Włącz Radio ESKA rozwiń
WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Nowa płyta Dody 2014: gwiazda o Wkręceni (High Life) i planach na 2014 rok dla ESKA.pl! Zobacz [+AUDIO] - Nowa płyta Dody: kiedy premiera trzeciego albumu Dody? Zobacz, co powiedziała sama wokalistka! [AUDIO]

Tagi związane z Nowa płyta Dody 2014: gwiazda o Wkręceni (High Life) i planach na 2014 rok dla ESKA.pl! Zobacz [+AUDIO]: doda, nowa płyta dody, nowa piosenka dody, wkręceni (high life) doda, nowa płyta dody 2014, trzecia płyta dody, nowy singiel dody, doda 2014, kiedy nowa płyta dody, kiedy trzecia płyty dody

Nowa płyta Dody 2014: gwiazda o Wkręceni (High Life) i planach na 2014 rok dla ESKA.pl! Zobacz [+AUDIO]

RSS 11/10/2013 10:01 Komentarze

Nowa płyta Dody z Wkręceni (High Life) na trackliście to album, na który od długiego czasu czekają jej fani. Kiedy możemy spodziewać się premiery trzeciego krążka Dody? Jak swoją nową piosenkę ocenia wokalistka i co szykuje na najbliższe miesiące? Zobacz na ESKA.pl!

Doda / fot. WBF
Ilustracja do artykułu: Nowa płyta Dody 2014: gwiazda o Wkręceni (High Life) i planach na 2014 rok dla ESKA.pl! Zobacz [+AUDIO]
Nowa płyta Dody i jej pierwsza muzyczna odsłona, czyli singiel Wkręceni (High Life) - to o nie zapytaliśmy artystkę w związku z premierą kawałka w Radiu ESKA już dziś (10 października 2013 roku) w Gorącej 20 równo o 18.00. Doda nie kryje dumy ze swojej nowej piosenki i zapowiada naprawdę zakręcony 2014 rok. Wiem, że kazałam Wam długo czekać na nowe dźwięki. Ale na dobre się czeka! - komentuje piosenkarka.

>>> NOWA PIOSENKA DODY: Wkręceni (High Life) w całości - posłuchaj!


Oto mój nowy singiel Wkręceni (High Life). Pracowałam nad nim kilka długich tygodni i jestem z niego dumna! Nad produkcją czuwał Olek Świerkot/Jazzboy Studio. Nieustannie pracuję nad kolejnymi utworami. Zniewalający stan! Płyta będzie wyjątkowa. Rok 2014 będzie wyjątkowy! Nawarzyłam, pijcie do dna! – podsumowała Doda.

ESKA.pl przypomina, że Wkręceni (High Life) od Dody to także singiel promujący Wkręceni w reżyserii Piotra Wereśniaka z Piotrem Adamczykiem w roli głównej. Więcej o samym filmie przeczytacie klikając TUTAJ>>>.

FRAGMENTY Wkręceni (High Life) Dody do posłuchania po kliknięciu w linki poniżej:

fragment numer 1>>>

fragment numer 2>>>

JB
Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Dawid Podsiadło: Wiem, kim jest celebryta. To ja! Zobacz wywiad wideo na ESKA.pl!
0

Dawid Podsiadło: Wiem, kim jest celebryta. To ja! Zobacz wywiad wideo na ESKA.pl!

Dawid Podsiadło - wywiad wideo obejrzycie na ESKA.pl! Twórca hitu W dobrą stronę opowiedział nam o swoich muzycznych początkach, płycie Annoyance and Disappointment i przyznał, że poniekąd czuje się celebrytą! 
10/02/2016 16:34
Antek Smykiewicz - Limit szans: ekskluzywna premiera w Radiu ESKA i na ESKA.pl!
0

Antek Smykiewicz - Limit szans: ekskluzywna premiera w Radiu ESKA i na ESKA.pl!

