Włącz Radio ESKA rozwiń
WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Klaudia Gawor - Lekkość Życia Bez Słów. Posłuchaj studyjnej wersji piosenki z finału X Factor 3! [AUDIO] - Klaudia Gawor wygrała X Factor i nagrała pierwszą własną piosenkę
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z Klaudia Gawor - Lekkość Życia Bez Słów. Posłuchaj studyjnej wersji piosenki z finału X Factor 3! [AUDIO]: klaudia gawor x factor, klaudia gawor piosenki, klaudia gawor płyta, klaudia gawor lekkość życia bez słów

Klaudia Gawor - Lekkość Życia Bez Słów. Posłuchaj studyjnej wersji piosenki z finału X Factor 3! [AUDIO]

RSS 28/05/2013 12:48 Komentarze 0
Lekkość Życia Bez Słów - to piosenka, którą Klaudia Gawor zaśpiewała w finale X Factor w części poświęconej utworom napisanym specjalnie dla uczestników. Jak brzmi w wersji studyjnej? Sprawdź na Eska.pl!
Klaudia Gawor / fot. mat. prasowe tvn
Ilustracja do artykułu: Klaudia Gawor - Lekkość Życia Bez Słów. Posłuchaj studyjnej wersji piosenki z finału X Factor 3! [AUDIO]
Klaudia Gawor zwyciężyła X Factor i nagrała swoją finałową piosenkę! W jednej z części finałowego odcinka uczestnicy śpiewali kawałki napisane specjalnie dla nich. Klaudia wykonała lekką, pogodną piosenkę pod tytułem Lekkość Życia Bez Słów. W sieci można już posłuchać tego utworu w wersji prosto ze studio.

Sam Czesław Mozil, jeden z jurorów X Factor, polecił Lekkość Życia Bez Słów na swoim Facebooku, mimo że Klaudia była w grupie jego rywala, Kuby Wojewódzkiego. "Fajna zdolna i pracowita Klaudia.
Dobranoc wszystkim którzy bez problemu odnajdują się w dniu życzliwości. Kraków górą!
" - tak napisał Czesław udostępniając piosenkę Klaudii na swoim profilu.

>>> Grzegorz Hyży - Pragnienie. Posłuchaj studyjnej wersji piosenki z finału X Factor! [AUDIO]

Lekkość Życia Bez Słów - Klaudia Gawor. Posłuchaj na Eska.pl!



Nie czytałeś jeszcze?

>>> Klaudia Gawor z X Factor, Natalia Sikora z The Voice a może Szumlas & Zaborski z MBTM? [RANKING]

al

Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?


inne newsy Eska.pl
Metro zamknięte 1 sierpnia 2015? Utrudnienia w kursowaniu metra w Warszawie - Check It Out!
0

Metro zamknięte 1 sierpnia 2015? Utrudnienia w kursowaniu metra w Warszawie - Check It Out!

Metro zamknięte w sierpniu 2015? ZTM Warszawa ostrzega przed utrudnieniami w kursowaniu metra podczas weekendów sierpnia 2015. Które stacje będą zamknięte podczas wakacyjnych remontów metra? Check It Out na ESKA.pl
01/08/2015 09:28
Powstanie Warszawskie - 71. rocznica wybuchu: program, godzina W, piosenki - wszystko u nas
0

Powstanie Warszawskie - 71. rocznica wybuchu: program, godzina W, piosenki - wszystko u nas

71. rocznicę wybuchu Powstania Warszawskiego obchodzimy 1 sierpnia 2015 roku. Na rocznicę wybuchu Powstania Warszawskiego 2015 na ESKA.pl zbiór informacji o jej obchodach i nie tylko. Mamy dla Was program 71. rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego. Przypominamy, o której godzina W 1 sierpnia. Do tego także filmy i oczywiście piosenki w powstańczym klimacie.
01/08/2015 06:48
Pogoda na pierwszy weekend sierpnia 2015. Zobaczcie, jaka pogoda 1 i 2 sierpnia 2015. Sun Is Up?
0

Pogoda na pierwszy weekend sierpnia 2015. Zobaczcie, jaka pogoda 1 i 2 sierpnia 2015. Sun Is Up?

