WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » ESKA Music Awards 2017 - nominacje: NAJLEPSZA ARTYSTKA - ESKA Music Awards 2017 - nominacje: NAJLEPSZA ARTYSTKA

Tagi związane z ESKA Music Awards 2017 - nominacje: NAJLEPSZA ARTYSTKA: eska music awards, agnieszka chylińska, monika lewczuk, sarsa, ema2017

ESKA Music Awards 2017 - nominacje: NAJLEPSZA ARTYSTKA

RSS 21/04/2017 14:05 Komentarze

ESKA Music Awards 2017 - nominacje: NAJLEPSZA ARTYSTKA. Sprawdź, które wokalistki zostały nominowane do najbardziej prestiżowych nagród w kraju - EMA2017 i oddaj głos na swoją ulubioną artystkę!

ESKA Music Awards 2017 - nominacje: NAJLEPSZA ARTYSTKA ESKA Music Awards 2017 - nominacje: NAJLEPSZA ARTYSTKA / eska.pl
Ilustracja do artykułu: ESKA Music Awards 2017 - nominacje: NAJLEPSZA ARTYSTKA

ESKA Music Awards 2017 - nominacje: NAJLEPSZA ARTYSTKA. Poznaliśmy nazwiska wokalistek, które w tym roku powalczą o niezwykle pożądaną statuetkę EMA2017! Sprawdź, kto jest nominowany i nie zwlekaj z oddaniem swojego głosu na swoją ulubioną artystkę! Wielka gala odbędzie się 17 czerwca w Szczecinie! ESKA Music Awards 2017 - GŁOSOWANIE: wynik zależy od was! >>

W kategorii NAJLEPSZA ARTYSTKA nominowane zostały:

  • Sarsa - piosenkarka, autorka tekstów i kompozytorka. W 2015 ukazał się jej debiutancki album studyjny zatytułowany Zapomnij mi, który zajął 2. miejsce na polskiej liście sprzedaży OLiS i uzyskał status platynowej płyty. Singiel Bronie się zapowiada długo wyczekiwany drugi album Sarsy.

  • Monika Lewczuk - na swoim koncie ma jeden album z 2016 roku zatytułowany #1, przy którym współpracowała m.in. z Sarsą i Jackiem Szymkiewiczem. Singiel Ty i ja uzyskał podwójnie platynowy certyfikat za sprzedaż w nakładzie przekraczającym 40 tysięcy kopii.

  • Agnieszka Chylińska - absolutna gwiazda i osobowość polskiej sceny muzycznej. Charyzmatyczna wokalistka wróciła po siedmiu latach przerwy i zrobiła niebywałe zamieszanie swoją niezapowiedzianą płytą Forever Child. 

 

Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Pogoda na wakacje 2017 - jakie będzie lato w Polsce?
0

Pogoda na wakacje 2017 - jakie będzie lato w Polsce?

Jaka będzie pogoda w wakacje 2017? Więcej deszczu czy słońca? Najświeższa długoterminowa prognoza pogody do sprawdzenia w jednym miejscu - na ESKA.pl
25/06/2017 19:40
 Gala 25 lat Disco Polo: transmisja w TV i ONLINE za darmo
0

Gala 25 lat Disco Polo: transmisja w TV i ONLINE za darmo

25 lat Disco Polo to jubileuszowa gala podsumowująca ćwierćwiecze tego niezwykle popularnego gatunku muzycznego w Polsce. Sprawdź na ESKA, gdzie oglądać galę w TV i Internecie. Czy będzie transmisja ONLINE za darmo?
25/06/2017 19:40
YouTube: DESPACITO po polsku TOP5. Te wykony trzeba znać! GŁOSOWANIE
0

YouTube: DESPACITO po polsku TOP5. Te wykony trzeba znać! GŁOSOWANIE

Despacito od kilku tygodni nie schodzi ze szczytów list przebojów! Najpopularniejszy hit na świecie doczekał się wielu polskich przeróbek. Która jest najlepsza? Posłuchajcie, oceńcie i zagłosujcie - na ESKA.pl
25/06/2017 17:15
25 lat Disco Polo - KTO WYSTĄPI na gali?
0

25 lat Disco Polo - KTO WYSTĄPI na gali?

25 lat Disco Polo w Polsce to impreza, która 25 czerwca zawita na Stadion Polonii. Kto wystąpi? Przekonajcie się na ESKA.pl - tu pełna lista!
25/06/2017 17:15
Wianki nad Wisłą 2017: masa atrakcji i genialne koncerty. Tak bawiła się Warszawa!
0

Wianki nad Wisłą 2017: masa atrakcji i genialne koncerty. Tak bawiła się Warszawa!

Wianki nad Wisłą 2017 w Warszawie przeszły do historii i to w wielkim stylu. Już teraz zobaczcie relację z wydarzenia na ESKA.pl
25/06/2017 17:09
LP, Julia Pietrucha, Kasia Kowalska na Life Festival Oświęcim 2017 [RELACJA]
0

LP, Julia Pietrucha, Kasia Kowalska na Life Festival Oświęcim 2017 [RELACJA]

Wręczenie nagrody Peacemakera zespołowi Scorpions było zwieńczeniem pełnej emocji soboty na TLFO 2017. Niemieccy rockmani rozgrzali do czerwoności stadion oświęcimskiego MOSiR-u, a pomogli im w tym wydatnie artyści występujący przed nimi: Kasia Kowalska, LP, Julia Pietrucha, Bisquit, Leski i SMKKPM.
25/06/2017 15:40
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Wianki nad Wisłą 2017: masa atrakcji i genialne koncerty. Tak bawiła się Warszawa!

Wianki nad Wisłą 2017: masa atrakcji i genialne koncerty. Tak bawiła się Warszawa!

25/06/2017 17:09

0
LP, Julia Pietrucha, Kasia Kowalska na Life Festival Oświęcim 2017 [RELACJA]

LP, Julia Pietrucha, Kasia Kowalska na Life Festival Oświęcim 2017 [RELACJA]

25/06/2017 15:40

0
POLSKI HIT LATA 2017 - wybierz najgorętszy przebój wakacji 2017! GŁOSOWANIE

POLSKI HIT LATA 2017 - wybierz najgorętszy przebój wakacji 2017! GŁOSOWANIE

24/06/2017 14:10

0
Prezydent Andrzej Duda nie wytrzymał swojego żartu VIDEO

Prezydent Andrzej Duda nie wytrzymał swojego żartu VIDEO

22/06/2017 09:00

0
Opole 2017: znamy nową datę i miejsce festiwalu

Opole 2017: znamy nową datę i miejsce festiwalu

20/06/2017 15:31

0
Kleszcze 2017: u dziecka, u psa - co robić KROK PO KROKU

Kleszcze 2017: u dziecka, u psa - co robić KROK PO KROKU

16/06/2017 12:02

0
informacje
Hybryda: tricki i porady. Lepiej w domu czy w salonie?

Hybryda: tricki i porady. Lepiej w domu czy w salonie?


Akcja partnerska
Najnowsze Hity
Polecamy
GŁOSOWANIE
Despacito po polsku - która wersja najlepsza?
  • Oktawian - Despacito (Powoli)
  • DresMasters - Drespacito
  • SeksMasterka - Sekspacito
  • Magda Bereda - Siedź tu cicho
  • Kasia Staszewska - Despacito
polub
ESKA