niespełnionej, skrytej, ale zawsze bardzo gorącej i romantycznej. O miłości częściej śpiewają gwiazdy zagraniczne. Wśród najpiękniejszych miłosnych piosenek są przeboje Eda Sheerana, Chrisa Browna, czy Taylor Swift. O miłości śpiewają także polscy wokaliści. Wśród nich są hity Myslovitz i Ani Rusowicz.

>>> Walentynki u Justina Biebera i Seleny Gomez!

Walentynki 2013 już dziś. Jakie macie plany na ten dzień? Czy przygotowaliście już prezenty dla swoich sympatii? Być może miłosne hity przygotowane przez Eska.pl towarzyszyć wam będą podczas romantycznego, walentynkowego wieczoru! Która piosenka ze słowem miłość w tytule podoba wam się najbardziej?

Zobacz Give Me Love - Ed Sheeran




Zobacz Sweet Love - Chris Brown




Zobacz Love The Way You Lie - Rihanna ft. Eminem



Zobacz All You Need Is Love - One Direction



Zobacz Love Story - Taylor Swift



Zobacz Ślepa Miłość - Ania Rusowicz



Zobacz Chciałbym Umrzeć z miłości - Myslovitz



Nie czytałeś jeszcze?

Honey pokazała film z 20 urodzin! Zobacz jak się bawiła!

EP

Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
Dźwięki z kosmosu od NASA. Słychać UFO? Sprawdźcie i zobaczcie muzyczne klipy z Marsa [VIDEO]
0

Dźwięki z kosmosu od NASA. Słychać UFO? Sprawdźcie i zobaczcie muzyczne klipy z Marsa [VIDEO]

Dźwięki z kosmosu od NASA to nowy hit sieci pod koniec października 2014 roku. Jak brzmi kosmos prezentujemy na ESKA.pl. Czy wśród dźwięków kosmosu są te pochodzące od UFO? Klikajcie i przekonajcie się sami ciesząc dodatkowo oczy teledyskami prosto z Marsa!
24/10/2014 17:34
EMA 2014: Dawid Kwiatkowskim dziękuje za tytuł Najlepszego Polskiego Artystę [VIDEO]
0

EMA 2014: Dawid Kwiatkowskim dziękuje za tytuł Najlepszego Polskiego Artystę [VIDEO]

Najlepszym Polskim Artystą MTV EMA 2014 został Dawid Kwiatkowski. Młody wokalista wygrał w głosowaniu, pokonując tym samym konkurencję w postaci: Grzegorza Hyżego, Artura Rojka, Mroza i Jamala. Tuż po ogłoszeniu wyniku głosowania Dawid Kwiatkowski nagrał filmik, w którym podziękował fanom za nominacje do zaszczytnego tytułu Najlepszego Polskiego Artysty MTV EMA 2014. Podziękowania od Kwiatkowskiego obejrzysz na ESKA.pl
24/10/2014 17:18
Iggy Azalea - Beg For It feat. MØ: nowy singiel już w sieci. Będzie hit? [AUDIO]
0

Iggy Azalea - Beg For It feat. MØ: nowy singiel już w sieci. Będzie hit? [AUDIO]

Nowy singiel Iggy Azalei pt. Beg For It już w sieci. W tym kawałku wspiera ją duńska piosenkarka MØ. Posłuchaj piosenki promującej płytę Reclassified na ESKA.pl
24/10/2014 17:10
Teledysk do Steal My Girl - One Direction: będzie rekord YouTube? [VIDEO]
0

Teledysk do Steal My Girl - One Direction: będzie rekord YouTube? [VIDEO]

Teledysk do Steal My Girl One Direction z rekordem YouTube i VEVO? Taki jest plan fanów 1D, którzy liczbą wyświetleń wideo do Steal My Girl w 24h od premiery klipu chcą pokonać wynik Nicki Minaj z Anacondą. Jakie są szanse i co muszą zrobić Directioners? Sprawdzamy!
24/10/2014 17:03
Teledysk do Steal My Girl - One Direction: premiera na ESKA.pl. 1D i ich tajemnicze atrybuty [VIDEO]
0

Teledysk do Steal My Girl - One Direction: premiera na ESKA.pl. 1D i ich tajemnicze atrybuty [VIDEO]

Teledysk do Steal My Girl One Direction premierowo do zobaczenia na ESKA.pl chwilę po pojawieniu się na YouTube. Wideo do Steal My Girl to produkcja na poziomie Best Song Ever tym razem z członkami 1D wyróżnionymi specjalnymi mocami! Czy dzięki nim wokalistom uda się zachowąć tę jedyną przy sobie?
24/10/2014 17:00
One Direction w Polsce 2015: koncert jest możliwy? Sprawdzamy szanse [VIDEO]
0

One Direction w Polsce 2015: koncert jest możliwy? Sprawdzamy szanse [VIDEO]

One Direction w Polsce 2015? Chłopaki z 1D pod koniec października 2014 roku ogłosili trasę koncertową On The Road Again Tour 2015 a ESKA.pl sprawdza szanse na występ 1D w Polsce. Zobaczcie, czy możemy liczyć na koncert One Direction w naszym kraju!
24/10/2014 15:41
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto: