WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » News » Slavic Girls - Donatan i Cleo czyli My Słowianie po angielsku. Premiera! [VIDEO] - My Słowianie z angielskim tekstem
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z Slavic Girls - Donatan i Cleo czyli My Słowianie po angielsku. Premiera! [VIDEO]: my słowianie donatan i cleo, my słowianie po angielsku, slavic girls, my słowianie z angielskim tekstem, slavic girls premiera, slavic girls cleo teledysl

Slavic Girls - Donatan i Cleo czyli My Słowianie po angielsku. Premiera! [VIDEO]

RSS 09/02/2014 09:53 Komentarze 0
Slavic Girls - Donatan i Cleo czyli My Słowianie z angielskim tekstem. Premiera nowej wersji jednego z hitów 2013 już od 10.02.2014 o 16:00 na ESKA.pl! Jest szansa na międzynarodowy sukces? Dowiedz się więcej na ESKA.pl!
Donatan i Cleo - Slavic Girls / fot.mat. prasowe
Ilustracja do artykułu: Slavic Girls - Donatan i Cleo czyli My Słowianie po angielsku. Premiera! [VIDEO]
Slavic Girls - Donatan i Cleo czyli My Słowianie w wersji śpiewanej po angielsku. Premierę nowej odsłony jednego z największych hitów 2013 roku zapowiedziano na poniedziałek 10 lutego o godz. 16.00 - możecie ją już przesłuchać na ESKA.pl!

>>> Linkin Park w Polsce. Gdzie, kiedy, za ile kupić bilety? Sprawdź szczególy na ESKA ROCK!

Do tej pory klip Donatana i Cleo do My Słowianie zdobył aż 37 milionów wyświetleń w zaledwie 3 miesiące od premiery. Czy międzynarodowa wersja ma szansę podbić zagraniczne rynki muzyczne i listy przebojów? Czy Donatan i Cleo mają szansę stać się pierwszymi pochodzącymi z Polski wykonawcami muzyki popularnej, którzy osiągną niekwestionowany sukces także za granicą? Dowiemy się już wkrótce, po premierze Slavic Girls! 

Slavic Girls - Donatan Cleo TELEDYSK:



My Słowianie - Donatan i Cleo:


Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
Ewelina Lisowska nowa płyta - Nowe Horyzonty - zwiastun na YouTube. Posłuchaj fragmentów nowych piosenek Eweliny Lisowskiej! [VIDEO]
0

Ewelina Lisowska nowa płyta - Nowe Horyzonty - zwiastun na YouTube. Posłuchaj fragmentów nowych piosenek Eweliny Lisowskiej! [VIDEO]

Ewelina Lisowska Nowe Horyzonty - artystka właśnie opublikowała zwiastun nowej płyty. Fragmenty utworów z krążka pt. Nowe Horyzonty dostępne są na kanale YouTube. Co znajdzie się na nowej płycie Eweliny Lisowskiej? Sprawdź tracklistę Nowych Horyzontów i posłuchaj zwiastunów na ESKA.pl  
21/10/2014 13:44
Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2: Marek Kaliszuk wygra? Zobacz występy w show! [VIDEO]
0

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2: Marek Kaliszuk wygra? Zobacz występy w show! [VIDEO]

Kto wygra Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2 dowiemy się pod koniec listopada 2014 roku, ale Marek Kaliszuk wydaje się obecnie murowanym kandydatem na zwycięzcę. Zobacz dotychczasowe występy Marka Kaliszuka w Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2!
21/10/2014 13:23
Walka Gołota vs Nicholson: gdzie oglądać w TV i online? Eye Of The Tiger na transmisje [VIDEO]
0

Walka Gołota vs Nicholson: gdzie oglądać w TV i online? Eye Of The Tiger na transmisje [VIDEO]

Gołota vs Nicholson w TV i online - ESKA.pl na tapetę bierze temat walki Gołoty z Nicholsonem sprawdzając dostępne transmisje. Mamy Eye Of The Tiger na wszystkie sposoby obejrzenia ostatniej walki Gołoty w telewizji i internecie. Zobaczcie, gdzie i jak oglądać walkę Gołota vs Nicholson!
21/10/2014 13:19
Walka Gołota vs Nicholson: ostania walka Gołoty z kawałkiem Syzyf? To możliwe! [VIDEO]
0

Walka Gołota vs Nicholson: ostania walka Gołoty z kawałkiem Syzyf? To możliwe! [VIDEO]

Walka Gołota vs Nicholson, czyli ostatnia walka Gołoty, być może będzie podwójnym pożegnaniem. Okazuje się, że walkę Gołota vs Nicholson po stronie polskiego pięściarza może zacząć kawałek Syzyf Projektu Nasłuch - byłoby to upamiętnienie rapera Orzeu. ESKA.pl sprawdza szczegóły!
21/10/2014 12:30
Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2 odcinek 6 - za kogo przebiorą się uczestnicy? Sprawdź na ESKA.pl [VIDEO]
0

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2 odcinek 6 - za kogo przebiorą się uczestnicy? Sprawdź na ESKA.pl [VIDEO]

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2 odcinek 6 - za kogo przebiorą się uczestnicy? Przypomnijmy, że ostatni odcinek wygrał Marek Kaliszuk. Kolejny odcinek Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2 już 25 października 2014 roku. Tymczasem już dzisiaj sprawdź, z jakimi rolami będą musiały tym razem zmierzyć się gwiazdy show
21/10/2014 12:02
Finał Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2 - kiedy kończy się 2. edycja show? Sprawdź datę ostatniego odcinka TTBZ [VIDEO]
0

Finał Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2 - kiedy kończy się 2. edycja show? Sprawdź datę ostatniego odcinka TTBZ [VIDEO]

Finał Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2 zbliża się wielkimi krokami. Kiedy odbędzie się ostatni odcinek muzycznego show? Kto spośród uczestników TTBZ ma największe szanse na wygraną? Czym zaskoczą nas gwiazdy w Twoja Twarz Brzmi Znajomo ostatnim odcinku? Czy uda się im przebić finałowy występ Katarzyny Skrzyneckiej? Bierzemy pod lupę popularne show Polsatu. Na ESKA.pl znajdziesz informacje dotyczące finałowego odcinka Twoja Twarz Brzmi Znajomo.
21/10/2014 11:55
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANE NEWSY
Mecz Polska - Szkocja: memy. Wynik meczu 2:2. Jak sieć komentuje rozgrywkę Polaków?

Mecz Polska - Szkocja: memy. Wynik meczu 2:2. Jak sieć komentuje rozgrywkę Polaków?

15/10/2014 09:23

0
Nowa płyta Adele 2015 warta 80 milionów funtów? Artystka rozpoczyna negocjacje z Sony [VIDEO]

Nowa płyta Adele 2015 warta 80 milionów funtów? Artystka rozpoczyna negocjacje z Sony [VIDEO]