Włącz Radio ESKA rozwiń
WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Klaudia Gawor - Lekkość Życia Bez Słów. Posłuchaj studyjnej wersji piosenki z finału X Factor 3! [AUDIO] - Klaudia Gawor wygrała X Factor i nagrała pierwszą własną piosenkę
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z Klaudia Gawor - Lekkość Życia Bez Słów. Posłuchaj studyjnej wersji piosenki z finału X Factor 3! [AUDIO]: klaudia gawor x factor, klaudia gawor piosenki, klaudia gawor płyta, klaudia gawor lekkość życia bez słów

Klaudia Gawor - Lekkość Życia Bez Słów. Posłuchaj studyjnej wersji piosenki z finału X Factor 3! [AUDIO]

RSS 28/05/2013 12:48 Komentarze 0
Lekkość Życia Bez Słów - to piosenka, którą Klaudia Gawor zaśpiewała w finale X Factor w części poświęconej utworom napisanym specjalnie dla uczestników. Jak brzmi w wersji studyjnej? Sprawdź na Eska.pl!
Klaudia Gawor / fot. mat. prasowe tvn
Ilustracja do artykułu: Klaudia Gawor - Lekkość Życia Bez Słów. Posłuchaj studyjnej wersji piosenki z finału X Factor 3! [AUDIO]
Klaudia Gawor zwyciężyła X Factor i nagrała swoją finałową piosenkę! W jednej z części finałowego odcinka uczestnicy śpiewali kawałki napisane specjalnie dla nich. Klaudia wykonała lekką, pogodną piosenkę pod tytułem Lekkość Życia Bez Słów. W sieci można już posłuchać tego utworu w wersji prosto ze studio.

Sam Czesław Mozil, jeden z jurorów X Factor, polecił Lekkość Życia Bez Słów na swoim Facebooku, mimo że Klaudia była w grupie jego rywala, Kuby Wojewódzkiego. "Fajna zdolna i pracowita Klaudia.
Dobranoc wszystkim którzy bez problemu odnajdują się w dniu życzliwości. Kraków górą!
" - tak napisał Czesław udostępniając piosenkę Klaudii na swoim profilu.

>>> Grzegorz Hyży - Pragnienie. Posłuchaj studyjnej wersji piosenki z finału X Factor! [AUDIO]

Lekkość Życia Bez Słów - Klaudia Gawor. Posłuchaj na Eska.pl!



Nie czytałeś jeszcze?

>>> Klaudia Gawor z X Factor, Natalia Sikora z The Voice a może Szumlas & Zaborski z MBTM? [RANKING]

al

Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?


inne newsy Eska.pl
ESKA MUSIC AWARDS 2015 - nominacje. Kto walczy o statuetki EMA 2015?
0

ESKA MUSIC AWARDS 2015 - nominacje. Kto walczy o statuetki EMA 2015?

ESKA MUSIC AWARDS 2015 - nominacje zostały ujawnione 2 lipca podczas specjalnej ceremonii odbywającej się w Pałacu Prymasowskim w Warszawie. Jakie będą kategorie nagród i kto zawalczy o statuetki już 29 sierpnia w Szczecinie? Sprawdź!    
02/07/2015 21:42
Eiji Tsuburaya - kim jest bohater doodla z 7 lipca? Poznaj 5 ciekawostek!
0

Eiji Tsuburaya - kim jest bohater doodla z 7 lipca? Poznaj 5 ciekawostek!

Eiji Tsuburaya bohaterem google doodle 7 lipca 2015. Kim jest Eiji Tsuburaya? Poznaj 6 ciekawostek o twórcy Godzilli, który obchodziłby dziś 114 urodziny a był twórcą najpiękniejszych potworów w historii kina.
06/07/2015 21:49
Mapa burz - ALERT burzowy w twoim komputerze.  Sprawdź gdzie grzmi!
0

Mapa burz - ALERT burzowy w twoim komputerze. Sprawdź gdzie grzmi!

Burze nad Polską niepokoją wiele osób. Gdzie jest burza, jak duża, jak sprawdzić front burzowy? Szukacie mapy burz a my dajemy podpowiedź zanim przyjdzie nawałnica Before the Storm (video z młodziutką Taylor Swift w bonusie!)
06/07/2015 20:41
Mila Kunis - kim jest żona Ashtona Kutchera i co ją łączy z muzyką?
0

Mila Kunis - kim jest żona Ashtona Kutchera i co ją łączy z muzyką?

Mila Kunis i Ashton Kutcher wzięli ślub.Głośno o tym na wszystkich serwisach plotkarskich i społecznościowych. Z tej okazji przybliżamy wam sylwetkę Mili i jej romantyczną historię z Ashtonem. Dowiedzcie się więcej o wybrance Kutchera.
06/07/2015 20:40
Agnieszka Radwańska w ćwierćfinale na Wimbledonie - WYNIK
0

Agnieszka Radwańska w ćwierćfinale na Wimbledonie - WYNIK

Agnieszka Radwańska w ćwierćfinale na Wimbledonie - polska tenisistka pokonała Jelenę Jankovic. Dowiedz się więcej o sukcesach Agnieszki Radwańskiej w Wimbledonie 2015 i śpiewaj jej PLAY!
06/07/2015 20:40
Pogoda na lipiec 2015: upały w Polsce: ile stopni? Będzie Hot?
0

Pogoda na lipiec 2015: upały w Polsce: ile stopni? Będzie Hot?

Jaka będzie pogoda w lipcu 2015? Odpowiedź na to pytanie spędza sen z powiek wszystkim, którzy marzą o ciepłej i słonecznej aurze podczas wakacji 2015. Ile stopni będzie w lipcu w Polsce? Kiedy będzie padać deszcz? Sprawdzamy na ESKA.pl
06/07/2015 16:04
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Nowości muzyczne 2015 lista na czerwiec: przed wakacjami artyści nie próżnują! Odpalcie listę nowych piosenek [VIDEO]

Nowości muzyczne 2015 lista na czerwiec: przed wakacjami artyści nie próżnują! Odpalcie listę nowych piosenek [VIDEO]

17/06/2015 10:55

1
Ekipa - zapowiedź filmu z Calvinem Harrisem, Pharrellem Williamsem i innymi. Kiedy premiera? Zobaczcie [VIDEO]

Ekipa - zapowiedź filmu z Calvinem Harrisem, Pharrellem Williamsem i innymi. Kiedy premiera? Zobaczcie [VIDEO]

05/06/2015 10:54

0
UWAGA! Wszystkiego co może ci grozić na wakacjach można uniknąć - sprawdź sposoby!

UWAGA! Wszystkiego co może ci grozić na wakacjach można uniknąć - sprawdź sposoby!


Akcja partnerska
KONKURS: Łap bilety na KULTOWY FESTIWAL największych gwiazd!

KONKURS: Łap bilety na KULTOWY FESTIWAL największych gwiazd!


Akcja partnerska