WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Kim jest Cleo z My Słowianie? Sprawdź, gdzie wcześniej śpiewała wokalistka Donatana z hitu My Słowianie [VIDEO] - Joanna Cleo Klepko - kim jest i z kim śpiewała, zanim z Donatanem stworzyła hit My Słowianie

Tagi związane z Kim jest Cleo z My Słowianie? Sprawdź, gdzie wcześniej śpiewała wokalistka Donatana z hitu My Słowianie [VIDEO]: cleo kim jest, cleo my słowianie, joanna klepko cloe, joanna klepko kim jest, joanna klepko my słowianie

Kim jest Cleo z My Słowianie? Sprawdź, gdzie wcześniej śpiewała wokalistka Donatana z hitu My Słowianie [VIDEO]

RSS 17/11/2013 14:18 Komentarze
Cleo i Donatan stworzyli razem hit My Słowianie, który nuci cała Polska. Cleo nie jest jednak debiutantką, wcześniej śpiewała między innymi z Pezetem! Pytania Cleo będziecie mogli zadać już w poniedziałek o 18:30 na naszym videoczacie na Eska.pl, tymczasem sprawdźcie, jak sobie radziła wokalistka na scenie muzycznej przed hitem My Słowianie.
CLEO CLEO / Facebook Cleo
Ilustracja do artykułu: Kim jest Cleo z My Słowianie? Sprawdź, gdzie wcześniej śpiewała wokalistka Donatana z hitu My Słowianie [VIDEO]
My Słowianie - Cleo i Donatan to niewątpliwie hit Internetu. Kawałek ma już ponad 14 mln wyświetleń i zyskuje coraz więcej fanów. A my już teraz postanowiliśmy przybliżamy Wam samą Cleo. Pod Cleo kryje się Joanna Klepko. Cleo to tak naprawdę pseudonim artystyczny.

>>> Kim jest Cleo? Zobaczcie na ESKA.pl!

Joanna Klepko muzyką już fascynowała się w szkole podstawowej, od 2002 roku jest wokalistką
chóru gospel Soul Connection.  Fascynuje się muzyką, m.in Alicia Keys, Arethy Franklin i Whitney Houston.

>>> My Słowianie - jak dzieci tańczą przy tym wykonie?


Cleo znana jest z wielu wspólnych wykonów, nie tylko z Donatanem, ale także z: WSRH, Pezetem, Onarem, Pihem, grupą Endefis, RY23.

>>> Donatan i Cleo już 18 listopada będą na Videoczacie. Zadajcie już pytania!


Poniżej serwujemy Wam kilka z jej wykonów!

Joanna CLEO Klepko - I'm Here (cover)



Joanna CLEO Klepko - Please Don't Judge Me (cover)




WSRH - Napadam na banki feat. Ry23, Ero, Joanna "Cleo" Klepko | bit Donatan, skrecz Dj Hen



Ry23 - Tu feat. Cleo (prod. Donatan)



Donatan Feat Cleo Kasta Teraz Ja

Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Pogoda: wiosna 2017 - kiedy będzie ciepło? Długoterminowa prognoza pogody
0

Pogoda: wiosna 2017 - kiedy będzie ciepło? Długoterminowa prognoza pogody

Jaka będzie wiosna 2017? Na niebie coraz więcej słońca, więc sprawdzamy, jak wygląda długoterminowa prognoza pogody na wiosnę 2017. Sprawdźcie już teraz i czekajcie na ciepłe dni razem z nami!
21/01/2017 12:00
Skoki 21.01.17 - ONLINE i w TV
0

Skoki 21.01.17 - ONLINE i w TV

Skoki narciarskie w Zakopanem już 21 i 22 stycznia 2017! Przed nami konkurs drużynowy i indywidualny. Gdzie oglądać skoki w internecie i w telewizji? Szczegóły i program zawodów do sprawdzenia na ESKA.pl
21/01/2017 10:10
Dzień Babci i Dziadka 2017 - życzenia i wesołe wierszyki [TOP 6]
0

