Eska Cinema
 
| 14:25 20.04.2017

Sekrety ojca – odcinek 35: Hasret uprowadzona przez Tarika! Mert chce ratować siostrę! WIDEO

fot. KanalD / youtube.com
Sekrety ojca – odcinek 35 to dramat Hasret, która przez własną naiwność znów zostanie porwana. Tym razem jej największym obrońcą okaże się jednak Mert, który będzie gotowy na wszystko, by uniemożliwić plany Tarika. Streszczenie i fragmenty zdradzają, co się wydarzy!

Sekrety ojca – odcinek 35 będzie rozgrywał się niedługo po wydarzeniach z poprzedniego epizodu. Sfrustrowany Kadir zatrudni się na budowie, jednak będzie ukrywał przed matką, gdzie pracuje. Nilgun w nowym odcinku serialu Sekrety ojca w końcu wynajmie zresztą dom dla najbliższych, jednak budynek będzie w strasznym stanie i rodzinie trudno będzie w nim żyć. Z kolei Macide w nowym odcinku serialu Sekrety ojca zleci Fadilowi pobicie więźniów, którzy dręczyli Kemala. Brat Nilgun wciąż nie będzie wiedział, po której stronie stanąć, by zaszkodzić samemu sobie jak najmniej. Do największego dramatu dojdzie jednak pod koniec nowego odcinka serialu Sekrety ojca. Tarik zaprosi Hasret na kolację i zaproponuje jej wspólne wyjście na imprezę. Dziewczyna nie będzie nawet przypuszczała, że to pułapka, i mimo gwałtownego oporu Merta zgodzi się wyjść z chłopakiem. Mert i Kadir postanowią zrobić wszystko, by ratować siostrę!

Sekrety ojca online i w tv. Gdzie oglądać?

Sekrety ojca są emitowane w TVP 1 od poniedziałku do piątku, a nowe odcinki można oglądać także w internecie. Premiera najnowszego epizodu serialu Sekrety ojca jest zaplanowana na piątek 21 kwietnia o 14:00, ale widzowie, którzy ją przegapią, już wkrótce będą mieli szansę na nadrobienie zaległości. Powtórka nowego odcinka serialu Sekrety ojca zostanie pokazana w poniedziałek 24 kwietnia o 8:40, a tuż po telewizyjnym debiucie będzie można znaleźć go w sieci. Nowy odcinek serialu Sekrety ojca będzie dostępny na vod.tvp.pl. W najbliższych dniach warto być na bieżąco, bo przed bohaterami najważniejsze wydarzenia – cały serial Sekrety ojca będzie składał się tylko z 42 odcinków i to kilka ostatnich zadecyduje o przyszłości.

Sekrety ojca – streszczenie wideo

  •  

Czekając na nowe Sekrety ojca

Bohaterowie serialu Sekrety ojca ani przez chwilę nie potrafią być szczęśliwi. Ranią się, wplątuja w niebezpieczne intrygi, tracą najbliższych… Jeżeli po dramatycznych wydarzeniach najbliższych odcinków serialu Sekrety ojca będziecie chcieli poprawić sobie humor, oglądajcie najlepsze komedie na eskaGO! Te filmy wiedzą, jak ukazywać romanse bez zbrodni!

Sekrety ojca – zobaczcie także: