WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Nowa płyta Dody 2014: gwiazda o Wkręceni (High Life) i planach na 2014 rok dla ESKA.pl! Zobacz [+AUDIO] - Nowa płyta Dody: kiedy premiera trzeciego albumu Dody? Zobacz, co powiedziała sama wokalistka! [AUDIO]

Tagi związane z Nowa płyta Dody 2014: gwiazda o Wkręceni (High Life) i planach na 2014 rok dla ESKA.pl! Zobacz [+AUDIO]: doda, nowa płyta dody, nowa piosenka dody, wkręceni (high life) doda, nowa płyta dody 2014, trzecia płyta dody, nowy singiel dody, doda 2014, kiedy nowa płyta dody, kiedy trzecia płyty dody

Nowa płyta Dody 2014: gwiazda o Wkręceni (High Life) i planach na 2014 rok dla ESKA.pl! Zobacz [+AUDIO]

RSS 11/10/2013 10:01 Komentarze

Nowa płyta Dody z Wkręceni (High Life) na trackliście to album, na który od długiego czasu czekają jej fani. Kiedy możemy spodziewać się premiery trzeciego krążka Dody? Jak swoją nową piosenkę ocenia wokalistka i co szykuje na najbliższe miesiące? Zobacz na ESKA.pl!

Doda / fot. WBF
Ilustracja do artykułu: Nowa płyta Dody 2014: gwiazda o Wkręceni (High Life) i planach na 2014 rok dla ESKA.pl! Zobacz [+AUDIO]
Nowa płyta Dody i jej pierwsza muzyczna odsłona, czyli singiel Wkręceni (High Life) - to o nie zapytaliśmy artystkę w związku z premierą kawałka w Radiu ESKA już dziś (10 października 2013 roku) w Gorącej 20 równo o 18.00. Doda nie kryje dumy ze swojej nowej piosenki i zapowiada naprawdę zakręcony 2014 rok. Wiem, że kazałam Wam długo czekać na nowe dźwięki. Ale na dobre się czeka! - komentuje piosenkarka.

>>> NOWA PIOSENKA DODY: Wkręceni (High Life) w całości - posłuchaj!


Oto mój nowy singiel Wkręceni (High Life). Pracowałam nad nim kilka długich tygodni i jestem z niego dumna! Nad produkcją czuwał Olek Świerkot/Jazzboy Studio. Nieustannie pracuję nad kolejnymi utworami. Zniewalający stan! Płyta będzie wyjątkowa. Rok 2014 będzie wyjątkowy! Nawarzyłam, pijcie do dna! – podsumowała Doda.

ESKA.pl przypomina, że Wkręceni (High Life) od Dody to także singiel promujący Wkręceni w reżyserii Piotra Wereśniaka z Piotrem Adamczykiem w roli głównej. Więcej o samym filmie przeczytacie klikając TUTAJ>>>.

FRAGMENTY Wkręceni (High Life) Dody do posłuchania po kliknięciu w linki poniżej:

fragment numer 1>>>

fragment numer 2>>>

JB
Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Skoki Zakopane 21.01.17 - WYNIKI, SKRÓTY, klasyfikacja PŚ
0

Skoki Zakopane 21.01.17 - WYNIKI, SKRÓTY, klasyfikacja PŚ

Skoki w Zakopanem 21 stycznia 2017 to konkurs drużynowy. Na którym miejscu Polacy? Kto z naszych skoczył najdalej? Skróty oraz wyniki skoków na Wielkiej Krokwi do sprawdzenia na ESKA.pl!
21/01/2017 18:10
Skoki 22.01.17 - ONLINE i w TV
0

Skoki 22.01.17 - ONLINE i w TV

Skoki narciarskie w Zakopanem 22 stycznia 2017! Przed nami konkurs indywidualny, w którym Kamil Stoch będzie bronić pozycji lidera Pucharu Świata. Gdzie oglądać skoki w internecie i w telewizji? Szczegóły i program zawodów do sprawdzenia na ESKA.pl
21/01/2017 18:04
Kiedy jest Dzień Babci i Dzień Dziadka 2017? Sprawdź daty!
0

Kiedy jest Dzień Babci i Dzień Dziadka 2017? Sprawdź daty!

