WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Klaudia Gawor - Lekkość Życia Bez Słów. Posłuchaj studyjnej wersji piosenki z finału X Factor 3! [AUDIO] - Klaudia Gawor wygrała X Factor i nagrała pierwszą własną piosenkę

Tagi związane z Klaudia Gawor - Lekkość Życia Bez Słów. Posłuchaj studyjnej wersji piosenki z finału X Factor 3! [AUDIO]: klaudia gawor x factor, klaudia gawor piosenki, klaudia gawor płyta, klaudia gawor lekkość życia bez słów

Klaudia Gawor - Lekkość Życia Bez Słów. Posłuchaj studyjnej wersji piosenki z finału X Factor 3! [AUDIO]

RSS 28/05/2013 12:48 Komentarze
Lekkość Życia Bez Słów - to piosenka, którą Klaudia Gawor zaśpiewała w finale X Factor w części poświęconej utworom napisanym specjalnie dla uczestników. Jak brzmi w wersji studyjnej? Sprawdź na Eska.pl!
Klaudia Gawor / fot. mat. prasowe tvn
Ilustracja do artykułu: Klaudia Gawor - Lekkość Życia Bez Słów. Posłuchaj studyjnej wersji piosenki z finału X Factor 3! [AUDIO]
Klaudia Gawor zwyciężyła X Factor i nagrała swoją finałową piosenkę! W jednej z części finałowego odcinka uczestnicy śpiewali kawałki napisane specjalnie dla nich. Klaudia wykonała lekką, pogodną piosenkę pod tytułem Lekkość Życia Bez Słów. W sieci można już posłuchać tego utworu w wersji prosto ze studio.

Sam Czesław Mozil, jeden z jurorów X Factor, polecił Lekkość Życia Bez Słów na swoim Facebooku, mimo że Klaudia była w grupie jego rywala, Kuby Wojewódzkiego. "Fajna zdolna i pracowita Klaudia.
Dobranoc wszystkim którzy bez problemu odnajdują się w dniu życzliwości. Kraków górą!
" - tak napisał Czesław udostępniając piosenkę Klaudii na swoim profilu.

>>> Grzegorz Hyży - Pragnienie. Posłuchaj studyjnej wersji piosenki z finału X Factor! [AUDIO]

Lekkość Życia Bez Słów - Klaudia Gawor. Posłuchaj na Eska.pl!



Nie czytałeś jeszcze?

>>> Klaudia Gawor z X Factor, Natalia Sikora z The Voice a może Szumlas & Zaborski z MBTM? [RANKING]

al

Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Początek roku szkolnego 2016/17 - kiedy pierwsze lekcje?
0

Początek roku szkolnego 2016/17 - kiedy pierwsze lekcje?

Początek roku szkolnego 2016/2017 zbliża się wielkimi krokami. Na zakończenie wakacji sprawdzamy kiedy uczniowie rozpoczną lekcje.
22/08/2016 16:04
Ewelina Lisowska - najlepsze momenty gwiazdy na ESKA Music Awards!
0

Ewelina Lisowska - najlepsze momenty gwiazdy na ESKA Music Awards!

Ewelina Lisowska po raz kolejny wystąpi dla Was na ESKA Music Awards 2016! Gwiazda 23 sierpnia obchodzi urodziny, dlatego postanowiliśmy przypomnieć najlepsze momenty ze wszystkich imprez EMA!
23/08/2016 19:57
ESKA Music Awards 2016 - kto wręcza nagrody?! Zobacz, pełną listę gwiazd!
0

ESKA Music Awards 2016 - kto wręcza nagrody?! Zobacz, pełną listę gwiazd!

Lista wręczających statuetki podczas ESKA Music Awards 2016 do sprawdzenia na ESKA.pl! Prezenterzy Radia ESKA ogłoszą wyniki waszego głosowania w towarzystwie gwiazd, które doskonale znacie ze szklanego ekranu!
23/08/2016 19:42
Legia Warszawa - Dundalk: składy 23.08.2016. Kto zagra o Ligę Mistrzów?
0

Legia Warszawa - Dundalk: składy 23.08.2016. Kto zagra o Ligę Mistrzów?

Legia Warszawa - Dundalk: składy na mecz 23.08.2016 będą zaskakujące. W drużynie ze stolicy zawieszonych jest dwóch zawodników! Kto zagra w Legii i powalczy o awans do Ligi Mistrzów? Szczegóły i lista zawodników do sprawdzenia na ESKA.pl
23/08/2016 19:41
Legia - Dundalk: online, streamy i TV. Transmisja na żywo za darmo 23.08.2016
0

Legia - Dundalk: online, streamy i TV. Transmisja na żywo za darmo 23.08.2016

Legia Warszawa - Dundalk: online i w TV 23.08.2016 dostępny za darmo? Gdzie i o której oglądać mecz Legii? Czy klub ze stolicy przybliży się do fazy grupowej Ligi Mistrzów? Sprawdźcie wszystkie informacje o meczu 23 sierpnia 2016 na ESKA.pl!
23/08/2016 19:41
Gorąca 20 Premiera: Shawn Mendes - Treat You Better. Kanadyjczyk od Stitches powraca!
0

Gorąca 20 Premiera: Shawn Mendes - Treat You Better. Kanadyjczyk od Stitches powraca!

Shawn Mendes - Treat You Better: 23 sierpnia 2016 to nowa propozycja w Gorącej 20 Radia ESKA! O czym jest piosenka? Co autor premiery w G20 ma na myśli? Odpowiedzi i przejmujący teledysk do zobaczenia na ESKA.pl!
23/08/2016 17:51
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Margaret w Elephant jak Miley Cyrus we Wrecking Ball [VIDEO]

Margaret w Elephant jak Miley Cyrus we Wrecking Ball [VIDEO]

18/08/2016 10:16

0
Kim jest LP? 5 zaskakujących faktów o gwieździe ESKA Music Awards 2016!

Kim jest LP? 5 zaskakujących faktów o gwieździe ESKA Music Awards 2016!

16/08/2016 15:50

0
The Voice Of Poland vs USA: Kukulska, Miley Cyrus i kosmos. Tak będzie jesienią 2016!

The Voice Of Poland vs USA: Kukulska, Miley Cyrus i kosmos. Tak będzie jesienią 2016!

14/08/2016 12:12

0
Cleo - płyta Bastet online. Wszystkie piosenki [VIDEO + TRACKLISTA]

Cleo - płyta Bastet online. Wszystkie piosenki [VIDEO + TRACKLISTA]