WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Slavic Girls - Donatan i Cleo czyli My Słowianie po angielsku. Premiera! [VIDEO] - My Słowianie z angielskim tekstem

Tagi związane z Slavic Girls - Donatan i Cleo czyli My Słowianie po angielsku. Premiera! [VIDEO]: my słowianie donatan i cleo, my słowianie po angielsku, slavic girls, my słowianie z angielskim tekstem, slavic girls premiera, slavic girls cleo teledysl

Slavic Girls - Donatan i Cleo czyli My Słowianie po angielsku. Premiera! [VIDEO]

RSS 09/02/2014 09:53 Komentarze
Slavic Girls - Donatan i Cleo czyli My Słowianie z angielskim tekstem. Premiera nowej wersji jednego z hitów 2013 już od 10.02.2014 o 16:00 na ESKA.pl! Jest szansa na międzynarodowy sukces? Dowiedz się więcej na ESKA.pl!
Donatan i Cleo - Slavic Girls / fot.mat. prasowe
Ilustracja do artykułu: Slavic Girls - Donatan i Cleo czyli My Słowianie po angielsku. Premiera! [VIDEO]
Slavic Girls - Donatan i Cleo czyli My Słowianie w wersji śpiewanej po angielsku. Premierę nowej odsłony jednego z największych hitów 2013 roku zapowiedziano na poniedziałek 10 lutego o godz. 16.00 - możecie ją już przesłuchać na ESKA.pl!

>>> Linkin Park w Polsce. Gdzie, kiedy, za ile kupić bilety? Sprawdź szczególy na ESKA ROCK!

Do tej pory klip Donatana i Cleo do My Słowianie zdobył aż 37 milionów wyświetleń w zaledwie 3 miesiące od premiery. Czy międzynarodowa wersja ma szansę podbić zagraniczne rynki muzyczne i listy przebojów? Czy Donatan i Cleo mają szansę stać się pierwszymi pochodzącymi z Polski wykonawcami muzyki popularnej, którzy osiągną niekwestionowany sukces także za granicą? Dowiemy się już wkrótce, po premierze Slavic Girls! 

Slavic Girls - Donatan Cleo TELEDYSK:



My Słowianie - Donatan i Cleo:


Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Katy Perry - polski akcent w teledysku! Tego na pewno nie zauważyliście
0

Katy Perry - polski akcent w teledysku! Tego na pewno nie zauważyliście

Polski akcent w teledysku Katy Perry. Wokalistka zrobiła fanom niezłą niespodziankę. Zauważyliście, o co dokładnie chodzi?
24/08/2017 12:40
 Kamil Bednarek: dziewczyna, żona? Pokazał najważniejsze kobiety swojego życia
0

Kamil Bednarek: dziewczyna, żona? Pokazał najważniejsze kobiety swojego życia

Kamil Bednarek stroniący od dzielenia się życiem prywatnym w sieci, tym razem zrobił wyjątek i na swoim Instagramie umieścił zdjęcie, na którym znajdują się trzy najważniejsze kobiety w jego życiu.
24/08/2017 11:45
Chuck Norris - dwa zawały w ciągu 45 minut. Wygrał ze śmiercią
0

Chuck Norris - dwa zawały w ciągu 45 minut. Wygrał ze śmiercią

Chuck Norris wygrał pojedynek ze śmiercią! Tym razem to nie żart! Jeden z największych gwiazdorów filmów walki przeżył dwa zawały! W jakim jest stanie?
24/08/2017 11:36
Męskie Granie Żywiec 2017 - kto zagra podczas koncertu finałowego? [PROGRAM]
0

Męskie Granie Żywiec 2017 - kto zagra podczas koncertu finałowego? [PROGRAM]

Męskie Granie 2017 zbliża się do wielkiego finału. Podczas ostatniego i największego koncertu tegorocznej trasy publiczność w Żywcu zobaczy aż osiem występów na dużej scenie. Kto to będzie? Program finału Męskiego Grania już teraz na ESKA.pl
24/08/2017 11:18
Opole 2017 - kto wystąpi? Pełna lista gwiazd
0

Opole 2017 - kto wystąpi? Pełna lista gwiazd

Festiwal w Opolu 2017 odbędzie się i wystąpi na nim plejada polskich gwiazd. Kogo zobaczymy w amfiteatrze? Pełna lista artystów już teraz na ESKA.pl
24/08/2017 10:41
Otwarcie Mistrzostw Europy w siatkówce 2017 online i w TV
0

Otwarcie Mistrzostw Europy w siatkówce 2017 online i w TV

Otwarcie Mistrzostw Europy w siatkówce 2017 odbędzie się na Stadionie Narodowym. Gdzie oglądać ceremonie otwarcia i pierwszy mecz Polaków? Sprawdź już teraz na ESKA.pl
24/08/2017 08:50
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
KONKURS: Piękna i Bestia na DVD do wygrania na ESKA.pl

KONKURS: Piękna i Bestia na DVD do wygrania na ESKA.pl

17/08/2017 15:12

0
Co na  świecie myślą o Tede, Taco Hemingwayu i Quebonafide? VIDEO

Co na świecie myślą o Tede, Taco Hemingwayu i Quebonafide? VIDEO

17/08/2017 14:53

0
Nick Sinckler wziął gejowski ślub z Polakiem. Kto to?

Nick Sinckler wziął gejowski ślub z Polakiem. Kto to?

17/08/2017 10:52

0
Azja Express 2: uczestnicy w indyjskich strojach. Rozpoznasz wszystkich?

Azja Express 2: uczestnicy w indyjskich strojach. Rozpoznasz wszystkich?

16/08/2017 15:26

0
Nowości Muzyczne 2017 - nowe hity

Nowości Muzyczne 2017 - nowe hity

14/08/2017 17:33

0
Nowa funkcja na Facebooku specjalnie dla Polaków! Jak ją uruchomić?

Nowa funkcja na Facebooku specjalnie dla Polaków! Jak ją uruchomić?

01/08/2017 12:50

0
informacje
Polecamy
GŁOSOWANIE
Który singiel Shawna Mendesa jest najlepszy?
  • Life of the Party
  • Something Big
  • Stitches
  • I Know What You Did Last Summer
  • Mercy
  • Treat You Better
  • There's Nothing Holdin' Me Back
polub
ESKA