WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » ESKA Music Awards 2017 - nominacje: NAJLEPSZY HIT - ESKA Music Awards 2017 - nominacje: NAJLEPSZY HIT

Tagi związane z ESKA Music Awards 2017 - nominacje: NAJLEPSZY HIT: eska music awards, kamil bednarek, c-bool, agnieszka chylińska, monika lewczuk, mateusz ziółko, ema2017

ESKA Music Awards 2017 - nominacje: NAJLEPSZY HIT

RSS 21/04/2017 14:03 Komentarze

ESKA Music Awards 2017 - nominacje: NAJLEPSZY HIT. Kto nagrał najgorętszy hit ostatnich miesięcy? Sprawdź nominowanych i oddaj swój głos na ulubiony przebój!

ESKA Music Awards 2017 - nominacje: NAJLEPSZY HIT ESKA Music Awards 2017 - nominacje: NAJLEPSZY HIT / eska.pl
Ilustracja do artykułu: ESKA Music Awards 2017 - nominacje: NAJLEPSZY HIT

ESKA Music Awards 2017 - nominacje: NAJLEPSZY HIT. Którzy artyści powalczą o największy przebój ostatnich miesięcy? Sprawdź nominowanych i przekonaj się, że w tym roku walka będzie niezwykle zacięta! Uroczysta gala wręczenia nagród odbędzie się w sobotę 17 czerwca w Szczecinie! ESKA Music Awards 2017 - GŁOSOWANIE: wynik zależy od was!

W kategorii NAJLEPSZY HIT nominowani zostali:

  • Agnieszka Chylińska - Królowa łez. Singiel promujący niezapowiadany i niespodziewany muzyczny powrót po siedmiu latach przerwy! 

  • C-Bool - Magic Symphony. Kolejny przebój producenta z gościnnym udziałem Wietnamki Giang Pham. Wszystko wskazuje na to, że piosenka ma szansę powtórzyć sukces hitu Never Go Away.

  • Monika Lewczuk - Ty i ja. Piosenka napisana wspólnie z Sarsą to prawdziwy wakacyjny hit! Czy na koncie Moniki znajdzie się pierwsza statuetka EMA2017?

  • Kamil Bednarek - Talizman. Pierwszy singiel, który promuje nowy album Kamila. Wokalista, do współpracy, zaprosił niezwykle utalentowanego beatmakera - Matheo. Owocem tej kooperacji jest miks charakterystycznych dla Bednarka lekkich melodii, połączonych z nowoczesnym brzmieniem Matheo.

  • Mateusz Ziółko - W płomieniach. Piosenka zapowiada debiutancki album wokalisty, który ujrzy światło dzienne pod koniec maja. 

 

Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Pogoda na wakacje 2017 - jakie będzie lato w Polsce?
0

Pogoda na wakacje 2017 - jakie będzie lato w Polsce?

Jaka będzie pogoda w wakacje 2017? Więcej deszczu czy słońca? Najświeższa długoterminowa prognoza pogody do sprawdzenia w jednym miejscu - na ESKA.pl
25/06/2017 19:40
 Gala 25 lat Disco Polo: transmisja w TV i ONLINE za darmo
0

Gala 25 lat Disco Polo: transmisja w TV i ONLINE za darmo

25 lat Disco Polo to jubileuszowa gala podsumowująca ćwierćwiecze tego niezwykle popularnego gatunku muzycznego w Polsce. Sprawdź na ESKA, gdzie oglądać galę w TV i Internecie. Czy będzie transmisja ONLINE za darmo?
25/06/2017 19:40
YouTube: DESPACITO po polsku TOP5. Te wykony trzeba znać! GŁOSOWANIE
0

YouTube: DESPACITO po polsku TOP5. Te wykony trzeba znać! GŁOSOWANIE

Despacito od kilku tygodni nie schodzi ze szczytów list przebojów! Najpopularniejszy hit na świecie doczekał się wielu polskich przeróbek. Która jest najlepsza? Posłuchajcie, oceńcie i zagłosujcie - na ESKA.pl
25/06/2017 17:15
25 lat Disco Polo - KTO WYSTĄPI na gali?
0

25 lat Disco Polo - KTO WYSTĄPI na gali?

25 lat Disco Polo w Polsce to impreza, która 25 czerwca zawita na Stadion Polonii. Kto wystąpi? Przekonajcie się na ESKA.pl - tu pełna lista!
25/06/2017 17:15
Wianki nad Wisłą 2017: masa atrakcji i genialne koncerty. Tak bawiła się Warszawa!
0

Wianki nad Wisłą 2017: masa atrakcji i genialne koncerty. Tak bawiła się Warszawa!

Wianki nad Wisłą 2017 w Warszawie przeszły do historii i to w wielkim stylu. Już teraz zobaczcie relację z wydarzenia na ESKA.pl
25/06/2017 17:09
LP, Julia Pietrucha, Kasia Kowalska na Life Festival Oświęcim 2017 [RELACJA]
0

LP, Julia Pietrucha, Kasia Kowalska na Life Festival Oświęcim 2017 [RELACJA]

Wręczenie nagrody Peacemakera zespołowi Scorpions było zwieńczeniem pełnej emocji soboty na TLFO 2017. Niemieccy rockmani rozgrzali do czerwoności stadion oświęcimskiego MOSiR-u, a pomogli im w tym wydatnie artyści występujący przed nimi: Kasia Kowalska, LP, Julia Pietrucha, Bisquit, Leski i SMKKPM.
25/06/2017 15:40
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Wianki nad Wisłą 2017: masa atrakcji i genialne koncerty. Tak bawiła się Warszawa!

Wianki nad Wisłą 2017: masa atrakcji i genialne koncerty. Tak bawiła się Warszawa!

25/06/2017 17:09

0
LP, Julia Pietrucha, Kasia Kowalska na Life Festival Oświęcim 2017 [RELACJA]

LP, Julia Pietrucha, Kasia Kowalska na Life Festival Oświęcim 2017 [RELACJA]

25/06/2017 15:40

0
POLSKI HIT LATA 2017 - wybierz najgorętszy przebój wakacji 2017! GŁOSOWANIE

POLSKI HIT LATA 2017 - wybierz najgorętszy przebój wakacji 2017! GŁOSOWANIE

24/06/2017 14:10

0
Prezydent Andrzej Duda nie wytrzymał swojego żartu VIDEO

Prezydent Andrzej Duda nie wytrzymał swojego żartu VIDEO

22/06/2017 09:00

0
Opole 2017: znamy nową datę i miejsce festiwalu

Opole 2017: znamy nową datę i miejsce festiwalu

20/06/2017 15:31

0
Kleszcze 2017: u dziecka, u psa - co robić KROK PO KROKU

Kleszcze 2017: u dziecka, u psa - co robić KROK PO KROKU

16/06/2017 12:02

0
informacje
Hybryda: tricki i porady. Lepiej w domu czy w salonie?

Hybryda: tricki i porady. Lepiej w domu czy w salonie?


Akcja partnerska
Najnowsze Hity
Polecamy
GŁOSOWANIE
Despacito po polsku - która wersja najlepsza?
  • Oktawian - Despacito (Powoli)
  • DresMasters - Drespacito
  • SeksMasterka - Sekspacito
  • Magda Bereda - Siedź tu cicho
  • Kasia Staszewska - Despacito
polub
ESKA