Włącz Radio ESKA rozwiń
TERAZ CZYTASZ:
Liam Payne: Donald Trump wyrzucił One Direction ze swojego hotelu! Za co? Nie uwierzycie! - "Skomentuj!"

Liam Payne: Donald Trump wyrzucił One Direction ze swojego hotelu! Za co? Nie uwierzycie!


RSS 17/03/2017 12:00 Komentarze

liam Payne opowiedział w Rollacoster przedziwną historię, jaka przydarzyła się One Direction w hotelu Donalda Trumpa! Uwierzycie, że nowy prezydent USA mógł zrobić COŚ TAKIEGO?!

Zdjęcie z artykułu: Liam Payne: Donald Trump wyrzucił One Direction ze swojego hotelu! Za co? Nie uwierzycie! One Direction, Donald Trump; Rex Features/East News
Ilustracja do artykułu Liam Payne: Donald Trump wyrzucił One Direction ze swojego hotelu! Za co? Nie uwierzycie!

Liam Payne bez koszulki na okładce Rollacoaster to świetny wstęp do wywiadu na łamach pisma, który jest chyba jeszcze ciekawszy, niż samo zdjęcie! Jak już Wam pisaliśmy, w wywiadzie dla Rollacoaster Liam Payne opowiedział o swoim związku z Cheryl Fernandez-Versini, a także o znajomości z Justinem Bieberem.

>> Liam Payne: Justin Bieber "to świetny facet. Dałem mu swój numer telefonu"!

Cały wywiad Liama dla Rollacoaster ukaże się dopiero 8 czerwca 2017. Na razie do mediów zostały przesłane jedynie fragmenty rozmowy, jako zapowiedź całości. Wywiad musi być naprawdę niesamowity, skoro znamy dopiero jego wycinki, a już jesteśmy zachwyceni! Jedna z ujawnionych historii, jakie opowiedział Liam Payne w Rolacoaster, jest związana z nowym prezydentem USA! ale to jeszcze nie wszystko - dotyczy sytuacji, w której Donald Trump WYRZUCIŁ ONE DIRECTION ZE SWOJEGO HOTELU! Dlaczego?

Jak wyjaśnia Liam Payne, chłopaki nocowali w hotelu Donalda Trumpa podczas swojej wizyty w Nowym Jorku. Miliarder postanowił skorzystać z okazji i wymóc na chłopakach z 1D... spotkali się z jego córką!

"Chodziło o jego córkę. Zadzwonił do naszego managera, a my spaliśmy. On powiedział: 'Więc ich obudź', a ja odmówiłem. Potem on nie chciał pozwolić nam używać podziemnego garażu. To jasne, że w Nowym Jorku my nie możemy tak naprawdę wyjść na zewnątrz. To miasto jest dla nas bezlitosne. Więc on na to: 'OK, więc nie chcę was w moim hotelu'. No i musieliśmy się wynieść" - wyjawił Liam Payne.

Co Wy na to? Wyobrażacie sobie, jak ktoś mógł tak potraktować chłopaków z One Direction tylko dlatego, że chcieli się wyspać, zamiast na zawołanie biec poznać czyjąś córkę? A zwłaszcza - jak mógł ich tak potraktować facet, który obecnie rządzi Stanami Zjednoczonymi?

Zdjęcie z artykułu: Liam Payne: Donald Trump wyrzucił One Direction ze swojego hotelu! Za co? Nie uwierzycie! Donald Trump; Raleigh News and Observer/TNS/ABACA/EAST NEWS
Ilustracja do artykułu Liam Payne: Donald Trump wyrzucił One Direction ze swojego hotelu! Za co? Nie uwierzycie!
Zdjęcie z artykułu: Liam Payne: Donald Trump wyrzucił One Direction ze swojego hotelu! Za co? Nie uwierzycie! One Direction; Rex Features/East News
Ilustracja do artykułu Liam Payne: Donald Trump wyrzucił One Direction ze swojego hotelu! Za co? Nie uwierzycie!

 

 

 

 

Dla wszystkich fanów One Direction mamy specjalną propozycję. Czekając na kolejne płyty muzyków, ich kolejne płyty i życiowe zawirowania, oglądajcie filmy o zespole! Zobaczcie, jak chłopakom z One Direction udało się odnieść światowy sukces i w jakie skandale mieli nieszczęście się wplątać!

 

komentarze
Hotplota News

Victoria Beckham o studiach Brooklyna Beckhama: „Jestem dumna!

Choć Victoria będzie bardzo tęskniła za Brooklynem, popiera kierunek, który dla siebie wybrał.

Tyga nie płaci alimentów? Chłopak Kylie Jenner WYŚMIAŁ Blac Chynę!

Tyga pokazał właśnie, że jako chłopak Kylie Jenner czuje się BEZKARNY!

EUROWIZJA 2017, Norwegia: JOWST – Grab The Moment. Norwegia porywa do tańca!

Piosenka na konkurs Eurowizja 2017 z Norwegii to elektroniczny kawałek Grab The Moment. Śpiewa go JOWST. Co o nim wiemy?

Khloe Kardashian ma kompleksy z powodu… Kylie Jenner! Chodzi o jej biznes!

Kosmetyczny biznes Kylie Jenner rozkręca się znakomicie. Nic dziwnego, że pozostałe siostry czują lekką zazdrość!

Taniec z Gwiazdami 2017, odcinek 5: Iwona Cichosz ma KONTUZJĘ ŻEBER!

W programie Taniec z Gwiazdami 31.03.2017 Iwona Cichosz wystąpi mimo kontuzji żeber?! Uczestniczka TzG 2017 NIE CHCE SIĘ LECZYĆ!

wczytaj więcej artykułów