Włącz Radio ESKA rozwiń
WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Slavic Girls - Donatan i Cleo czyli My Słowianie po angielsku. Premiera! [VIDEO] - My Słowianie z angielskim tekstem
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z Slavic Girls - Donatan i Cleo czyli My Słowianie po angielsku. Premiera! [VIDEO]: my słowianie donatan i cleo, my słowianie po angielsku, slavic girls, my słowianie z angielskim tekstem, slavic girls premiera, slavic girls cleo teledysl

Slavic Girls - Donatan i Cleo czyli My Słowianie po angielsku. Premiera! [VIDEO]

RSS 09/02/2014 09:53 Komentarze 0
Slavic Girls - Donatan i Cleo czyli My Słowianie z angielskim tekstem. Premiera nowej wersji jednego z hitów 2013 już od 10.02.2014 o 16:00 na ESKA.pl! Jest szansa na międzynarodowy sukces? Dowiedz się więcej na ESKA.pl!
Donatan i Cleo - Slavic Girls / fot.mat. prasowe
Ilustracja do artykułu: Slavic Girls - Donatan i Cleo czyli My Słowianie po angielsku. Premiera! [VIDEO]
Slavic Girls - Donatan i Cleo czyli My Słowianie w wersji śpiewanej po angielsku. Premierę nowej odsłony jednego z największych hitów 2013 roku zapowiedziano na poniedziałek 10 lutego o godz. 16.00 - możecie ją już przesłuchać na ESKA.pl!

>>> Linkin Park w Polsce. Gdzie, kiedy, za ile kupić bilety? Sprawdź szczególy na ESKA ROCK!

Do tej pory klip Donatana i Cleo do My Słowianie zdobył aż 37 milionów wyświetleń w zaledwie 3 miesiące od premiery. Czy międzynarodowa wersja ma szansę podbić zagraniczne rynki muzyczne i listy przebojów? Czy Donatan i Cleo mają szansę stać się pierwszymi pochodzącymi z Polski wykonawcami muzyki popularnej, którzy osiągną niekwestionowany sukces także za granicą? Dowiemy się już wkrótce, po premierze Slavic Girls! 

Slavic Girls - Donatan Cleo TELEDYSK:



My Słowianie - Donatan i Cleo:


Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
Taylor Swift wystąpi na Super Bowl 2016? Sprawdzamy, czy jest to możliwe [VIDEO]
0

Taylor Swift wystąpi na Super Bowl 2016? Sprawdzamy, czy jest to możliwe [VIDEO]

Plotki głoszą, że Taylor Swift jest trakcie negocjacji dotyczących występu na Super Bowl Halftime Show 2016. Czy gwiazda ma rzeczywiście szanse zaśpiewać podczas finału rozgrywek w futbolu amerykańskim? Sprawdź na ESKA.pl
29/06/2015 17:52
Półfinał Copa America Chile - Peru: online i w TV - gdzie oglądać? Check It Out [VIDEO]
0

Półfinał Copa America Chile - Peru: online i w TV - gdzie oglądać? Check It Out [VIDEO]

Mecz Chile - Peru: gdzie oglądać online i w TV piłkarskie emocje latynoskich sportowców? Czy transmisja półfinału Copa America 2015 będzie dostępna w polskiej telewizji za darmo? Wszystkie informacje na temat półfinału Copa America 2015 znajdziecie na ESKA.pl 
29/06/2015 17:52
Open'er 2015 informacje praktyczne - o której otwarcie bramek, czego nie można wnieść. O czym nie możemy Forget Forget? [VIDEO]
0

Open'er 2015 informacje praktyczne - o której otwarcie bramek, czego nie można wnieść. O czym nie możemy Forget Forget? [VIDEO]

Open'er 2015 - informacje praktyczne na kilka godzin przed festiwalem mogą się okazać ostatnią deską ratunku dla wszystkich zdezorientowanych festiwalowiczów, którzy na Open'era udają się po raz pierwszy. O której nastąpi otwarcie bramek na Open'era 2015? Co z parkingami? Jak dojechać na festiwal? Wszystko, o czym nie można Forget Forget przed festiwalem na ESKA.pl 
29/06/2015 17:30
Rihanna KNEBLUJE boksera na gali muzycznej! O co chodziło? [VIDEO]
0

Rihanna KNEBLUJE boksera na gali muzycznej! O co chodziło? [VIDEO]

Rihanna zakleiła taśmą usta Floyda Mayweathera w czasie gali BET Awards. O co chodziło? Sprawdziliśmy reakcje na ten wyczyn Riri.
29/06/2015 16:58
Pogoda na Open'era 2015: prognoza pogody w Gdyni na 1-4 lipca 2015. Czy potrzebne będą Umbrella? [VIDEO]
0

Pogoda na Open'era 2015: prognoza pogody w Gdyni na 1-4 lipca 2015. Czy potrzebne będą Umbrella? [VIDEO]

Pogoda na Open'era 2015! Czy prognozy pogody dla Gdyni na 1-4 lipca 2015 są optymistyczne? Co czeka festiwalowiczów? Czy na lotnisku Gdynia-Kosakowo przyda się Umbrella? Sprawdź prognozę pogody dla Gdyni na początek lipca 2015 roku! 
29/06/2015 16:41
Justin Bieber w Where Are U Now: teledysku od Skrillexa i Diplo. Zobacz na ESKA.pl [VIDEO]
0

Justin Bieber w Where Are U Now: teledysku od Skrillexa i Diplo. Zobacz na ESKA.pl [VIDEO]

Teledysk do Where Are U Now z Justinem Bieberem od Skrillexa i Diplo jest już w sieci. Zobacz klip do hitu stworzonego w ramach projektu Jack Ü z udziałem popularnego wokalisty już teraz - na ESKA.pl
29/06/2015 16:17
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Nowości muzyczne 2015 lista na czerwiec: przed wakacjami artyści nie próżnują! Odpalcie listę nowych piosenek [VIDEO]

Nowości muzyczne 2015 lista na czerwiec: przed wakacjami artyści nie próżnują! Odpalcie listę nowych piosenek [VIDEO]

17/06/2015 10:55

1
ESKA Music Awards 2015: NOMINACJE - kiedy? Ogłoszenie zbliża się wielkimi krokami!

ESKA Music Awards 2015: NOMINACJE - kiedy? Ogłoszenie zbliża się wielkimi krokami!

16/06/2015 14:27

53
Ekipa - zapowiedź filmu z Calvinem Harrisem, Pharrellem Williamsem i innymi. Kiedy premiera? Zobaczcie [VIDEO]

Ekipa - zapowiedź filmu z Calvinem Harrisem, Pharrellem Williamsem i innymi. Kiedy premiera? Zobaczcie [VIDEO]

05/06/2015 10:54

0
Nieśmiały chłopak podrywa śliczną dziewczynę. Czy zaliczy... swój PIERWSZY RAZ?

Nieśmiały chłopak podrywa śliczną dziewczynę. Czy zaliczy... swój PIERWSZY RAZ?


Akcja partnerska
KONKURS: Łap bilety na KULTOWY FESTIWAL największych gwiazd!

KONKURS: Łap bilety na KULTOWY FESTIWAL największych gwiazd!


Akcja partnerska