WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Nowa płyta Dody 2014: gwiazda o Wkręceni (High Life) i planach na 2014 rok dla ESKA.pl! Zobacz [+AUDIO] - Nowa płyta Dody: kiedy premiera trzeciego albumu Dody? Zobacz, co powiedziała sama wokalistka! [AUDIO]

Tagi związane z Nowa płyta Dody 2014: gwiazda o Wkręceni (High Life) i planach na 2014 rok dla ESKA.pl! Zobacz [+AUDIO]: doda, nowa płyta dody, nowa piosenka dody, wkręceni (high life) doda, nowa płyta dody 2014, trzecia płyta dody, nowy singiel dody, doda 2014, kiedy nowa płyta dody, kiedy trzecia płyty dody

Nowa płyta Dody 2014: gwiazda o Wkręceni (High Life) i planach na 2014 rok dla ESKA.pl! Zobacz [+AUDIO]

RSS 11/10/2013 10:01 Komentarze

Nowa płyta Dody z Wkręceni (High Life) na trackliście to album, na który od długiego czasu czekają jej fani. Kiedy możemy spodziewać się premiery trzeciego krążka Dody? Jak swoją nową piosenkę ocenia wokalistka i co szykuje na najbliższe miesiące? Zobacz na ESKA.pl!

Doda / fot. WBF
Ilustracja do artykułu: Nowa płyta Dody 2014: gwiazda o Wkręceni (High Life) i planach na 2014 rok dla ESKA.pl! Zobacz [+AUDIO]
Nowa płyta Dody i jej pierwsza muzyczna odsłona, czyli singiel Wkręceni (High Life) - to o nie zapytaliśmy artystkę w związku z premierą kawałka w Radiu ESKA już dziś (10 października 2013 roku) w Gorącej 20 równo o 18.00. Doda nie kryje dumy ze swojej nowej piosenki i zapowiada naprawdę zakręcony 2014 rok. Wiem, że kazałam Wam długo czekać na nowe dźwięki. Ale na dobre się czeka! - komentuje piosenkarka.

>>> NOWA PIOSENKA DODY: Wkręceni (High Life) w całości - posłuchaj!


Oto mój nowy singiel Wkręceni (High Life). Pracowałam nad nim kilka długich tygodni i jestem z niego dumna! Nad produkcją czuwał Olek Świerkot/Jazzboy Studio. Nieustannie pracuję nad kolejnymi utworami. Zniewalający stan! Płyta będzie wyjątkowa. Rok 2014 będzie wyjątkowy! Nawarzyłam, pijcie do dna! – podsumowała Doda.

ESKA.pl przypomina, że Wkręceni (High Life) od Dody to także singiel promujący Wkręceni w reżyserii Piotra Wereśniaka z Piotrem Adamczykiem w roli głównej. Więcej o samym filmie przeczytacie klikając TUTAJ>>>.

FRAGMENTY Wkręceni (High Life) Dody do posłuchania po kliknięciu w linki poniżej:

fragment numer 1>>>

fragment numer 2>>>

JB
Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
HIT LATA 2016: polskie piosenki. Przebój wakacji według internautów to...
0

HIT LATA 2016: polskie piosenki. Przebój wakacji według internautów to...

Lato 2016 będzie gorące! Wakacyjne hity wydali m.in. Enej, Red Lips, Feel, Margaret, Michał Szpak, Popek, Mesajah czy Saszan. Wakacyjna polska playlista już teraz na ESKA.pl - której piosenki słuchasz najczęściej?
29/05/2016 11:06
Dzień Dziecka ZA DARMO: 5 prostych sposobów na idealny Dzień Dziecka!
0

Dzień Dziecka ZA DARMO: 5 prostych sposobów na idealny Dzień Dziecka!

Dzień Dziecka ZA DARMO - na ESKA.pl mamy 5 prostych sposobów na idealny Dzień Dziecka! Jeżeli nie masz pomysłu, co zaplanować dla swojej pociechy sprawdź nasze propozycje na Dzień Dziecka.
01/06/2016 00:53
Robert Lewandowski i Tomasz Kot śpiewają Blurred Lines! Internauci powoli wychodzą z szoku ;)
0

Robert Lewandowski i Tomasz Kot śpiewają Blurred Lines! Internauci powoli wychodzą z szoku ;)

Internet w szoku po obejrzeniu reklamy z Lewandowskim i Kotem, którzy niczym Robin Thicke i Pharrell śpiewają Blurred Lines. "Śpiewa, tańczy, strzela gole" - internauci komentują udział polskiego napastnika w zaskakującym wideo. 
01/06/2016 00:40
LOTTO 31.05.2016: wyniki losowania
0

LOTTO 31.05.2016: wyniki losowania

Lotto - wyniki z 31 maja 2016 to szansa na wygranie kumulacji. Do wygrania aż 35 milionów złotych. Jak obstawiać Lotto? Jakie szczęśliwe numery? Jakie są wyniki losowania 31.05.2016​ - wszystko to znajdziecie poniżej!
31/05/2016 21:49
Letnia Scena ESKI 2016 - kiedy i gdzie koncerty, kto zagra?
0

Letnia Scena ESKI 2016 - kiedy i gdzie koncerty, kto zagra?

Letnia Scena ESKI 2016 - trasa, gwiazdy i terminy zainteresują was w te wakacje. To już piąta edycja plenerowych koncertów Radia ESKA  i w dodatku rekordowa. Sprawdź gdzie będzie Letnia Scena ESKI w tym roku
31/05/2016 17:10
30 Lat Teleexpresu - płyta już jest! Pharrell i Dawid Podsiadło gwiazdami kompilacji
0

30 Lat Teleexpresu - płyta już jest! Pharrell i Dawid Podsiadło gwiazdami kompilacji

30 Lat Teleexpressu - płyta z hitami już jest! Tracklista kompilacji, która powstała z okazji okrągłego jubileuszu programu TVP wygląda bardzo interesująco. Piosenki z niej odsłuchacie na ESKA.pl!
31/05/2016 15:49
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
HIT LATA 2016: polskie piosenki. Przebój wakacji według internautów to...

HIT LATA 2016: polskie piosenki. Przebój wakacji według internautów to...

29/05/2016 11:06

0
HIT: Wnuczka Hołowczyca, Prokop i Wellman śpiewają. 2-latka zrobiła totalną demolkę!

HIT: Wnuczka Hołowczyca, Prokop i Wellman śpiewają. 2-latka zrobiła totalną demolkę!

29/05/2016 10:53

0
Ewa Farna w Hymn for the Weekend Coldplay! Jak poradziła sobie na miejscu Beyonce?

Ewa Farna w Hymn for the Weekend Coldplay! Jak poradziła sobie na miejscu Beyonce?

28/05/2016 11:34

0
Rosyjska lekcja twerku - trudno wyobrazić sobie bardziej seksowne wideo!

Rosyjska lekcja twerku - trudno wyobrazić sobie bardziej seksowne wideo!

27/05/2016 13:14

0
Piosenki do grilla. Playlista idealna na długi weekend 2016!

Piosenki do grilla. Playlista idealna na długi weekend 2016!

27/05/2016 13:13

0
KONKURS: Baw się i wygraj smartfona!

KONKURS: Baw się i wygraj smartfona!

27/03/2016 10:31

0
informacje
Polecamy
HIT LATA 2016