Antek Smykiewicz - Limit szans: to nowa piosenka autora hitu Pomimo burz! Ekskluzywnie - po raz pierwszy usłyszycie ją w Radiu ESKA i na ESKA.pl! Kiedy i gdzie? Już teraz sprawdźcie szczegóły!
10/02/2016 16:33
Płyta Star Wars Headspace - nowe wersje piosenek z Gwiezdnych Wojen w stylu dance i house
0

Płyta Star Wars Headspace - nowe wersje piosenek z Gwiezdnych Wojen w stylu dance i house

Star Wars Headspace to płyta, na której znajdziemy nowe wersje piosenek z Gwiezdnych Wojen w stylu dance i house. Album trafi do sprzedaży już w lutym 2016 roku. Jakie przeboje usłyszymy? Dowiedz się już teraz na ESKA.pl!
10/02/2016 16:31
Mali Giganci, Twoja Twarz Brzmi Znajomo, Taniec z Gwiazdami - kiedy emisja najpopularniejszych programów?
0

Mali Giganci, Twoja Twarz Brzmi Znajomo, Taniec z Gwiazdami - kiedy emisja najpopularniejszych programów?

Mali Giganci, Twoja Twarz Brzmi Znajomo, Taniec z Gwiazdami wracają wiosną na ekrany telewizorów. Na chwilę przed startem wiosennej ramówki fani zadają sobie pytanie na kiedy zaplanowano emisję najpopularniejszych programów rozrywkowych w TV? Na ESKA.pl przygotowaliśmy listę show, na które czekają widzowie z dokładną datą i godziną emisji.
10/02/2016 15:59
Bovska: Kaktus - piosenka z serialu Druga Szansa na żywo. Posłuchaj!
0

Bovska: Kaktus - piosenka z serialu Druga Szansa na żywo. Posłuchaj!

Bovska: Kaktus to piosenka z serialu Druga Szansa, który we wtorek 15 lutego zadebiutuje na antenie TVN. Intrygującego utworu, który towarzyszy zwiastunom zapowiadającym produkcję możecie już teraz posłuchać na ESKA.pl!
10/02/2016 15:58
Arsenal - Leicester: transmisja online i w TV z meczu 14.02.16. Czy będzie za darmo?
0

Arsenal - Leicester: transmisja online i w TV z meczu 14.02.16. Czy będzie za darmo?

Arsenal Londyn - Leicester City transmisja online i w TV będzie dostępna za darmo? Fani zadają te pytanie, bo mecz 14.02.16 będzie HITEM 26. kolejki ligi angielskiej! Wszystkie szczegóły na temat tego spotkania znajdziecie tylko na ESKA.pl!
10/02/2016 15:34
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Roast Kuby Wojewódzkiego - Wszyscy na jednego: odcinek, jakiego jeszcze nie było!

Roast Kuby Wojewódzkiego - Wszyscy na jednego: odcinek, jakiego jeszcze nie było!

09/02/2016 22:32

0
Lip Sync Battle Ustawka: Wardęga, Bohosiewicz i Wieczorek - zobacz najciekawsze występy w programie

Lip Sync Battle Ustawka: Wardęga, Bohosiewicz i Wieczorek - zobacz najciekawsze występy w programie

09/02/2016 14:56

0
MAROON 5 w Krakowie 2016! Bilety, data i support koncertu Maroon 5 w Polsce [INFO]

MAROON 5 w Krakowie 2016! Bilety, data i support koncertu Maroon 5 w Polsce [INFO]

09/02/2016 11:35

0
Grammy 2016 - nominacje. PEŁNA LISTA nominowanych do Grammy Awards 2016

Grammy 2016 - nominacje. PEŁNA LISTA nominowanych do Grammy Awards 2016

09/02/2016 10:34

0
Koncerty 2016 w Polsce: kto wystąpi? Maroon 5, Justin Bieber, Avicii, Rihanna!

Koncerty 2016 w Polsce: kto wystąpi? Maroon 5, Justin Bieber, Avicii, Rihanna!

08/02/2016 12:43

0
Avicii w Polsce 2016: data, bilety, miejsce. Sprawdź szczegóły występu DJ-a!

Avicii w Polsce 2016: data, bilety, miejsce. Sprawdź szczegóły występu DJ-a!

04/02/2016 15:59

0
informacje
Uroczy kubek a może ramka do zdjęć? Pomysły na prezenty walentynkowe.

Uroczy kubek a może ramka do zdjęć? Pomysły na prezenty walentynkowe.


Akcja partnerska
Polecamy
Oscarowa piosenka
Która z piosenek z 50 twarzy Greya powinna dostać nominację do Oscara?
  • Earned it
  • Crazy in Love
  • Haunted
  • I Know You
  • I Put a Spell on You
  • Love Me Like You Do
  • Meet Me In the Middle
  • Salted Wound
  • Undiscovered
  • Where You Belong
nagrody

polub
ESKA