Dzień Babci i Dziadka 2017 - życzenia i wesołe wierszyki [TOP 6]

Dzień Babci i Dziadka już 21 i 22 stycznia! Z tej okazji mamy dla Was wesołe wierszyki i życzenia gotowe do wykorzystania na Facebooku czy Twiterze. Na pewno przydadzą się również przy wręczaniu prezentów! Zobaczcie na ESKA.pl
21/01/2017 09:41
Ucho Prezesa - ksiądz Rydzyk bohaterem odcinka 4?!
0

Ucho Prezesa - ksiądz Rydzyk bohaterem odcinka 4?!

Ucho Prezesa bije rekordy popularności na YouTube! 23 stycznia pojawi się ostatni odcinek pierwszego sezonu internetowego serialu. Kto w nim wystąpi? Czy będzie to ksiądz Rydzyk? Przekonajcie się na ESKA.pl
21/01/2017 09:40
Dzień Babci i Dziadka 2017 - życzenia, obrazki, prezenty
0

Dzień Babci i Dziadka 2017 - życzenia, obrazki, prezenty

Życzenia na Dzień Babci i Dziadka 2017 - życzenia, wesołe wierszyki, obrazki i memy, które możecie wykorzystać na Facebooku znajdziecie na ESKA.pl! Dowiecie się również, jaki prezent niespodziankę możecie zrobić ukochanej babci i dziadkowi.
21/01/2017 09:39
Raw Air 2017 - skoki. Kiedy i gdzie nowy turniej? TERMINARZ
0

Raw Air 2017 - skoki. Kiedy i gdzie nowy turniej? TERMINARZ

Raw Air 2017 - kiedy i gdzie nowy turniej w skokach narciarskich? Terminarz, czyli daty konkursów do sprawdzenia na ESKA.pl!  
21/01/2017 09:37
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Kwalifikacja wojskowa 2017. Jakie roczniki na pobór do wojska. Co to jest kwalifikacja i jak wygląda.

Kwalifikacja wojskowa 2017. Jakie roczniki na pobór do wojska. Co to jest kwalifikacja i jak wygląda.

18/01/2017 10:59

0
Eurowizja 2017: oni wezmą udział w polskich preselekcjach [LISTA]

Eurowizja 2017: oni wezmą udział w polskich preselekcjach [LISTA]

16/01/2017 12:53

0
Ile zebrała WOŚP 2017? Ostateczna kwota to mega rekord

Ile zebrała WOŚP 2017? Ostateczna kwota to mega rekord

16/01/2017 09:38

0
Mistrzostwa Świata 2017 w piłce ręcznej. Terminarz turnieju 11-29.01.2017

Mistrzostwa Świata 2017 w piłce ręcznej. Terminarz turnieju 11-29.01.2017

14/01/2017 19:24

0
Horoskop 2017 - miłość, praca, zdrowie. Roczny horoskop powie ci, co cię czeka!

Horoskop 2017 - miłość, praca, zdrowie. Roczny horoskop powie ci, co cię czeka!

12/01/2017 13:06

0
Kiedy ferie 2017 - terminarz według województw

Kiedy ferie 2017 - terminarz według województw

12/01/2017 11:47

0
informacje
Chyba twoja stara!Twoi rodzice są nudni? Zdziwisz się, jak bardzo ich przypominasz

Chyba twoja stara!Twoi rodzice są nudni? Zdziwisz się, jak bardzo ich przypominasz


Akcja partnerska
Polecamy
Eurowizja 2017 - Krajowe Eliminacje
Która polska gwiazda zgłosiła się do polskich preselekcji, ale udaje, że Eurowizja jej nie obchodzi?
  • Sylwia Grzeszczak
  • Ewa Farna
  • Doda
  • Dawid Kwiatkowski
  • Justyna Steczkowska
  • Rafał Brzozowski
  • Ewelina Lisowska
  • Marina
  • ktoś inny
polub
ESKA