WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » News » Nowa płyta Dody 2014: gwiazda o Wkręceni (High Life) i planach na 2014 rok dla ESKA.pl! Zobacz [+AUDIO] - Nowa płyta Dody: kiedy premiera trzeciego albumu Dody? Zobacz, co powiedziała sama wokalistka! [AUDIO]
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z Nowa płyta Dody 2014: gwiazda o Wkręceni (High Life) i planach na 2014 rok dla ESKA.pl! Zobacz [+AUDIO]: doda, nowa płyta dody, nowa piosenka dody, wkręceni (high life) doda, nowa płyta dody 2014, trzecia płyta dody, nowy singiel dody, doda 2014, kiedy nowa płyta dody, kiedy trzecia płyty dody

Nowa płyta Dody 2014: gwiazda o Wkręceni (High Life) i planach na 2014 rok dla ESKA.pl! Zobacz [+AUDIO]

RSS 11/10/2013 10:01 Komentarze 0

Nowa płyta Dody z Wkręceni (High Life) na trackliście to album, na który od długiego czasu czekają jej fani. Kiedy możemy spodziewać się premiery trzeciego krążka Dody? Jak swoją nową piosenkę ocenia wokalistka i co szykuje na najbliższe miesiące? Zobacz na ESKA.pl!

Doda / fot. WBF
Ilustracja do artykułu: Nowa płyta Dody 2014: gwiazda o Wkręceni (High Life) i planach na 2014 rok dla ESKA.pl! Zobacz [+AUDIO]
Nowa płyta Dody i jej pierwsza muzyczna odsłona, czyli singiel Wkręceni (High Life) - to o nie zapytaliśmy artystkę w związku z premierą kawałka w Radiu ESKA już dziś (10 października 2013 roku) w Gorącej 20 równo o 18.00. Doda nie kryje dumy ze swojej nowej piosenki i zapowiada naprawdę zakręcony 2014 rok. Wiem, że kazałam Wam długo czekać na nowe dźwięki. Ale na dobre się czeka! - komentuje piosenkarka.

>>> NOWA PIOSENKA DODY: Wkręceni (High Life) w całości - posłuchaj!


Oto mój nowy singiel Wkręceni (High Life). Pracowałam nad nim kilka długich tygodni i jestem z niego dumna! Nad produkcją czuwał Olek Świerkot/Jazzboy Studio. Nieustannie pracuję nad kolejnymi utworami. Zniewalający stan! Płyta będzie wyjątkowa. Rok 2014 będzie wyjątkowy! Nawarzyłam, pijcie do dna! – podsumowała Doda.

ESKA.pl przypomina, że Wkręceni (High Life) od Dody to także singiel promujący Wkręceni w reżyserii Piotra Wereśniaka z Piotrem Adamczykiem w roli głównej. Więcej o samym filmie przeczytacie klikając TUTAJ>>>.

FRAGMENTY Wkręceni (High Life) Dody do posłuchania po kliknięciu w linki poniżej:

fragment numer 1>>>

fragment numer 2>>>

JB
Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
Akcja fanów na koncert Kylie Minogue w Polsce 2014 - jak się przygotować? [VIDEO]
0

Akcja fanów na koncert Kylie Minogue w Polsce 2014 - jak się przygotować? [VIDEO]

Polscy fani Kylie Minogue przygotowują specjalną akcję na koncert artystki w Łodzi. Jak się do niej przygotować? Sprawdź, co wydarzy się 30 października w Atlas Arenie na ESKA.pl
23/10/2014 16:46
Teledysk One Direction do Steal My Girl: wszystkie zapowiedzi z YouTube na ESKA.pl [VIDEO]
0

Teledysk One Direction do Steal My Girl: wszystkie zapowiedzi z YouTube na ESKA.pl [VIDEO]

Teledysk One Direction do Steal My Girl przed premierą na YouTube promują teasery nagrania. Wideo do Steal My Girl zapowiada się na kolejną dużą i szczególnie zabawną produkcję od 1D. Zobaczcie zwiastuny nowego teledysku One Direction do Steal My Girl na ESKA.pl!
23/10/2014 16:44
Gołota vs Nicholson: Gołota wygra? Głosuj w Eskowej sondzie - The Winner Takes It All [VIDEO]
0

Gołota vs Nicholson: Gołota wygra? Głosuj w Eskowej sondzie - The Winner Takes It All [VIDEO]

Kto wygra walkę Gołota vs Nicholson 25 października 2014 roku? Przewidywania, co do walki Gołoty z Nicholsonem, mamy dla Was na ESKA.pl wraz z sondą, w której możecie wskazać swojego faworyta tego starcia. To, co pewne, to że The Winner Takes It All.
23/10/2014 15:54
Pogoda na 25-26 października 2014r. - jaka prognoza na weekend? Idzie mróz? Zimo, Let It Go! [VIDEO]
0

Pogoda na 25-26 października 2014r. - jaka prognoza na weekend? Idzie mróz? Zimo, Let It Go! [VIDEO]

Jaka pogoda będzie 25-26 października 2014 roku w ostatni weekend miesiąca? Zaniepokojeni pierwszymi opadami śniegu w górach sprawdzamy prognozę pogody na 25 października i 26 października 2014 roku. Zima Let It Go i da ostatnią szansę Słońcu?
23/10/2014 15:02
Dawid Kwiatkowski najlepszym polskim artystą Europe Music Awards 2014 [VIDEO]
0

Dawid Kwiatkowski najlepszym polskim artystą Europe Music Awards 2014 [VIDEO]

Dawid Kwiatkowski zwyciężył w kategorii Najlepszy Polski Artysta w plebiscycie MTV Europe Music Awards 2014. Teraz Dawid powalczy o nominację w głównej kategorii gali EMA 2014, która w tym roku odbędzie się w Glasgow. Szczegóły głosowania na ESKA.pl