Pogoda na 1 i 2 sierpnia 2015 weekend otwierający miesiąc potraktuje dużą dawką Słońca. Pogoda w pierwszy weekend sierpnia 2015 rozpocznie oficjalnie powrót upalnego lata. Zobaczcie już teraz szczegóły prognozy pogody na początek sierpnia 2015. Sun Is Up i będzie przypiekać!
31/07/2015 22:26
Powstanie Warszawskie - obchody 71. rocznicy wybuchu: program i utrudnienia w ruchu
0

Powstanie Warszawskie - obchody 71. rocznicy wybuchu: program i utrudnienia w ruchu

Powstanie Warszawskie - obchody 71. rocznicy wybuchu powstania w Warszawie. Jak wygląda program obchodów? Gdzie możemy spodziewać się utrudnień w ruchu 1 sierpnia 2015 roku w stolicy? Sprawdź i zobacz teledysk do kawałka Tyle Nadziei, Tyle Młodości z udziałem powstańców 
31/07/2015 21:18
Powstanie Warszawskie: o której godzina W w 71. rocznicę? Odpowiedź z pewnością zna Lao Che
0

Powstanie Warszawskie: o której godzina W w 71. rocznicę? Odpowiedź z pewnością zna Lao Che

Powstanie Warszawskie: o której godzinie wybuchło oraz o której zawyją syreny w stolicy? Godzina W - znają ją muzycy zespołu Lao Che
31/07/2015 21:17
One Direction - Drag Me Down - pierwszy singiel 1D bez Zayna Malika
0

One Direction - Drag Me Down - pierwszy singiel 1D bez Zayna Malika

One Direction - Drag Me Down pierwszy singiel 1D bez Zayna Malika jest już gotowy. Jak brzmi nowa piosenka boysbandu po odejściu Zayna? Przekonajcie się sami na ESKA.pl 
31/07/2015 20:55
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Powstanie Warszawskie - obchody 71. rocznicy wybuchu: program i utrudnienia w ruchu

Powstanie Warszawskie - obchody 71. rocznicy wybuchu: program i utrudnienia w ruchu

31/07/2015 21:18

0
Niebieski Księżyc - trzynasta pełnia już 31 lipca 2015. Jak oglądać niezwykłe zjawisko Blue Moon?

Niebieski Księżyc - trzynasta pełnia już 31 lipca 2015. Jak oglądać niezwykłe zjawisko Blue Moon?

31/07/2015 13:49

0
Tour de Pologne 2015: trasa i utrudnienia ruchu w Warszawie 2 sierpnia 2015. Przejazd przez centrum Impossible?

Tour de Pologne 2015: trasa i utrudnienia ruchu w Warszawie 2 sierpnia 2015. Przejazd przez centrum Impossible?

31/07/2015 12:01

0
#zdrowysierpień2015: polski Twitter ma nowy challenge. Damy radę?

#zdrowysierpień2015: polski Twitter ma nowy challenge. Damy radę?

30/07/2015 15:46

0
Idealne wakacje młodych - najnowsze i najmodniejsze trendy na lato

Idealne wakacje młodych - najnowsze i najmodniejsze trendy na lato

28/07/2015 17:14

0
2 miliony fanów ESKI na Facebooku - to możliwe! Jankes przebierze się w sukienkę żeby to świętować!

2 miliony fanów ESKI na Facebooku - to możliwe! Jankes przebierze się w sukienkę żeby to świętować!

28/07/2015 13:58

0
KONKURS! Do wygrania kurs nauki na wakeboard dla 2 osób. Weź udział!

KONKURS! Do wygrania kurs nauki na wakeboard dla 2 osób. Weź udział!


Akcja partnerska
WYGRAJ ZAKŁAD Z JANKESEM: Sprawdź jak wcisnąć go w sukienkę Margaret!

WYGRAJ ZAKŁAD Z JANKESEM: Sprawdź jak wcisnąć go w sukienkę Margaret!


Akcja partnerska