WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Klaudia Gawor - Lekkość Życia Bez Słów. Posłuchaj studyjnej wersji piosenki z finału X Factor 3! [AUDIO] - Klaudia Gawor wygrała X Factor i nagrała pierwszą własną piosenkę
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z Klaudia Gawor - Lekkość Życia Bez Słów. Posłuchaj studyjnej wersji piosenki z finału X Factor 3! [AUDIO]: klaudia gawor x factor, klaudia gawor piosenki, klaudia gawor płyta, klaudia gawor lekkość życia bez słów

Klaudia Gawor - Lekkość Życia Bez Słów. Posłuchaj studyjnej wersji piosenki z finału X Factor 3! [AUDIO]

RSS 28/05/2013 12:48 Komentarze 0
Lekkość Życia Bez Słów - to piosenka, którą Klaudia Gawor zaśpiewała w finale X Factor w części poświęconej utworom napisanym specjalnie dla uczestników. Jak brzmi w wersji studyjnej? Sprawdź na Eska.pl!
Klaudia Gawor / fot. mat. prasowe tvn
Ilustracja do artykułu: Klaudia Gawor - Lekkość Życia Bez Słów. Posłuchaj studyjnej wersji piosenki z finału X Factor 3! [AUDIO]
Klaudia Gawor zwyciężyła X Factor i nagrała swoją finałową piosenkę! W jednej z części finałowego odcinka uczestnicy śpiewali kawałki napisane specjalnie dla nich. Klaudia wykonała lekką, pogodną piosenkę pod tytułem Lekkość Życia Bez Słów. W sieci można już posłuchać tego utworu w wersji prosto ze studio.

Sam Czesław Mozil, jeden z jurorów X Factor, polecił Lekkość Życia Bez Słów na swoim Facebooku, mimo że Klaudia była w grupie jego rywala, Kuby Wojewódzkiego. "Fajna zdolna i pracowita Klaudia.
Dobranoc wszystkim którzy bez problemu odnajdują się w dniu życzliwości. Kraków górą!
" - tak napisał Czesław udostępniając piosenkę Klaudii na swoim profilu.

>>> Grzegorz Hyży - Pragnienie. Posłuchaj studyjnej wersji piosenki z finału X Factor! [AUDIO]

Lekkość Życia Bez Słów - Klaudia Gawor. Posłuchaj na Eska.pl!



Nie czytałeś jeszcze?

>>> Klaudia Gawor z X Factor, Natalia Sikora z The Voice a może Szumlas & Zaborski z MBTM? [RANKING]

al

Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
Saszan - RSP Tour: kiedy pierwszy koncert wokalistki? Zobacz, kiedy Saszan jedzie w trasę [VIDEO]
0

Saszan - RSP Tour: kiedy pierwszy koncert wokalistki? Zobacz, kiedy Saszan jedzie w trasę [VIDEO]

Coraz więcej wiemy o koncertach Saszan na 2015 rok w ramach RSP Tour. Daty i miasta RSP Tour to najbardziej pożądane przez fanów wokalistki informacje, dlatego też wszystkich Saszanators zainteresuje wiadomość o starcie RSP Tour. Kiedy dokładnie Saszan wyrusza w trasę koncertową? Zobaczcie już teraz na ESKA.pl!
26/11/2014 16:49
Nowa płyta Rihanny 2014: R8 premierowo już 28 listopada? Gotowi na nowy album Rihanny? [VIDEO]
0

Nowa płyta Rihanny 2014: R8 premierowo już 28 listopada? Gotowi na nowy album Rihanny? [VIDEO]

Nowa płyta Rihanny 2014 to gorący temat na koniec listopada. Wszystko to ze względu na informacje o premierze R8 Rihanny, jak nazywany jest jej nowy album. Płyta Rihanny bez zapowiedzi premierowo może pojawić się 28 listopada 2014 roku. Skąd takie wiadomości? Zobacz, co mówi się o nowej płycie Rihanny 2014 już teraz na ESKA.pl!
26/11/2014 16:14
Teledysk do Haunted - Beyonce. Piosenka z soundracku 50 Twarzy Greya już w sieci. Pasuje do filmu? [VIDEO]
0

Teledysk do Haunted - Beyonce. Piosenka z soundracku 50 Twarzy Greya już w sieci. Pasuje do filmu? [VIDEO]

Teledysk do utworu Haunted trafił do sieci. Przypomnijmy, że klip został nagrany już rok temu i znalazł się na płycie Beyonce z 2013 roku. Queen Bee zdecydowała się na jego publikację w internecie dopiero teraz. Czyżby był to celowy zabieg marketingowy? Przypomnijmy, że utwór Haunted można usłyszeć w trailerze do filmu 50 Twarzy Greya. Czy mroczny i wyuzdany zarazem teledysk do Haunted pasuje klimatem do 50 Twarzy Greya? Oceńcie sami! 
26/11/2014 16:04
Nastoletnia Doda śpiewa W Moim Magicznym Domu. Zobacz, jak bardzo zmieniła się Doda [VIDEO]
0

Nastoletnia Doda śpiewa W Moim Magicznym Domu. Zobacz, jak bardzo zmieniła się Doda [VIDEO]

Nagranie video, na którym Doda śpiewa piosenkę z repertuaru Hanny Banaszak robi furorę w internecie. Zobacz, jak bardzo zmieniła się Doda od początku swojej kariery wokalnej! 
26/11/2014 15:58
TOP Music Wembley 2015 w Londynie - zaśpiewają polskie gwiazdy [VIDEO]
0

TOP Music Wembley 2015 w Londynie - zaśpiewają polskie gwiazdy [VIDEO]

TOP Music Wembley w Londynie, czyli impreza, na której wystąpią m.in. polskie gwiazdy. Na legendarnej Wembley Arenie wystąpią takie gwiazdy jak: Edyta Górniak, Sylwia Grzeszczak, Patrycja Markowska, Andrzej Piaseczny czy Zakopower. Kiedy odbędzie się TOP Music Wembley? Szczegóły dotyczące imprezy znajdziecie na ESKA.pl 
26/11/2014 15:28
Mecz Arsenal Londyn - Borussia Dortmund 26.11: gdzie oglądać w tv i online, o której godzinie? Będzie gra w stylu Like A Champion? [AUDIO]
0

Mecz Arsenal Londyn - Borussia Dortmund 26.11: gdzie oglądać w tv i online, o której godzinie? Będzie gra w stylu Like A Champion? [AUDIO]

Mecz Arsenal Londyn - Borussia Dortmund 26.11 online to wcale nie gorsza opcja od transmisji w tv. To także jedna z odpowiedzi na pytanie, gdzie oglądać mecz Arsenal Londyn - Borussia Dortmund na żywo, bo internetowy live stream jest dostępny. Wszystko o transmisji meczu Arsenal Londyn - Borussia Dortmund w telewizji i internecie na ESKA.pl. Gotowi na grę w stylu Like A Champion?
26/11/2014 15:24
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Skoki narciarskie 2014/2015 - PŚ: kiedy skoki? Terminarz w skokach 2014/2015 - are you ready to jump? [VIDEO]

Skoki narciarskie 2014/2015 - PŚ: kiedy skoki? Terminarz w skokach 2014/2015 - are you ready to jump? [VIDEO]