WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » WALENTYNKI 2013. Piosenki z miłością w tytule. Zobacz miłosne przeboje na Eska.pl [VIDEO] - WALENTYNKI 2013. Piosenki z miłością w tytule. Zobacz miłosne przeboje na Eska.pl

Tagi związane z WALENTYNKI 2013. Piosenki z miłością w tytule. Zobacz miłosne przeboje na Eska.pl [VIDEO]: walentynki 2013, walentynki 2013 prezenty, walentynki 2013 miłosne przeboje, walentynki 2013 piosenki, walentynki 2013 pomysły

WALENTYNKI 2013. Piosenki z miłością w tytule. Zobacz miłosne przeboje na Eska.pl [VIDEO]

RSS 14/02/2013 08:12 Komentarze
Walentynkowe piosenki na Eska.pl! Specjalnie dla was przygotowaliśmy przegląd najpiękniejszych piosenek ze słowem miłość w tytule! Walentynki 2013 to doskonała okazja do przypomnienia największych miłosnych przebojów!
Taylor Swift / Taylor Swift - ofcjalna strona wokalistki
Ilustracja do artykułu: WALENTYNKI 2013. Piosenki z miłością w tytule. Zobacz miłosne przeboje na Eska.pl [VIDEO]
Miłość jest jednym z najpopularniejszych tematów piosenek. Gwiazdy śpiewają i miłości szczęśliwej, niespełnionej, skrytej, ale zawsze bardzo gorącej i romantycznej. O miłości częściej śpiewają gwiazdy zagraniczne. Wśród najpiękniejszych miłosnych piosenek są przeboje Eda Sheerana, Chrisa Browna, czy Taylor Swift. O miłości śpiewają także polscy wokaliści. Wśród nich są hity Myslovitz i Ani Rusowicz.

>>> Walentynki u Justina Biebera i Seleny Gomez!

Walentynki 2013 już dziś. Jakie macie plany na ten dzień? Czy przygotowaliście już prezenty dla swoich sympatii? Być może miłosne hity przygotowane przez Eska.pl towarzyszyć wam będą podczas romantycznego, walentynkowego wieczoru! Która piosenka ze słowem miłość w tytule podoba wam się najbardziej?

Zobacz Give Me Love - Ed Sheeran




Zobacz Sweet Love - Chris Brown




Zobacz Love The Way You Lie - Rihanna ft. Eminem



Zobacz All You Need Is Love - One Direction



Zobacz Love Story - Taylor Swift



Zobacz Ślepa Miłość - Ania Rusowicz



Zobacz Chciałbym Umrzeć z miłości - Myslovitz



Nie czytałeś jeszcze?

Honey pokazała film z 20 urodzin! Zobacz jak się bawiła!

EP

Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Ed Sheeran nie grał na żywo podczas Glastonbury 2017? Wokalista odpowiedział
0

Ed Sheeran nie grał na żywo podczas Glastonbury 2017? Wokalista odpowiedział

Po występie na Glastonbury 2017 na Eda Sheerana spadła fala krytyki. Fani zarzucili muzykowi, że nie grał na żywo. Wokalista zabrał głoś w sprawie swojego występu.
27/06/2017 10:47
Doda traci słuch. Wokalistka komentuje swój stan zdrowia
0

Doda traci słuch. Wokalistka komentuje swój stan zdrowia

Doda ma poważne problemy ze słuchem. Co wyznała artystka? Sprawdź na ESKA.pl
27/06/2017 10:16
Wianki nad Wisłą 2017 - co się działo na rekordowej imprezie? [FOTO VIDEO]
0

Wianki nad Wisłą 2017 - co się działo na rekordowej imprezie? [FOTO VIDEO]

Rekordowa frekwencja i imponujący program wydarzenia przechodzą do historii. Pikniki, zabawy, tańce, pływanie po Wiśle, plecenie i wodowanie Warszawskiego Wianka Świętojańskiego, koncerty gwiazd i najpiękniejszy pokaz sztucznych ogni zwieńczony podniebnym napisem „I <3 Wisła” – tak ponad sto czterdzieści tysięcy warszawiaków powitało lato podczas 22. edycji Wianków nad Wisłą.
27/06/2017 10:12
Katy Perry w oldschoolowym teledysku! Tego jeszcze nie było! [VIDEO]
0

Katy Perry w oldschoolowym teledysku! Tego jeszcze nie było! [VIDEO]

Katy Perry cofnęła się w czasie! Wokalistka pojawiła się gościnnie w najnowszym klipie Calvina Harrisa. Kogo gra? Co przedstawia teledysk? Przekonajcie się i zobaczcie już teraz - oczywiście na ESKA.pl
27/06/2017 10:11
20 ciekawostek na 20 lat Harry'ego Pottera
0

20 ciekawostek na 20 lat Harry'ego Pottera

Trudno w to uwierzyć, ale pierwsza część z serii książek o Harrym Potterze ma już 20 lat! Z okazji okrągłej rocznicy Kamienia Filozoficznego mamy dla was 20 magicznych faktów, o których mogliście nie mieć pojęcia.
26/06/2017 20:25
Familiada: najcieplejsze państwa w Europie. Komiczny finał jednego z odcinków
0

Familiada: najcieplejsze państwa w Europie. Komiczny finał jednego z odcinków

'Najcieplejsze państwa w Europie' i 'Coś miejscowego' - to zadania, z którymi musieli się zmierzyć w finale uczestnicy jednego z odcinków Familiady. 
26/06/2017 16:58
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Wianki nad Wisłą 2017: masa atrakcji i genialne koncerty. Tak bawiła się Warszawa!

Wianki nad Wisłą 2017: masa atrakcji i genialne koncerty. Tak bawiła się Warszawa!

25/06/2017 17:09

0
LP, Julia Pietrucha, Kasia Kowalska na Life Festival Oświęcim 2017 [RELACJA]

LP, Julia Pietrucha, Kasia Kowalska na Life Festival Oświęcim 2017 [RELACJA]

25/06/2017 15:40

0
POLSKI HIT LATA 2017 - wybierz najgorętszy przebój wakacji 2017! GŁOSOWANIE

POLSKI HIT LATA 2017 - wybierz najgorętszy przebój wakacji 2017! GŁOSOWANIE

24/06/2017 14:10

0
Prezydent Andrzej Duda nie wytrzymał swojego żartu VIDEO

Prezydent Andrzej Duda nie wytrzymał swojego żartu VIDEO

22/06/2017 09:00

0
Opole 2017: znamy nową datę i miejsce festiwalu

Opole 2017: znamy nową datę i miejsce festiwalu

20/06/2017 15:31

0
Kleszcze 2017: u dziecka, u psa - co robić KROK PO KROKU

Kleszcze 2017: u dziecka, u psa - co robić KROK PO KROKU

16/06/2017 12:02

0
informacje
Hybryda: tricki i porady. Lepiej w domu czy w salonie?

Hybryda: tricki i porady. Lepiej w domu czy w salonie?


Akcja partnerska
Najnowsze Hity
Polecamy
GŁOSOWANIE
Despacito po polsku - która wersja najlepsza?
  • Oktawian - Despacito (Powoli)
  • DresMasters - Drespacito
  • SeksMasterka - Sekspacito
  • Magda Bereda - Siedź tu cicho
  • Kasia Staszewska - Despacito
polub
ESKA