Kiedy jest Dzień Babci i Dzień Dziadka 2017? O tych świętach naprawdę nie wypada zapomnieć! Koniecznie sprawdźcie, w jakie dni wypadają święta wszystkich babć i dziadków w 2017 roku.
21/01/2017 17:57
Dzień Babci i Dziadka 2017 - życzenia i wesołe wierszyki [TOP 6]
0

Dzień Babci i Dziadka 2017 - życzenia i wesołe wierszyki [TOP 6]

Dzień Babci i Dziadka już 21 i 22 stycznia! Z tej okazji mamy dla Was wesołe wierszyki i życzenia gotowe do wykorzystania na Facebooku czy Twiterze. Na pewno przydadzą się również przy wręczaniu prezentów! Zobaczcie na ESKA.pl
21/01/2017 17:56
Harry Potter i Kamień Filozoficzny in Concert - data, miejsce, bilety
0

Harry Potter i Kamień Filozoficzny in Concert - data, miejsce, bilety

Po raz pierwszy w Polsce widzowie będą mieli okazję posłuchać pełnej ścieżki muzycznej w wykonaniu Czeskiej Narodowej Orkiestry Symfonicznej, do jednego z najbardziej lubianych filmów w historii. Gdzie i kiedy? Sprawdźcie na ESKA.pl
21/01/2017 15:11
Skoki Zakopane - piosenki na skocznie. Co wybrał Kamil Stoch?
0

Skoki Zakopane - piosenki na skocznie. Co wybrał Kamil Stoch?

Skoki narciarskie w Zakopanem 21 i 22 stycznia 2017. Wiemy, jakie piosenki usłyszycie na Wielkiej Krokwi! Co wybrał Kamil Stoch? Przekonajcie się i posłuchajcie na ESKA.pl
21/01/2017 14:09
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Kwalifikacja wojskowa 2017. Jakie roczniki na pobór do wojska. Co to jest kwalifikacja i jak wygląda.

Kwalifikacja wojskowa 2017. Jakie roczniki na pobór do wojska. Co to jest kwalifikacja i jak wygląda.

18/01/2017 10:59

0
Eurowizja 2017: oni wezmą udział w polskich preselekcjach [LISTA]

Eurowizja 2017: oni wezmą udział w polskich preselekcjach [LISTA]

16/01/2017 12:53

0
Ile zebrała WOŚP 2017? Ostateczna kwota to mega rekord

Ile zebrała WOŚP 2017? Ostateczna kwota to mega rekord

16/01/2017 09:38

0
Mistrzostwa Świata 2017 w piłce ręcznej. Terminarz turnieju 11-29.01.2017

Mistrzostwa Świata 2017 w piłce ręcznej. Terminarz turnieju 11-29.01.2017

14/01/2017 19:24

0
Horoskop 2017 - miłość, praca, zdrowie. Roczny horoskop powie ci, co cię czeka!

Horoskop 2017 - miłość, praca, zdrowie. Roczny horoskop powie ci, co cię czeka!

12/01/2017 13:06

0
Kiedy ferie 2017 - terminarz według województw

Kiedy ferie 2017 - terminarz według województw

12/01/2017 11:47

0
informacje
Chyba twoja stara!Twoi rodzice są nudni? Zdziwisz się, jak bardzo ich przypominasz

Chyba twoja stara!Twoi rodzice są nudni? Zdziwisz się, jak bardzo ich przypominasz


Akcja partnerska
Polecamy
Eurowizja 2017 - Krajowe Eliminacje
Która polska gwiazda zgłosiła się do polskich preselekcji, ale udaje, że Eurowizja jej nie obchodzi?
  • Sylwia Grzeszczak
  • Ewa Farna
  • Doda
  • Dawid Kwiatkowski
  • Justyna Steczkowska
  • Rafał Brzozowski
  • Ewelina Lisowska
  • Marina
  • ktoś inny
polub
ESKA