Włącz Radio ESKA rozwiń
WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Slavic Girls - Donatan i Cleo czyli My Słowianie po angielsku. Premiera! [VIDEO] - My Słowianie z angielskim tekstem
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z Slavic Girls - Donatan i Cleo czyli My Słowianie po angielsku. Premiera! [VIDEO]: my słowianie donatan i cleo, my słowianie po angielsku, slavic girls, my słowianie z angielskim tekstem, slavic girls premiera, slavic girls cleo teledysl

Slavic Girls - Donatan i Cleo czyli My Słowianie po angielsku. Premiera! [VIDEO]

RSS 09/02/2014 09:53 Komentarze 0
Slavic Girls - Donatan i Cleo czyli My Słowianie z angielskim tekstem. Premiera nowej wersji jednego z hitów 2013 już od 10.02.2014 o 16:00 na ESKA.pl! Jest szansa na międzynarodowy sukces? Dowiedz się więcej na ESKA.pl!
Donatan i Cleo - Slavic Girls / fot.mat. prasowe
Ilustracja do artykułu: Slavic Girls - Donatan i Cleo czyli My Słowianie po angielsku. Premiera! [VIDEO]
Slavic Girls - Donatan i Cleo czyli My Słowianie w wersji śpiewanej po angielsku. Premierę nowej odsłony jednego z największych hitów 2013 roku zapowiedziano na poniedziałek 10 lutego o godz. 16.00 - możecie ją już przesłuchać na ESKA.pl!

>>> Linkin Park w Polsce. Gdzie, kiedy, za ile kupić bilety? Sprawdź szczególy na ESKA ROCK!

Do tej pory klip Donatana i Cleo do My Słowianie zdobył aż 37 milionów wyświetleń w zaledwie 3 miesiące od premiery. Czy międzynarodowa wersja ma szansę podbić zagraniczne rynki muzyczne i listy przebojów? Czy Donatan i Cleo mają szansę stać się pierwszymi pochodzącymi z Polski wykonawcami muzyki popularnej, którzy osiągną niekwestionowany sukces także za granicą? Dowiemy się już wkrótce, po premierze Slavic Girls! 

Slavic Girls - Donatan Cleo TELEDYSK:



My Słowianie - Donatan i Cleo:


Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?


inne newsy Eska.pl
Tour de Pologne 2015: trasa 4. etapu. Nowy Sącz i Jaworzno utrudnienia w ruchu. Watch Me!
0

Tour de Pologne 2015: trasa 4. etapu. Nowy Sącz i Jaworzno utrudnienia w ruchu. Watch Me!

Tour de Pologne 2015 trasa - Nowy Sącz i Jaworzno to kolejne miasta, przez które przejedzie peleton. 4 etap wyścigu został zaplanowany na 5 sierpnia 2015 roku. Które ulice zostaną wyłączone z ruchu? Mapki z Tour de Pologne w Nowym Sączu i Jaworznie dostępne na ESKA.pl wystarczy Watch (Me)
03/08/2015 23:35
Zoolander 2: nowy trailer już jest. Czy jest na nim Ariana Grande?
0

Zoolander 2: nowy trailer już jest. Czy jest na nim Ariana Grande?

Zoolander 2 nowy trailer już jest! Czy w nowym zwiastunie filmu pojawi się Ariana Grande? Sprawdź trailer filmu na ESKA.pl
03/08/2015 22:33
Pogoda na sierpień 2015 - długoterminowa. Zobaczcie miesięczną pogodę na sierpień 2015. Będzie Hot n Cold?
0

Pogoda na sierpień 2015 - długoterminowa. Zobaczcie miesięczną pogodę na sierpień 2015. Będzie Hot n Cold?

Pogoda na sierpień 2015: długoterminowe prognozy pogody zapowiadają nam słoneczną drugą część wakacji? Gdzie udać się na odpoczynek - w góry czy nad morze? Zanim odpowiecie na to pytanie, koniecznie sprawdźcie miesięczną pogodę na sierpień 2015. 
03/08/2015 16:47
Dr. Dre - Compton: A Soundtrack - po 16 latach oczekiwania na Detox. Gościnnie Eminem i Snoop Dogg
0

Dr. Dre - Compton: A Soundtrack - po 16 latach oczekiwania na Detox. Gościnnie Eminem i Snoop Dogg

Dr. Dre zaskoczył wszystkich fanów. Po 16 latach zapowiedzi płyty Detox, kiedy wszyscy zwątpili, że kiedykolwiek się ukaże, Dre poinformował, że wypuści album Compton: A Soundtrack.
03/08/2015 16:43
Perseidy 2015 w Warszawie: imprezy na noc spadających gwiazd. Let's Get It Started!
0

Perseidy 2015 w Warszawie: imprezy na noc spadających gwiazd. Let's Get It Started!

Perseidy 2015 w Warszawie oglądać będzie można uczestnicząc w specjalnych imprezach i wydarzeniach z okazji nocy spadających gwiazd. Zobaczcie, gdzie oglądać Perseidy 2015 w Warszawie z innymi obserwatorami i co na noc spadających gwiazd szykuje Centrum Nauki Kopernik. Let's Get It Started!
03/08/2015 16:22
ESKA MUSIC AWARDS 2015 - bilety na trybuny i na płytę. Gdzie kupić?
0

ESKA MUSIC AWARDS 2015 - bilety na trybuny i na płytę. Gdzie kupić?

ESKA Music Awards 2015 - gdzie kupić bilety na numerowane miejsca siedzące na trybunach? Sprawdź szczegóły przed zakupem wejściówek na ceremonię wręczenia prestiżowych statuetek, które zostaną rozdane już 29 sierpnia 2015 w Szczecinie!
03/08/2015 15:57
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Tour de Pologne 2015: trasa i utrudnienia ruchu w Warszawie 2 sierpnia 2015. Przejazd przez centrum Impossible?

Tour de Pologne 2015: trasa i utrudnienia ruchu w Warszawie 2 sierpnia 2015. Przejazd przez centrum Impossible?

02/08/2015 09:19

0
#zdrowysierpień2015: polski Twitter ma nowy challenge. Damy radę?

#zdrowysierpień2015: polski Twitter ma nowy challenge. Damy radę?

30/07/2015 15:46

0
Idealne wakacje młodych - najnowsze i najmodniejsze trendy na lato

Idealne wakacje młodych - najnowsze i najmodniejsze trendy na lato

28/07/2015 17:14

0
2 miliony fanów ESKI na Facebooku - to możliwe! Jankes przebierze się w sukienkę żeby to świętować!

2 miliony fanów ESKI na Facebooku - to możliwe! Jankes przebierze się w sukienkę żeby to świętować!

28/07/2015 13:58

0
KONKURS! Do wygrania kurs nauki na wakeboard dla 2 osób. Weź udział!

KONKURS! Do wygrania kurs nauki na wakeboard dla 2 osób. Weź udział!


Akcja partnerska
WYGRAJ ZAKŁAD Z JANKESEM: Sprawdź jak wcisnąć go w sukienkę Margaret!

WYGRAJ ZAKŁAD Z JANKESEM: Sprawdź jak wcisnąć go w sukienkę Margaret!


Akcja partnerska