WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Klaudia Gawor - Lekkość Życia Bez Słów. Posłuchaj studyjnej wersji piosenki z finału X Factor 3! [AUDIO] - Klaudia Gawor wygrała X Factor i nagrała pierwszą własną piosenkę
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z Klaudia Gawor - Lekkość Życia Bez Słów. Posłuchaj studyjnej wersji piosenki z finału X Factor 3! [AUDIO]: klaudia gawor x factor, klaudia gawor piosenki, klaudia gawor płyta, klaudia gawor lekkość życia bez słów

Klaudia Gawor - Lekkość Życia Bez Słów. Posłuchaj studyjnej wersji piosenki z finału X Factor 3! [AUDIO]

RSS 28/05/2013 12:48 Komentarze 0
Lekkość Życia Bez Słów - to piosenka, którą Klaudia Gawor zaśpiewała w finale X Factor w części poświęconej utworom napisanym specjalnie dla uczestników. Jak brzmi w wersji studyjnej? Sprawdź na Eska.pl!
Klaudia Gawor / fot. mat. prasowe tvn
Ilustracja do artykułu: Klaudia Gawor - Lekkość Życia Bez Słów. Posłuchaj studyjnej wersji piosenki z finału X Factor 3! [AUDIO]
Klaudia Gawor zwyciężyła X Factor i nagrała swoją finałową piosenkę! W jednej z części finałowego odcinka uczestnicy śpiewali kawałki napisane specjalnie dla nich. Klaudia wykonała lekką, pogodną piosenkę pod tytułem Lekkość Życia Bez Słów. W sieci można już posłuchać tego utworu w wersji prosto ze studio.

Sam Czesław Mozil, jeden z jurorów X Factor, polecił Lekkość Życia Bez Słów na swoim Facebooku, mimo że Klaudia była w grupie jego rywala, Kuby Wojewódzkiego. "Fajna zdolna i pracowita Klaudia.
Dobranoc wszystkim którzy bez problemu odnajdują się w dniu życzliwości. Kraków górą!
" - tak napisał Czesław udostępniając piosenkę Klaudii na swoim profilu.

>>> Grzegorz Hyży - Pragnienie. Posłuchaj studyjnej wersji piosenki z finału X Factor! [AUDIO]

Lekkość Życia Bez Słów - Klaudia Gawor. Posłuchaj na Eska.pl!



Nie czytałeś jeszcze?

>>> Klaudia Gawor z X Factor, Natalia Sikora z The Voice a może Szumlas & Zaborski z MBTM? [RANKING]

al

Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
Grodzka i Khalidov u Wojewódzkiego 03.03.2015: kim jest Anna Grodzka i kim jest Mamed Khalidov? Połączeni hitem Rise Like A Phoenix... [VIDEO]
0

Grodzka i Khalidov u Wojewódzkiego 03.03.2015: kim jest Anna Grodzka i kim jest Mamed Khalidov? Połączeni hitem Rise Like A Phoenix... [VIDEO]

Anna Grodzka i Mamed Khalidov u Kuby Wojewódzkiego 3 marca 2015 roku budzą emocje wszędzie. ESKA.pl serwuje informacje o gościach Kuba Wojewódzki Show z 03.03.2015: kim jest Anna Grodzka, kim jest Mamed Khalidov i dlaczego łączy ich Rise Like A Phoenix Conchity Wurst? Klikajcie przed odcinkiem Kuby Wojewódzkiego z Anną Grodzką i Mamedem Khalidovem i zobaczcie sami!
02/03/2015 15:26
Zayn Malik solo: członek 1D zaśpiewa na płycie Naughty Boya [VIDEO]
0

Zayn Malik solo: członek 1D zaśpiewa na płycie Naughty Boya [VIDEO]

Zayn Malik nagrywa bez One Direction. Członek słynnego boysbandu zaśpiewa na nowej płycie Naughty Boya. Czy to początek solowej kariery wokalisty 1D? Sprawdź szczegóły na ESKA.pl
02/03/2015 14:52
Nowa Wodzianka 2015 Kuby Wojewódzkiego: kim jest Marta Karpińska? Lepsza niż Emily Ratajkowski z Blurred Lines? [VIDEO]
0

Nowa Wodzianka 2015 Kuby Wojewódzkiego: kim jest Marta Karpińska? Lepsza niż Emily Ratajkowski z Blurred Lines? [VIDEO]

Marta Karpińska to nowa Wodzianka Kuba Wojewódzkiego na 2015 rok. Zdjęcie Marty Karpińskiej na Facebooku Kuba Wojewódzki zareklamował jak najlepiej potrafił. Kim jest Marta Karpińska i ile ma lat? Czy nowa Wodzianka 2015 jest równie gorąca jak Emily Ratajkowski z teledysku do Blurred Lines Robina Thicke? Zobaczcie już teraz informacje o Marcie Karpińskiej na ESKA.pl!
02/03/2015 14:31
Donatan i Cleo - B.I.T: teledysk - premiera i 5 dowodów na to, że klipy tej dwójki rządzą! [VIDEO]
0

Donatan i Cleo - B.I.T: teledysk - premiera i 5 dowodów na to, że klipy tej dwójki rządzą! [VIDEO]

Teledysk Donatana i Cleo do B.I.T już na ESKA.pl. Dlaczego warto było czekać na nowy teledysk Donatana i Cleo? Na stronie 5 dowodów na to, że klipy tej dwójki rządzą i zupełnie premierowe wideo B.I.T! Jest sztos?
02/03/2015 13:50
Familiada - wpadki: jeszcze raz, lama i inne. Zobacz 8 najlepszych wpadek z Familiady! U Smile! [VIDEO]
0

Familiada - wpadki: jeszcze raz, lama i inne. Zobacz 8 najlepszych wpadek z Familiady! U Smile! [VIDEO]

"Familiada - jeszcze raz" to najnowsza wpadka z programu, która bawi coraz szersze kręgi internautów. Familiada to źródło wiedzy i rozrywki dla jednych, a dla innych źródło niewyczerpanych "żenujących żartów prowadzącego" i wpadek uczestników. Zobaczcie filmiki z tej drugiej kategorii na ESKA.pl
02/03/2015 13:47
You Can Dance 2015, odc. 1: co w pierwszym odcinku Po Prostu Tańcz? Nowi tancerze, nowe solówki i nowa muzyka pod lupą ESKA.pl [VIDEO]
0

You Can Dance 2015, odc. 1: co w pierwszym odcinku Po Prostu Tańcz? Nowi tancerze, nowe solówki i nowa muzyka pod lupą ESKA.pl [VIDEO]

You Can Dance 2015, odc. 1 z ESKA.pl. Jeszcze przed pierwszym odcinkiem You Can Dance 8 mamy dla Was informacje o nowych tancerzach i historiach, którymi będzie żyło show. Gotowi poznać 17-letnią Natalię i b-boya Maksymiliana w You Can Dance 8, odc. 1? Więcej o pierwszym odcinku You Can Dance 2015 po kliknięciu - zapraszamy!
02/03/2015 13:40
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Zaćmienie Słońca 2015 w Polsce: kiedy, o której, gdzie oglądać? Gotowi na Eclipse? [AUDIO]

Zaćmienie Słońca 2015 w Polsce: kiedy, o której, gdzie oglądać? Gotowi na Eclipse? [AUDIO]