WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Slavic Girls - Donatan i Cleo czyli My Słowianie po angielsku. Premiera! [VIDEO] - My Słowianie z angielskim tekstem
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z Slavic Girls - Donatan i Cleo czyli My Słowianie po angielsku. Premiera! [VIDEO]: my słowianie donatan i cleo, my słowianie po angielsku, slavic girls, my słowianie z angielskim tekstem, slavic girls premiera, slavic girls cleo teledysl

Slavic Girls - Donatan i Cleo czyli My Słowianie po angielsku. Premiera! [VIDEO]

RSS 09/02/2014 09:53 Komentarze 0
Slavic Girls - Donatan i Cleo czyli My Słowianie z angielskim tekstem. Premiera nowej wersji jednego z hitów 2013 już od 10.02.2014 o 16:00 na ESKA.pl! Jest szansa na międzynarodowy sukces? Dowiedz się więcej na ESKA.pl!
Donatan i Cleo - Slavic Girls / fot.mat. prasowe
Ilustracja do artykułu: Slavic Girls - Donatan i Cleo czyli My Słowianie po angielsku. Premiera! [VIDEO]
Slavic Girls - Donatan i Cleo czyli My Słowianie w wersji śpiewanej po angielsku. Premierę nowej odsłony jednego z największych hitów 2013 roku zapowiedziano na poniedziałek 10 lutego o godz. 16.00 - możecie ją już przesłuchać na ESKA.pl!

>>> Linkin Park w Polsce. Gdzie, kiedy, za ile kupić bilety? Sprawdź szczególy na ESKA ROCK!

Do tej pory klip Donatana i Cleo do My Słowianie zdobył aż 37 milionów wyświetleń w zaledwie 3 miesiące od premiery. Czy międzynarodowa wersja ma szansę podbić zagraniczne rynki muzyczne i listy przebojów? Czy Donatan i Cleo mają szansę stać się pierwszymi pochodzącymi z Polski wykonawcami muzyki popularnej, którzy osiągną niekwestionowany sukces także za granicą? Dowiemy się już wkrótce, po premierze Slavic Girls! 

Slavic Girls - Donatan Cleo TELEDYSK:



My Słowianie - Donatan i Cleo:


Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
Giorgio Moroder ft. Britney Spears - Tom's Diner: piosenka już jest. Posłuchajcie, jak Brit śpiewa Suzanne Vegę [AUDIO]
0

Giorgio Moroder ft. Britney Spears - Tom's Diner: piosenka już jest. Posłuchajcie, jak Brit śpiewa Suzanne Vegę [AUDIO]

Britney Spears Tom's Diner śpiewa za sprawą Giorgio Morodera a efekt końcowy do posłuchania oczywiście na ESKA.pl. Wspólna piosenka Britney Spears i Giorgio Morodera to odświeżona wersja hitu z lat 80. od Suzanne Vege. Porównajcie wykonanie z oryginałem i sprawdźcie, czy do duetu Britney Spears i Giorgio Moroder powstanie teledysk!
27/04/2015 13:31
30 Seconds to Mars w Polsce: co zagrają na koncercie w Gdańsku 4 maja? Setlista do sprawdzenia u nas [VIDEO]
0

30 Seconds to Mars w Polsce: co zagrają na koncercie w Gdańsku 4 maja? Setlista do sprawdzenia u nas [VIDEO]

30 Seconds to Mars w Gdańsku 2015 na koncercie zagrają głównie swoje nowe piosenki, ale nie zabraknie też kilku starszych przebojów i rockowych coverów. Pełna setlista na koncert Thirty Seconds to Mars w Polsce 2015 do sprawdzenia na naszej stronie. Sprawdzajcie listę piosenek na występ 30 Seconds to Mars w Ergo Arenie 4 maja 2015 roku już teraz - na ESKA.pl
27/04/2015 13:27
WYNIKI konkursu TOP STARS FESTIVAL - kto wygrał zaproszenie i pojedzie z całą paczką?
0

WYNIKI konkursu TOP STARS FESTIVAL - kto wygrał zaproszenie i pojedzie z całą paczką?

