Włącz Radio ESKA rozwiń
TERAZ CZYTASZ:
EUROWIZJA 2017, Holandia: OG3NE - Lights and Shadows. Holenderska piosenka na Eurowizję zaskoczeniem? - "Skomentuj!"

EUROWIZJA 2017, Holandia: OG3NE - Lights and Shadows. Holenderska piosenka na Eurowizję zaskoczeniem?


RSS 20/03/2017 20:30 Komentarze

Holenderska piosenka na Eurowizję 2017, Lights And Shadows, ma szansę na zwycięstwo? Sprawdźcie, kim są OG3NE i jaką mają szansę na zwycięstwo oraz posłuchajcie piosenki Lights and Shadows!

Zdjęcie z artykułu: EUROWIZJA 2017, Holandia: OG3NE - Lights and Shadows. Holenderska piosenka na Eurowizję zaskoczeniem? Eurowizja 2017 - Holandia - OG3NE - Lights and Shadows; YouTube.com/AVROTROS
Ilustracja do artykułu EUROWIZJA 2017, Holandia: OG3NE - Lights and Shadows. Holenderska piosenka na Eurowizję zaskoczeniem?

Wielkimi krokami zbliża się konkurs piosenki europejskiej Eurowizja 2017. Holandia wysyła do Kijowa żeńskie trio OG3NE, które może nieźle namieszać w finale...

>> EUROWIZJA 2017, Albania: Lindita - World. Albania to małe państwo z mocnym kandydatem!

W 62. konkursie piosenki Eurowizji uczestników będzie 43 - tyle krajów zgłosiło swoich kandydatów. Tradycyjnie w półfinałach nie zaprezentuje się gospodarz - w tym roku jest nim Ukraina - a także przedstawiciele tzw. Wielkiej Piątki: Francji, Hiszpanii, Niemiec, Wielkiej Brytanii i Włoch.

W konkursie Eurowizja 2017 reprezentant Holandii wylosował występ w 1. części 2. półfinału. OG3NE zaśpiewają 11 maja 2017 jako trzecie (po Austrii i Danii). Ich piosenka nosi tytuł Lights and Shadows.

Czy holenderska piosenka na Eurowizję 2017 ma szansę na finał, a może nawet zwycięstwo? Wielu obserwatorów uważa, że tak! Piosenka OG3NE, Lighs and Shadows, różni się od dotychczasowych propozycji Holandii na konkurs piosenki europejskiej, które były utrzymane w klimacie holenderskiego folku. Utwór wpada jednak w ucho, ma ważne przesłanie i chwytliwy refren, a do tego fantastycznie eksponuje piękną trzygłosową harmonię wokalistek.

EUROWIZJA 2017 - KANDYDACI: HOLANDIA Z PIOSENKĄ OG3NE - LIGHTS AND SHADOWS W FINALE EUROWIZJI?

Kim są OG3NE? Zespół powstał w 2007 roku. Stworzyły go trzy siostry Vol: Lisa, Amy i Shelley. Ich imiona stanowiły początkowo nazwę zespołu. Dziewczyny reprezentowały Holandię w 2007 roku w Eurowizji dla Dzieci. Zajęły tam 11. miejsce.

W 2008 roku siostry wydały debiutancką płytę, 300%. Drugi album, Sweet 16, ukazał się w 2011 roku. Później Vol zrobiły sobie przerwę w karierze.

W 2014 roku Lisa, Amy i Shelley postanowiły powrócić na scenę. Przybrały nazwę OG3NE i wzięły udział w talent show The Voice Of Holland. OG3NE wygrały całą edycję programu, będąc pierwszym zespołem wokalnym, który zwyciężył w tym show.

30 września 2016 OG3NE wydały swój trzeci album, We Got This, który trafił na 1. miejsce najlepiej sprzedających się albumów w Holandii.

W październiku 2016 dziewczyny poinformowały, że to właśnie one będą reprezentować Holandię w konkursie Eurowizja 2017. OG3NE zaprezentowały eurowizyjną piosenkę 3 marca 2017. Jest to utwór Lights and Shadows, który napisali wspólnie ojciec sióstr, Rick Vol, oraz producent i gitarzysta, Rori de Kieviet - chłopak Shelley. Ballada ma ważne przesłanie - mówi o radzeniu sobie z przeciwnościami losu i o tym, że człowiek przechodzi w życiu różne wzloty i upadki. Holenderska piosenka na Eurowizję 2017 jest dedykowana mamie sióstr Vol, która od lat cierpi na rzadką odmianę raka kości.

Jak oceniacie piosenkę OG3NE, Lights and Shadows? Z tą piosenką na konkurs piosenki Eurowizja 2017 Holandia ma szansę wygrać?

Przypomnijmy, że w ubiegłorocznym konkursie Eurowizja Holandia zajęła 11. miejsce, zdobywając 153 pkt. Kraj reprezentował wówczas Douwe Bob z utworem Slow Down.

Zdjęcie z artykułu: EUROWIZJA 2017, Holandia: OG3NE - Lights and Shadows. Holenderska piosenka na Eurowizję zaskoczeniem? Eurowizja 2017 - Holandia - OG3NE - Lights and Shadows; YouTube.com/AVROTROS
Ilustracja do artykułu EUROWIZJA 2017, Holandia: OG3NE - Lights and Shadows. Holenderska piosenka na Eurowizję zaskoczeniem?

 

komentarze
Hotplota News

Wyspa przetrwania: Casting do nowego programu Polsatu! O co w nim chodzi? [VIDEO]

Czyżby Polsat pozazdrościł TVN-owi popularności Agenta i Azja Express? ;) 

Idol 2017: Wojtek Łuszczykiewicz w programie odkrył, że ma … ZEZA! O co chodzi? [VIDEO]

Juror tego muzycznego show słynie z kontrowersyjnych wypowiedzi. Nie zawiódł i tym razem … ;) 

Justin Bieber i Zayn Malik nagrają wspólną piosenkę?! Są w stałym kontakcie!

Justin Bieber widzi w Zaynie Maliku idealnego muzyka do duetu! Od razu zaproponował mu współpracę!

Selena Gomez poleciała do Kolumbii, by spotkać się z The Weekndem!

Selena Gomez i The Weeknd spędzili kilka dni w Sao Paulo. The Weeknd przebywa tam w trasie koncertowej.

Liam Payne oświadczy się Cheryl? To kolejny krok po narodzinach dziecka!

Liam Payne i Cheryl Fernandez-Versini wezmą ślub?

wczytaj więcej artykułów