WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Slavic Girls - Donatan i Cleo czyli My Słowianie po angielsku. Premiera! [VIDEO] - My Słowianie z angielskim tekstem

Tagi związane z Slavic Girls - Donatan i Cleo czyli My Słowianie po angielsku. Premiera! [VIDEO]: my słowianie donatan i cleo, my słowianie po angielsku, slavic girls, my słowianie z angielskim tekstem, slavic girls premiera, slavic girls cleo teledysl

Slavic Girls - Donatan i Cleo czyli My Słowianie po angielsku. Premiera! [VIDEO]

RSS 09/02/2014 09:53 Komentarze
Slavic Girls - Donatan i Cleo czyli My Słowianie z angielskim tekstem. Premiera nowej wersji jednego z hitów 2013 już od 10.02.2014 o 16:00 na ESKA.pl! Jest szansa na międzynarodowy sukces? Dowiedz się więcej na ESKA.pl!
Donatan i Cleo - Slavic Girls / fot.mat. prasowe
Ilustracja do artykułu: Slavic Girls - Donatan i Cleo czyli My Słowianie po angielsku. Premiera! [VIDEO]
Slavic Girls - Donatan i Cleo czyli My Słowianie w wersji śpiewanej po angielsku. Premierę nowej odsłony jednego z największych hitów 2013 roku zapowiedziano na poniedziałek 10 lutego o godz. 16.00 - możecie ją już przesłuchać na ESKA.pl!

>>> Linkin Park w Polsce. Gdzie, kiedy, za ile kupić bilety? Sprawdź szczególy na ESKA ROCK!

Do tej pory klip Donatana i Cleo do My Słowianie zdobył aż 37 milionów wyświetleń w zaledwie 3 miesiące od premiery. Czy międzynarodowa wersja ma szansę podbić zagraniczne rynki muzyczne i listy przebojów? Czy Donatan i Cleo mają szansę stać się pierwszymi pochodzącymi z Polski wykonawcami muzyki popularnej, którzy osiągną niekwestionowany sukces także za granicą? Dowiemy się już wkrótce, po premierze Slavic Girls! 

Slavic Girls - Donatan Cleo TELEDYSK:



My Słowianie - Donatan i Cleo:


Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Kamil Bednarek & Matheo - powstaną kolejne ich piosenki? Kiedy płyta? [WYWIAD VIDEO]
0

Kamil Bednarek & Matheo - powstaną kolejne ich piosenki? Kiedy płyta? [WYWIAD VIDEO]

Kamil Bednarek & Matheo odwiedzili nasze studio! Czym jest tytułowy Talizman? Kiedy pojawi się nowa płyta? Jak Kamil Bednarek odnajduje się w nowym dla siebie gatunku muzycznym (reggaeton)? Na te inne pytania odpowiedzi poznacie w tym wywiadzie!
24/01/2017 17:56
Superbowl 2017: Luke Bryan - kim jest artysta, który zaśpiewa hymn?
0

Superbowl 2017: Luke Bryan - kim jest artysta, który zaśpiewa hymn?

Kto zaśpiewa hymn USA na Superbowl 2017? To wcale nie będzie Lady Gaga! Sprawdź, kim jest Luke Bryan już teraz - na ESKA.pl.
24/01/2017 17:14
La La Land - 14 nominacji do Oscarów! Musisz posłuchać tych piosenek!
0

La La Land - 14 nominacji do Oscarów! Musisz posłuchać tych piosenek!

La La Land zgarnia 14 nominacji do Oscarów i to aż dwie w kategorii Najlepsza Piosenka. Posłuchaj utworów z soundtracku La La Land, które mają szansę na zdobycie nagrody amerykańskiej Akademii Filmowej!
24/01/2017 16:41
Nowości Muzyczne 2017 - nowe hity
0

Nowości Muzyczne 2017 - nowe hity

Nowości Muzyczne 2017 - w jednym miejscu! Nowe piosenki, płyty, playlisty i zapowiedzi najważniejszych premier - wszystko znajdziecie na ESKA.pl!
24/01/2017 16:33
Ile dni do wakacji? Odliczanie do wakacji 2017
0

Ile dni do wakacji? Odliczanie do wakacji 2017

Odliczanie do wakacji 2017 - jeżeli nie możesz się doczekać, sprawdź ile dni do wakacji - DOKŁADNIE!
24/01/2017 16:29
YouTube: najlepszy debiut należy do tej nastolatki i jej taty!
0

YouTube: najlepszy debiut należy do tej nastolatki i jej taty!

Pierwszy film na kanale w serwisie YouTube i od razu 14 milionów odtworzeń. Nastolatka podbiła sieć i zapewniła popularność ojcu!
24/01/2017 16:17
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Kwalifikacja wojskowa 2017. Jakie roczniki na pobór do wojska. Co to jest kwalifikacja i jak wygląda.

Kwalifikacja wojskowa 2017. Jakie roczniki na pobór do wojska. Co to jest kwalifikacja i jak wygląda.

18/01/2017 10:59

0
Eurowizja 2017: oni wezmą udział w polskich preselekcjach [LISTA]

Eurowizja 2017: oni wezmą udział w polskich preselekcjach [LISTA]

16/01/2017 12:53

0
Ile zebrała WOŚP 2017? Ostateczna kwota to mega rekord

Ile zebrała WOŚP 2017? Ostateczna kwota to mega rekord

16/01/2017 09:38

0
Mistrzostwa Świata 2017 w piłce ręcznej. Terminarz turnieju 11-29.01.2017

Mistrzostwa Świata 2017 w piłce ręcznej. Terminarz turnieju 11-29.01.2017

14/01/2017 19:24

0
Horoskop 2017 - miłość, praca, zdrowie. Roczny horoskop powie ci, co cię czeka!

Horoskop 2017 - miłość, praca, zdrowie. Roczny horoskop powie ci, co cię czeka!

12/01/2017 13:06

0
Kiedy ferie 2017 - terminarz według województw

Kiedy ferie 2017 - terminarz według województw

12/01/2017 11:47

0
informacje
Chyba twoja stara!Twoi rodzice są nudni? Zdziwisz się, jak bardzo ich przypominasz

Chyba twoja stara!Twoi rodzice są nudni? Zdziwisz się, jak bardzo ich przypominasz


Akcja partnerska
Polecamy
Eurowizja 2017 - Krajowe Eliminacje
Która polska gwiazda zgłosiła się do polskich preselekcji, ale udaje, że Eurowizja jej nie obchodzi?
  • Sylwia Grzeszczak
  • Ewa Farna
  • Doda
  • Dawid Kwiatkowski
  • Justyna Steczkowska
  • Rafał Brzozowski
  • Ewelina Lisowska
  • Marina
  • ktoś inny
polub
ESKA