WYNIKI konkursu TOP STARS FESTIVAL - sprawdź, kto wygrał zaproszenie i pojedzie z całą paczką! Zwycięzca będzie mógł zabrać ze sobą aż 4 osoby towarzyszące, by bawić się już 1 maja w Energylandii w Zatorze (woj. małopolskie) na koncercie największych polskich gwiazd!
27/04/2015 12:47
Conchita Wurst nago w teledysku do You Are Unstoppable. Skuteczne przypomnienie się przed Eurowizją 2015? [VIDEO]
0

Conchita Wurst nago w teledysku do You Are Unstoppable. Skuteczne przypomnienie się przed Eurowizją 2015? [VIDEO]

Teledysk Conchity Wurst do You Are Unstoppable zaliczył głośną premierę w sieci przed Eurowizją 2015 a to wszystko przez nagie sceny z udziałem kobiety z brodą w klipie do piosenki. Conchita Wurst nago w teledysku do You Are Unstoppable czeka na Was już teraz na ESKA.pl. Gotowi na spotkanie z Conchitą Wurst topless?
27/04/2015 12:43
Justin Bieber na balu w szkole - filmiki. Zobaczcie, co działo się na amerykańskim prom z Justinem Bieberem! [VIDEO]
0

Justin Bieber na balu w szkole - filmiki. Zobaczcie, co działo się na amerykańskim prom z Justinem Bieberem! [VIDEO]

Justin Bieber na balu w szkole w Kalifornii zrobił prawdziwą furorę wśród uczniów Chatsworth High School. Ci nie zakładali, że Justin Bieber przyjdzie na prom swoich przyjaciół uczących się na co dzień właśnie w ich liceum. Wokalista zatańczył m.in. ze świeżo wybraną Królową Balu. Zobaczcie filmiki z całej akcji już teraz na ESKA.pl!
27/04/2015 12:04
Śpiewający policjant wraca - tym razem w towarzystwie kolegi i z Rude od Magic!. Będzie kolejny hit sieci? [VIDEO]
0

Śpiewający policjant wraca - tym razem w towarzystwie kolegi i z Rude od Magic!. Będzie kolejny hit sieci? [VIDEO]

Policjant śpiewa w radiowozie po raz drugi! Tym razem śpiewający policjant na patrol po ulicach jednego z angielskich miast wyruszył w towarzystwie kolegi i w rytmie m.in. hitu Magic! o tytule Rude. Zobaczcie filmik ze śpiewającym policjantem i jego znajomym z pracy. To wideo ma szansę powtórzyć sukces nagrania, w którym ten sam policjant śpiewa Shake It Off Taylor Swift.
27/04/2015 11:05
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Szaleństwo w oczach i ostre narzędzie w ręku - zobacz kolejny film superpopularnego teamu Abstrachuje [VIDEO]

Szaleństwo w oczach i ostre narzędzie w ręku - zobacz kolejny film superpopularnego teamu Abstrachuje [VIDEO]

20/04/2015 17:26

0
Justin Bieber - nowe piosenki 2015 o Selenie Gomez. Odpowiedź na The Heart Wants What It Wants? [VIDEO]

Justin Bieber - nowe piosenki 2015 o Selenie Gomez. Odpowiedź na The Heart Wants What It Wants? [VIDEO]

04/04/2015 08:49

1
Violetta w Polsce: wywiady z Martiną Stoessel, Jorge Blanco i Diego Dominguezem na ESKA.pl [VIDEO]

Violetta w Polsce: wywiady z Martiną Stoessel, Jorge Blanco i Diego Dominguezem na ESKA.pl [VIDEO]

31/03/2015 15:54

19
Twardzi faceci i mocna sensacja dostępna ONLINE. Oglądaj już teraz FILMY ZA DARMO >>

Twardzi faceci i mocna sensacja dostępna ONLINE. Oglądaj już teraz FILMY ZA DARMO >>


Akcja partnerska
Jak wyrzeźbić ciało przed latem? Baw się, tańcz, chudnij! ZUMBA, wypróbuj prosty układ.

Jak wyrzeźbić ciało przed latem? Baw się, tańcz, chudnij! ZUMBA, wypróbuj prosty układ.


Akcja partnerska