WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Nowa płyta Dody 2014: gwiazda o Wkręceni (High Life) i planach na 2014 rok dla ESKA.pl! Zobacz [+AUDIO] - Nowa płyta Dody: kiedy premiera trzeciego albumu Dody? Zobacz, co powiedziała sama wokalistka! [AUDIO]

Tagi związane z Nowa płyta Dody 2014: gwiazda o Wkręceni (High Life) i planach na 2014 rok dla ESKA.pl! Zobacz [+AUDIO]: doda, nowa płyta dody, nowa piosenka dody, wkręceni (high life) doda, nowa płyta dody 2014, trzecia płyta dody, nowy singiel dody, doda 2014, kiedy nowa płyta dody, kiedy trzecia płyty dody

Nowa płyta Dody 2014: gwiazda o Wkręceni (High Life) i planach na 2014 rok dla ESKA.pl! Zobacz [+AUDIO]

RSS 11/10/2013 10:01 Komentarze

Nowa płyta Dody z Wkręceni (High Life) na trackliście to album, na który od długiego czasu czekają jej fani. Kiedy możemy spodziewać się premiery trzeciego krążka Dody? Jak swoją nową piosenkę ocenia wokalistka i co szykuje na najbliższe miesiące? Zobacz na ESKA.pl!

Doda / fot. WBF
Ilustracja do artykułu: Nowa płyta Dody 2014: gwiazda o Wkręceni (High Life) i planach na 2014 rok dla ESKA.pl! Zobacz [+AUDIO]
Nowa płyta Dody i jej pierwsza muzyczna odsłona, czyli singiel Wkręceni (High Life) - to o nie zapytaliśmy artystkę w związku z premierą kawałka w Radiu ESKA już dziś (10 października 2013 roku) w Gorącej 20 równo o 18.00. Doda nie kryje dumy ze swojej nowej piosenki i zapowiada naprawdę zakręcony 2014 rok. Wiem, że kazałam Wam długo czekać na nowe dźwięki. Ale na dobre się czeka! - komentuje piosenkarka.

>>> NOWA PIOSENKA DODY: Wkręceni (High Life) w całości - posłuchaj!


Oto mój nowy singiel Wkręceni (High Life). Pracowałam nad nim kilka długich tygodni i jestem z niego dumna! Nad produkcją czuwał Olek Świerkot/Jazzboy Studio. Nieustannie pracuję nad kolejnymi utworami. Zniewalający stan! Płyta będzie wyjątkowa. Rok 2014 będzie wyjątkowy! Nawarzyłam, pijcie do dna! – podsumowała Doda.

ESKA.pl przypomina, że Wkręceni (High Life) od Dody to także singiel promujący Wkręceni w reżyserii Piotra Wereśniaka z Piotrem Adamczykiem w roli głównej. Więcej o samym filmie przeczytacie klikając TUTAJ>>>.

FRAGMENTY Wkręceni (High Life) Dody do posłuchania po kliknięciu w linki poniżej:

fragment numer 1>>>

fragment numer 2>>>

JB
Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
MATURA
0

MATURA

MATURA 2016 - terminy, o której zaczynają się egzaminy maturalne, kiedy ogłoszenie wyników i alternatywne sposoby na pomoce naukowe ;) - wszystko o maturze 2016 w jednym miejscu na ESKA.pl.
04/05/2016 11:47
Real Madryt - Manchester City: online i w TV za darmo? Transmisja półfinału Ligi Mistrzów 4.05.16
0

Real Madryt - Manchester City: online i w TV za darmo? Transmisja półfinału Ligi Mistrzów 4.05.16

Real Madryt vs Manchester City: gdzie i o której oglądać transmisję z meczu półfinałowego Ligi Mistrzów? Oczywiście mecz 4.05.2016 zobaczyć można online i w telewizji! Wszystkim kibicom szczegóły podrzucamy na ESKA.pl!
04/05/2016 20:38
Piróg, Nowakowska i Gleba śpiewają największe taneczne hity. Oceń ich występ!
0

Piróg, Nowakowska i Gleba śpiewają największe taneczne hity. Oceń ich występ!

