WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Slavic Girls - Donatan i Cleo czyli My Słowianie po angielsku. Premiera! [VIDEO] - My Słowianie z angielskim tekstem
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z Slavic Girls - Donatan i Cleo czyli My Słowianie po angielsku. Premiera! [VIDEO]: my słowianie donatan i cleo, my słowianie po angielsku, slavic girls, my słowianie z angielskim tekstem, slavic girls premiera, slavic girls cleo teledysl

Slavic Girls - Donatan i Cleo czyli My Słowianie po angielsku. Premiera! [VIDEO]

RSS 09/02/2014 09:53 Komentarze 0
Slavic Girls - Donatan i Cleo czyli My Słowianie z angielskim tekstem. Premiera nowej wersji jednego z hitów 2013 już od 10.02.2014 o 16:00 na ESKA.pl! Jest szansa na międzynarodowy sukces? Dowiedz się więcej na ESKA.pl!
Donatan i Cleo - Slavic Girls / fot.mat. prasowe
Ilustracja do artykułu: Slavic Girls - Donatan i Cleo czyli My Słowianie po angielsku. Premiera! [VIDEO]
Slavic Girls - Donatan i Cleo czyli My Słowianie w wersji śpiewanej po angielsku. Premierę nowej odsłony jednego z największych hitów 2013 roku zapowiedziano na poniedziałek 10 lutego o godz. 16.00 - możecie ją już przesłuchać na ESKA.pl!

>>> Linkin Park w Polsce. Gdzie, kiedy, za ile kupić bilety? Sprawdź szczególy na ESKA ROCK!

Do tej pory klip Donatana i Cleo do My Słowianie zdobył aż 37 milionów wyświetleń w zaledwie 3 miesiące od premiery. Czy międzynarodowa wersja ma szansę podbić zagraniczne rynki muzyczne i listy przebojów? Czy Donatan i Cleo mają szansę stać się pierwszymi pochodzącymi z Polski wykonawcami muzyki popularnej, którzy osiągną niekwestionowany sukces także za granicą? Dowiemy się już wkrótce, po premierze Slavic Girls! 

Slavic Girls - Donatan Cleo TELEDYSK:



My Słowianie - Donatan i Cleo:


Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
Dzień Kobiet - życzenia poważne i wierszyki. Zobaczcie, czego życzyć na 8 marca. Girls Just Want To Have Fun! [VIDEO]
0

Dzień Kobiet - życzenia poważne i wierszyki. Zobaczcie, czego życzyć na 8 marca. Girls Just Want To Have Fun! [VIDEO]

Życzenia z okazji Dnia Kobiet na 8 marca mamy dla Was na ESKA.pl. Zobaczcie przykłady życzeń na Dzień Kobiet - poważnych, ale i rymowanych wierszyków. Jeśli nie wiecie, czego życzyć kobiecie, to zapraszamy koniecznie. Podstawowa zasada to, że Girls Just Want To Have Fun!
05/03/2015 15:16
Szybcy i Wściekli 7 soundtrack: My Angel - Prince Royce. Nowa piosenka z filmu już jest [VIDEO]
0

Szybcy i Wściekli 7 soundtrack: My Angel - Prince Royce. Nowa piosenka z filmu już jest [VIDEO]

Nowa piosenka z filmu Szybcy i Wściekli 7 już jest! Tym samym odsłania się kolejna pozycja z soundtracku filmu. O jaki utwór chodzi? Nowa piosenka oraz nowy teledysk z Szybkich i Wściekłych 7 to kawałek pt. My Angel w wykonaniu Pricne Royce'a. Klip zawiera sceny z filmu i zapierające dech w piersiach zdjęcia z pustyni wokół Dubaju. Video do My Angel do zobaczenia na ESKA.pl 
05/03/2015 14:33
Nowości Muzyczne 2015 - marzec: przedwiosenne hity! Najciekawsze premiery muzyczne marca sprawdzisz na ESKA.pl [VIDEO]
0

Nowości Muzyczne 2015 - marzec: przedwiosenne hity! Najciekawsze premiery muzyczne marca sprawdzisz na ESKA.pl [VIDEO]

Najciekawsze premiery 2015: największe wydania muzyczne, które mogą zawładnąć rynkiem muzycznym. To dopiero początek miesiąca, a już wydanych zostało kilka dobrze zapowiadających się hitów. Swoje nowe piosenki zaprezentowali tacy artyści, jak: The Chainsmokers, Chris Brown, Clean Bandit, Galantis oraz między innymi Carly Rae Jepsen. Kto oprócz nich? Sprawdź!
05/03/2015 14:17
Legia - Śląsk  mecz 05.03: gdzie oglądać w TV i online NA ŻYWO, o której godzinie rewanż w Pucharze Polski? Damy Radę? - pytają kibice obu drużyn [VIDEO]
0

Legia - Śląsk mecz 05.03: gdzie oglądać w TV i online NA ŻYWO, o której godzinie rewanż w Pucharze Polski? Damy Radę? - pytają kibice obu drużyn [VIDEO]

Mecz Legia - Śląsk 05.02.2015 na żywo pod lupą ESKA.pl. Wiemy, gdzie oglądać Legia Warszawa - Śląsk Wrocław w TV i online oraz o której godzinie zaczyna się spotkanie rewanżowe w ramach Pucharu Polski. Klikajcie po informacje o transmisji meczu Legia - Śląsk z 5 marca już teraz. Damy Radę - w to wierzą fani obydwu klubów.
05/03/2015 14:12
Momofuku Ando - 6 TRICKÓW żeby ulepszyć chińskie zupki, które wynalazł! Zobacz GOOGLE DOODLE w rocznicę jego urodzin!
0

Momofuku Ando - 6 TRICKÓW żeby ulepszyć chińskie zupki, które wynalazł! Zobacz GOOGLE DOODLE w rocznicę jego urodzin!

Momofuku Ando - to dzięki niemu zalewasz wodą chińską zupkę. Dziś obchodziłby 105 urodziny. Dowiedz się więcej o wynalazcy zupy instant, któremu Google poświęcił dziś doodla - czyli ozdobny motyw swojej nazwy w wyszukiwarce. 
05/03/2015 13:43
Must Be The Music 9 - uczestnicy. Widzicie nowe gwiazdy? Zobaczcie zapowiedź MBTM 2015 i sprawdźcie sami [VIDEO]
0

Must Be The Music 9 - uczestnicy. Widzicie nowe gwiazdy? Zobaczcie zapowiedź MBTM 2015 i sprawdźcie sami [VIDEO]

Występy uczestników Must Be The Music 9 jeszcze przed pierwszym odcinkiem show na ESKA.pl - a dokładniej ich pierwsze fragmenty. Wszystko to za sprawą zapowiedzi Must Be The Music 2015 dostępnej już w sieci. Chłopak z gitarą, młode divy z wokalem jak dzwon i świeże kapele nie tylko z Polski... Czy wśród uczestników Must Be The Music 9 widzicie pierwsze gwiazdy?
05/03/2015 13:13
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Zaćmienie Słońca 2015 w Polsce: kiedy, o której, gdzie oglądać? Gotowi na Eclipse? [AUDIO]

Zaćmienie Słońca 2015 w Polsce: kiedy, o której, gdzie oglądać? Gotowi na Eclipse? [AUDIO]