Włącz Radio ESKA rozwiń
TERAZ CZYTASZ:
Kim Kardashian o napadzie: "Nie miałam majtek. Przygotowywałam się psychicznie na gwałt"! - "Skomentuj!"

Kim Kardashian o napadzie: "Nie miałam majtek. Przygotowywałam się psychicznie na gwałt"!


RSS 20/03/2017 13:34 Komentarze

Kim Kardashian ze szczegółami opowiedziała o napadzie, jakiego doświadczyła w Paryżu. Gwiazda nie miała na sobie bielizny i była przekonana, że przestępcy chcą ją zgwałcić!

Zdjęcie z artykułu: Kim Kardashian o napadzie: "Nie miałam majtek. Przygotowywałam się psychicznie na gwałt"! Kim Kardashian o napadzie; twitter.com/KUWTK
Ilustracja do artykułu Kim Kardashian o napadzie: "Nie miałam majtek. Przygotowywałam się psychicznie na gwałt"!

W ostatnim odcinku Z Kamerą u Kardashianów (Keeping Up With The Kardashians) Kim Kardashian opowiedziała o napadzie, którego ofiarą stała się na początku października 2016 roku w Paryżu. Jak Wam juz pisaliśmy, celebrytka rozważała nawet próbę ucieczki zamaskowanym bandytom, jednak bała się, że ci strzelą jej w plecy. To jednak nie koniec dramatycznych przeżyć i lęków Kim związanych z wydarzeniami w hotelu.

>> Kim Kardashian o napadzie: "Myślałam, 'Czy strzelą mi w plecy?'" Zobacz poruszające video!

Jak wiadomo, do napadu na Kim Kardashian doszło w środku nocy. Celebrytka była wówczas w swoim apartamencie. Miała na sobie jedynie szlafrok. Jak zdradziła w nowym odcinku KUWTK, przez jej głowę przechodziły różne straszne myśli. Gwiazda nie zna francuskiego, więc nie rozumiała, co mówią przestępcy. Jedyną osobą, która mówiła i po francusku, i angielsku, był hotelowy portier, którego złodzieje zmusili do otworzenia im drzwi apartamentu Kim Kardashian. Gwiazda nie umiała sama zadzwonić nawet na numer alarmowy, bo nie wiedziała, jaki obowiązuje we Francji!

"Kiedy byłam związywana, mówiłam: 'Czy my umrzemy, czy oni nas zabiją? Płakałam i prosiłam, by powiedział im, że mam małe dzieci" - wspomina Kim Kardashian w Z Kamerą u Kardashianów. Celebrytka dodaje, że później jeden z przestępców zakleił jej usta taśmą. "Zakleił mi twarz, bym nie mogła krzyczeć. A potem złapał mnie za nogi, a ja nie miałam, wiecie, nie miałam nic pod spodem. Pociągnął mnie do siebie z przodu łóżka, a ja pomyślałam: "OK, to jest moment, w którym mnie zgwałcą. W pełni przygotowywałam się na to psychicznie, ale on tego nie zrobił" - zdradza gwiazda.

Trudno wyobrazić sobie, jak wielki stres przeżyła Kim Kardashian. Z tego samego odcinka dowiadujemy się, że jej siostry i matka dotarły na miejsce zdarzenia równo z policją i że jeszcze tej samej nocy cała rodzina opuściła Paryż ze względu na wielką traumę, jaka kojarzyła im się z tym miejscem.

Zdjęcie z artykułu: Kim Kardashian o napadzie: "Nie miałam majtek. Przygotowywałam się psychicznie na gwałt"! Kim Kardashian o napadzie; twitter.com/KUWTK
Ilustracja do artykułu Kim Kardashian o napadzie: "Nie miałam majtek. Przygotowywałam się psychicznie na gwałt"!

 

komentarze
Hotplota News

Victoria Beckham o studiach Brooklyna Beckhama: „Jestem dumna!

Choć Victoria będzie bardzo tęskniła za Brooklynem, popiera kierunek, który dla siebie wybrał.

Tyga nie płaci alimentów? Chłopak Kylie Jenner WYŚMIAŁ Blac Chynę!

Tyga pokazał właśnie, że jako chłopak Kylie Jenner czuje się BEZKARNY!

EUROWIZJA 2017, Norwegia: JOWST – Grab The Moment. Norwegia porywa do tańca!

Piosenka na konkurs Eurowizja 2017 z Norwegii to elektroniczny kawałek Grab The Moment. Śpiewa go JOWST. Co o nim wiemy?

Khloe Kardashian ma kompleksy z powodu… Kylie Jenner! Chodzi o jej biznes!

Kosmetyczny biznes Kylie Jenner rozkręca się znakomicie. Nic dziwnego, że pozostałe siostry czują lekką zazdrość!

Taniec z Gwiazdami 2017, odcinek 5: Iwona Cichosz ma KONTUZJĘ ŻEBER!

W programie Taniec z Gwiazdami 31.03.2017 Iwona Cichosz wystąpi mimo kontuzji żeber?! Uczestniczka TzG 2017 NIE CHCE SIĘ LECZYĆ!

wczytaj więcej artykułów