Michał Piróg, Ida Nowakowska i Gleba śpiewają największe taneczne hity. Pewnie nie wierzycie, a jednak. Jury You Can Dance dało się przekonać na krótki występ wokalny dedykowany czytelnikom ESKA.pl. Już teraz oceńcie ich muzyczne show.
04/05/2016 17:16
Matura 2016 język polski - arkusze, zadania, odpowiedzi i reakcje maturzystów!
0

Matura 2016 język polski - arkusze, zadania, odpowiedzi i reakcje maturzystów!

Matura 2016 język polski - arkusze, zadania, odpowiedzi i reakcje maturzystów już teraz na ESKA.pl! 4 maja rozpoczęły się matury, a około 280 tys. uczniów przystąpiło do egzaminu z języka polskiego. Czy maturzyści są zadowoleni ze swoich prac i jakie zadanie zaskoczyły ich na egzaminie dojrzałości? Wszystkie najważniejsze informacje znajdziecie poniżej.
04/05/2016 17:16
Top Chef FINAŁ 4.05.2016: kto wygrał? Michał Seferyński, Dawid Szkudlarek czy Rafał Grzegorzek?
0

Top Chef FINAŁ 4.05.2016: kto wygrał? Michał Seferyński, Dawid Szkudlarek czy Rafał Grzegorzek?

Finał Top Chef już w środę, 4 maja 2016! Kto wygrał i zgarnął tytuł TOP CHEFA oraz 100 tysięcy złotych? Sprawdźcie już teraz na ESKA.pl!
04/05/2016 17:15
You Can Dance 2016 - uczestnicy. Poznaj finałową czternastkę YCD!
0

You Can Dance 2016 - uczestnicy. Poznaj finałową czternastkę YCD!

You Can Dance 2016 - uczestnicy tanecznego show zostali wybrani podczas warsztatów na Malcie! Już teraz na ESKA.pl poznaj finałową czternastkę YCD, czyli tancerzy, których podziwiać możemy w odcinkach na żywo!
04/05/2016 17:14
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Gra o Tron s06e02 online: drugi odcinek Game of Thrones VI: Home po polsku i legalnie

Gra o Tron s06e02 online: drugi odcinek Game of Thrones VI: Home po polsku i legalnie

03/05/2016 22:22

0
MAJÓWKA

MAJÓWKA

03/05/2016 12:54

0
Adam Lambert w Warszawie dostał stringi fanki! Co z nimi zrobił? [VIDEO, FOTO]

Adam Lambert w Warszawie dostał stringi fanki! Co z nimi zrobił? [VIDEO, FOTO]

02/05/2016 18:53

0
Lech - Legia: online i w TV. Transmisja z finału Pucharu Polski za darmo?!

Lech - Legia: online i w TV. Transmisja z finału Pucharu Polski za darmo?!

02/05/2016 15:01

0
Beyonce - Lemonade: online zobaczysz cały film!

Beyonce - Lemonade: online zobaczysz cały film!

25/04/2016 21:08

0
Margaret: teledysk do Cool Me Down już blisko! Fragment klipu na ESKA.pl

Margaret: teledysk do Cool Me Down już blisko! Fragment klipu na ESKA.pl

24/04/2016 15:54

0
informacje
Zobacz jak seksownie poruszać pupą!

Zobacz jak seksownie poruszać pupą!


Akcja partnerska
Polecamy
Bars and Melody - Stressed Out
Czy Bars and Melody poradzili sobie ze Stressed Out twenty one pilots
  • TAK, zrobili to świetnie!
  • NIE, twenty one pilots są nie do podrobienia
  • NIE MAM ZDANIA
nagrody

polub
ESKA