WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Kim jest Cleo z My Słowianie? Sprawdź, gdzie wcześniej śpiewała wokalistka Donatana z hitu My Słowianie [VIDEO] - Joanna Cleo Klepko - kim jest i z kim śpiewała, zanim z Donatanem stworzyła hit My Słowianie

Tagi związane z Kim jest Cleo z My Słowianie? Sprawdź, gdzie wcześniej śpiewała wokalistka Donatana z hitu My Słowianie [VIDEO]: cleo kim jest, cleo my słowianie, joanna klepko cloe, joanna klepko kim jest, joanna klepko my słowianie

Kim jest Cleo z My Słowianie? Sprawdź, gdzie wcześniej śpiewała wokalistka Donatana z hitu My Słowianie [VIDEO]

RSS 17/11/2013 14:18 Komentarze
Cleo i Donatan stworzyli razem hit My Słowianie, który nuci cała Polska. Cleo nie jest jednak debiutantką, wcześniej śpiewała między innymi z Pezetem! Pytania Cleo będziecie mogli zadać już w poniedziałek o 18:30 na naszym videoczacie na Eska.pl, tymczasem sprawdźcie, jak sobie radziła wokalistka na scenie muzycznej przed hitem My Słowianie.
CLEO CLEO / Facebook Cleo
Ilustracja do artykułu: Kim jest Cleo z My Słowianie? Sprawdź, gdzie wcześniej śpiewała wokalistka Donatana z hitu My Słowianie [VIDEO]
My Słowianie - Cleo i Donatan to niewątpliwie hit Internetu. Kawałek ma już ponad 14 mln wyświetleń i zyskuje coraz więcej fanów. A my już teraz postanowiliśmy przybliżamy Wam samą Cleo. Pod Cleo kryje się Joanna Klepko. Cleo to tak naprawdę pseudonim artystyczny.

>>> Kim jest Cleo? Zobaczcie na ESKA.pl!

Joanna Klepko muzyką już fascynowała się w szkole podstawowej, od 2002 roku jest wokalistką
chóru gospel Soul Connection.  Fascynuje się muzyką, m.in Alicia Keys, Arethy Franklin i Whitney Houston.

>>> My Słowianie - jak dzieci tańczą przy tym wykonie?


Cleo znana jest z wielu wspólnych wykonów, nie tylko z Donatanem, ale także z: WSRH, Pezetem, Onarem, Pihem, grupą Endefis, RY23.

>>> Donatan i Cleo już 18 listopada będą na Videoczacie. Zadajcie już pytania!


Poniżej serwujemy Wam kilka z jej wykonów!

Joanna CLEO Klepko - I'm Here (cover)



Joanna CLEO Klepko - Please Don't Judge Me (cover)




WSRH - Napadam na banki feat. Ry23, Ero, Joanna "Cleo" Klepko | bit Donatan, skrecz Dj Hen



Ry23 - Tu feat. Cleo (prod. Donatan)



Donatan Feat Cleo Kasta Teraz Ja

Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
HIT LATA 2016: polskie piosenki. Przebój wakacji według internautów to...
0

HIT LATA 2016: polskie piosenki. Przebój wakacji według internautów to...

Lato 2016 będzie gorące! Wakacyjne hity wydali m.in. Enej, Red Lips, Feel, Margaret, Michał Szpak, Popek, Mesajah czy Saszan. Wakacyjna polska playlista już teraz na ESKA.pl - której piosenki słuchasz najczęściej?
29/05/2016 11:06
Skład Polski na EURO 2016 we Francji. Kto zagra na ME 2016?
0

Skład Polski na EURO 2016 we Francji. Kto zagra na ME 2016?

