WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Slavic Girls - Donatan i Cleo czyli My Słowianie po angielsku. Premiera! [VIDEO] - My Słowianie z angielskim tekstem

Tagi związane z Slavic Girls - Donatan i Cleo czyli My Słowianie po angielsku. Premiera! [VIDEO]: my słowianie donatan i cleo, my słowianie po angielsku, slavic girls, my słowianie z angielskim tekstem, slavic girls premiera, slavic girls cleo teledysl

Slavic Girls - Donatan i Cleo czyli My Słowianie po angielsku. Premiera! [VIDEO]

RSS 09/02/2014 09:53 Komentarze
Slavic Girls - Donatan i Cleo czyli My Słowianie z angielskim tekstem. Premiera nowej wersji jednego z hitów 2013 już od 10.02.2014 o 16:00 na ESKA.pl! Jest szansa na międzynarodowy sukces? Dowiedz się więcej na ESKA.pl!
Donatan i Cleo - Slavic Girls / fot.mat. prasowe
Ilustracja do artykułu: Slavic Girls - Donatan i Cleo czyli My Słowianie po angielsku. Premiera! [VIDEO]
Slavic Girls - Donatan i Cleo czyli My Słowianie w wersji śpiewanej po angielsku. Premierę nowej odsłony jednego z największych hitów 2013 roku zapowiedziano na poniedziałek 10 lutego o godz. 16.00 - możecie ją już przesłuchać na ESKA.pl!

>>> Linkin Park w Polsce. Gdzie, kiedy, za ile kupić bilety? Sprawdź szczególy na ESKA ROCK!

Do tej pory klip Donatana i Cleo do My Słowianie zdobył aż 37 milionów wyświetleń w zaledwie 3 miesiące od premiery. Czy międzynarodowa wersja ma szansę podbić zagraniczne rynki muzyczne i listy przebojów? Czy Donatan i Cleo mają szansę stać się pierwszymi pochodzącymi z Polski wykonawcami muzyki popularnej, którzy osiągną niekwestionowany sukces także za granicą? Dowiemy się już wkrótce, po premierze Slavic Girls! 

Slavic Girls - Donatan Cleo TELEDYSK:



My Słowianie - Donatan i Cleo:


Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Zaręczyny w The Voice. To najbardziej zaskakujący moment tej edycji!
0

Zaręczyny w The Voice. To najbardziej zaskakujący moment tej edycji!

Zaręczyny w The Voice zaskoczyły nie tylko samą zainteresowaną, ale też jury i widzów show. Niesamowity moment przesłuchań w ciemno możecie już teraz zobaczyć na ESKA.pl!
01/10/2016 08:41
Agnieszka Chylińska - płyta Forever Child i trasa koncertowa. Gdzie i kiedy?
0

Agnieszka Chylińska - płyta Forever Child i trasa koncertowa. Gdzie i kiedy?

Agnieszka Chylińska powraca z mocnym uderzeniem! W jeden dzień pojawiła się płyta Forever Child, piosenka Królowa łez i zapowiedź trasy koncertowej! O wszystkim więcej dowiecie się - oczywiście na ESKA.pl
01/10/2016 08:25
KSW 36: piosenka Trzy korony. Sobota i Matheo dla zawodników KSW!
0

KSW 36: piosenka Trzy korony. Sobota i Matheo dla zawodników KSW!

KSW 36 - piosenka Trzy korony została stworzona dla zawodników gali! Motywujący utwór pojawił się wraz z teledyskiem, w którym wystąpił m.in. Michał Materla! Zobaczcie już teraz na ESKA.pl!
30/09/2016 22:35
KSW 37 bilety: gdzie kupić i ile kosztują wejściówki?
0

KSW 37 bilety: gdzie kupić i ile kosztują wejściówki?

KSW 37 w Krakowie z walką Pudzianowski vs Popek - gdzie i w jakiej cenie kupić bilety na grudniową galę? Sprawdź, ile kosztują wejściówki na 37. edycję Konfrontacji Sztuk Walki na Eska.pl.
30/09/2016 21:52
ESKA TV, 8TV, Nowa TV, Hip Hop TV - gdzie oglądać? Zmiany od 28.09.2016
0

ESKA TV, 8TV, Nowa TV, Hip Hop TV - gdzie oglądać? Zmiany od 28.09.2016

ESKA TV schodzi z z naziemnej telewizji cyfrowej (DVB-T), ustępując miejsca nowemu kanałowi 8TV z tej samej grupy - ZPR. Na którym kanale znajdziesz ESKA TV, 8TV, Nowa TV i Hip Hop TV?
30/09/2016 21:44
KSW 36 - transmisja online i w TV za darmo, bez płacenia? Walki 1.10.2016
0

KSW 36 - transmisja online i w TV za darmo, bez płacenia? Walki 1.10.2016

KSW 36 - streamy w internecie i na żywo transmisja w telewizji już 1 października 2016! Czy KSW live tym razem będzie za darmo? Efekty naszego poszukiwania sprawdzicie na ESKA.pl!
30/09/2016 19:46
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Maria Tyszkiewicz to rodzina Beaty Tyszkiewicz? Kim jest uczestniczka TTBZ 6?

Maria Tyszkiewicz to rodzina Beaty Tyszkiewicz? Kim jest uczestniczka TTBZ 6?

24/09/2016 22:48

0
Facebook: 10 ukrytych funkcji FB, które musisz znać, żeby być COOL!

Facebook: 10 ukrytych funkcji FB, które musisz znać, żeby być COOL!

22/09/2016 22:17

0
Warsztaty rysowania członka biją rekordy popularności! Tysiące chcą robić to dobrze

Warsztaty rysowania członka biją rekordy popularności! Tysiące chcą robić to dobrze

19/09/2016 23:42

0
Pitbul 2: niebezpieczne dziewczyny i Doda w nowym zwiastunie filmu

Pitbul 2: niebezpieczne dziewczyny i Doda w nowym zwiastunie filmu

16/09/2016 13:56

0
Kim jest LP? 5 zaskakujących faktów o gwieździe ESKA Music Awards 2016!

Kim jest LP? 5 zaskakujących faktów o gwieździe ESKA Music Awards 2016!

10/09/2016 12:55

0
Połowinki na studiach, w liceum i gimnazjum. Kiedy są?

Połowinki na studiach, w liceum i gimnazjum. Kiedy są?

08/09/2016 13:16

0
Sprawdź jak połączyć jogę z tańcem

Sprawdź jak połączyć jogę z tańcem


Akcja partnerska
Polecamy
Polski Justin Bieber
Kto zasłużył na miano polskiego Justina Biebera?
  • Kamil Bijoś
  • Dawid Kwiatkowski
  • Jeremi Sikorski
  • Artur Sikorski
  • Mike, członek zespołu Neo
  • Michał Stryczniewicz
polub
ESKA