Kto zagra na EURO 2016? Skład reprezentacji Polski poznacie na ESKA.pl! Ci piłkarze dadzą nam zwycięstwo na Mistrzostwach Europy we Francji? Kadra do sprawdzenia na ESKA.pl!
30/05/2016 21:13
Sylwia Grzeszczak wróciła na scenę i zachwyciła. Rewelacyjny występ  artystki na ESKA.pl
0

Sylwia Grzeszczak wróciła na scenę i zachwyciła. Rewelacyjny występ artystki na ESKA.pl

Sylwia Grzeszczak na Polsat SuperHit Festiwal 2016 zaliczyła swój wielki muzyczny powrót! Wokalistka wystąpiła na Koncercie Platynowym w Operze Leśnej po raz pierwszy od czasu narodzin dziecka. Co zaśpiewała i jak wypadła po przerwie? Sprawdźcie szczegóły i zobaczcie wideo na ESKA.pl!
30/05/2016 16:42
Gorąca 20 Premiery: Dominika Sojda - Już wiem, że Ty || Steve Aoki & Boehm feat. Walk The Moon - Back 2 U
0

Gorąca 20 Premiery: Dominika Sojda - Już wiem, że Ty || Steve Aoki & Boehm feat. Walk The Moon - Back 2 U

Dominika Sojda - Już wiem, że ty oraz Steve Aoki & Boehm feat. Walk The Moon - Back 2 U: to dwie premiery w G20 na dobre rozpoczącie tygodnia. Warto zwrócić uwagę na te dwie nowości do listy przebojów ESKI! Więcej na ich temat dowiecie już teraz na ESKA.pl!
30/05/2016 16:41
Adele zjechała fankę na koncercie. Co takiego zrobiła dziewczyna?
0

Adele zjechała fankę na koncercie. Co takiego zrobiła dziewczyna?

Adele nie miała litości dla fanki. Znana z ciętego języka piosenkarka powiedziała szczerze, co myśli na temat zachowania dziewczyny na koncercie. Sprawdź, o co poszło już teraz!
30/05/2016 16:39
Opole 2016: plebiscyt Złote Opole 2016. Trwa głosowanie!
0

Opole 2016: plebiscyt Złote Opole 2016. Trwa głosowanie!

Opole 2016 - Krajowy Festiwal Piosenki Polskiej coraz bliżej! Ruszył już plebiscyt, w którym widzowie wybiorą najlepszą piosenkę, która otrzyma Grand Prix Opola 2016. Szansę na statuetkę mają m.in.: Natalia Szroeder, Dawid Podsiadło, Margaret, Monika Brodka, Kaliber 44.
30/05/2016 16:32
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
HIT LATA 2016: polskie piosenki. Przebój wakacji według internautów to...

HIT LATA 2016: polskie piosenki. Przebój wakacji według internautów to...

29/05/2016 11:06

0
HIT: Wnuczka Hołowczyca, Prokop i Wellman śpiewają. 2-latka zrobiła totalną demolkę!

HIT: Wnuczka Hołowczyca, Prokop i Wellman śpiewają. 2-latka zrobiła totalną demolkę!

29/05/2016 10:53

0
Ewa Farna w Hymn for the Weekend Coldplay! Jak poradziła sobie na miejscu Beyonce?

Ewa Farna w Hymn for the Weekend Coldplay! Jak poradziła sobie na miejscu Beyonce?

28/05/2016 11:34

0
Rosyjska lekcja twerku - trudno wyobrazić sobie bardziej seksowne wideo!

Rosyjska lekcja twerku - trudno wyobrazić sobie bardziej seksowne wideo!

27/05/2016 13:14

0
Piosenki do grilla. Playlista idealna na długi weekend 2016!

Piosenki do grilla. Playlista idealna na długi weekend 2016!

27/05/2016 13:13

0
KONKURS: Baw się i wygraj smartfona!

KONKURS: Baw się i wygraj smartfona!

27/03/2016 10:31

0
informacje
KONKURS Domowy Mistrz Kuchni: łap tablet lub książkę z przepisami

KONKURS Domowy Mistrz Kuchni: łap tablet lub książkę z przepisami


Akcja partnerska
Polecamy
HIT LATA 2016